Форумски липси - тема 8

  • 82 466
  • 850
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 030
Red velvet беше dalka в началото, през 2008 г. като нова във форума бях и я запомних с фукането ѝ, че била завършила АУБ и високоплатената ѝ работа. В тема "Искам нова работа" на 25 август, 2008г.  е писала това в тази тема, като dalka. Но я наричат red velvet в следващия пост. Май е имала много профили и превъплащения, но в алтернативния я бяха разкрили през 2016г. Тогава в един и същи час тук е Happy days, в другия форум с друг ник. В единия форум е в петзвезден хотел, в другия в същия момент е на ехограф. В Януарски мами е в Родилния дом, в другия готви патешко магре. Нещо такова. Помня я много добре, защото често пишеше за хотел Терма Палас, Кранево. Но пълна загадка е всичко, сега ако искам да намеря стари теми, в които пише за тези хотели, ми излиза като fill или като trivagoaddict, но продължават в постовете да я наричат red.

# 586
  • Мнения: 19 688
Много шизофренично ми звучи, абсурд да "хвана" кой кога се появява и с каква история Crazy

# 587
  • Мнения: 47 986
И аз..
Но явно работата поне е била реална...но не е приятно да те лъжат...разбирам момичетата, които са я разкрили и са се ядосали
Да не развиват профили за продаване? По едно време имаше някакви обяви за профили...беше ми се видяло странно, но явно има всякакви хора.

# 588
  • Мнения: 19 688
Кой и защо би купил профил? В смисъл, какво предназначение и полза? newsm78

# 589
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Но явно работата поне е била реална...но не е приятно да те лъжат...разбирам момичетата, които са я разкрили и са се ядосали
В другия форум драмата беше голяма, ако не ме лъже паметта и отделна тема имаше по случая.
Сигурна съм, че тук има потребителки в течение, аз подробности не помня.

# 590
  • Мнения: 18 504
Профил би купил евентуално някой политически трол, но като гледам сами се регистрират и си ги развиват.

# 591
  • Мнения: 47 986
Аз попитах за ред Велвет, но мисля, че беше по темата. Не мисля, че сме я обсъждали грозно, напротив, повечето споделиха, че са с добри впечатления от нея.
Останалото няма да обсъждам, добре е да се изтрие

# 592
  • European Union
  • Мнения: 1 387
Но имаше и един пост в отчетната тема за бременните, в който някаква съфорумка написа, че е била заедно с ред велвет в болницата и за съжаление трагедията с бебето е истина. Затова и никога не съм вземала отношение, когато се коментира Ред велвет. За себе си не знам кое е вярно и кое не.

Това като го прочетох, веднага се сетих как Ша познаваше Борил и твърдеше, че бил реална личност. И той беше интересен образ.


Аз се регистрирах във форума, за да пиша в отчетните. После си смених името, защото ми се стори, че много подробности съм дала там. Но си спомням една фалшива потребителка, която беше там от началото на бременността, та чак до осмия месец, когато роди преждевременно. И чак след това я разкриха, че била фалшива. Не знам как е станало, не членувах в групата във фейса, но осем месеца фалшиви писания са си постижение. Че беше и една от "лидерките" в отчетната.

# 593
  • Мнения: 6 669
Дано зачистят последните страници.😤

# 594
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Аз попитах за ред Велвет, но мисля, че беше по темата.
И аз така мисля.
Но най-много разпитваше и коментираше дамата с дъното. Laughing

# 595
  • София
  • Мнения: 10 825
Твърде сте млади (форумна възраст) или просто не помните Нона (или беше Нана, ето, на и аз вече забравям) с близнаците? Не месеци, години наред пишеше жената и накрая "уби" едното близначе при автомобилна катастрофа. Голяма трагедия и бързо разплитане на случая. Помня, че дори разследване се водеше срещу жената с фантазията, нямам представа какво се случи в последствие.

# 596
  • Мнения: 11 547
Нана беше с близнаците.

# 597
  • До морето
  • Мнения: 7 069
Но имаше и един пост в отчетната тема за бременните, в който някаква съфорумка написа, че е била заедно с ред велвет в болницата и за съжаление трагедията с бебето е истина. Затова и никога не съм вземала отношение, когато се коментира Ред велвет. За себе си не знам кое е вярно и кое не.

Това като го прочетох, веднага се сетих как Ша познаваше Борил и твърдеше, че бил реална личност. И той беше интересен образ.


Аз се регистрирах във форума, за да пиша в отчетните. После си смених името, защото ми се стори, че много подробности съм дала там. Но си спомням една фалшива потребителка, която беше там от началото на бременността, та чак до осмия месец, когато роди преждевременно. И чак след това я разкриха, че била фалшива. Не знам как е станало, не членувах в групата във фейса, но осем месеца фалшиви писания са си постижение. Че беше и една от "лидерките" в отчетната.


Да не си била в Май или Април 2013та? Моя позната беше в една от двете и така почти накрая на бременността бяха разкрили едната съфорумка. Тя беше като шеф диригент там, тя им правеше темите, отговяряше за оформлението, на нуя изпращаха информация от прегледи и т.н. И накрая се оказала някаква шизофреничка. Моята позната се чувстваше много зле, сигурно е ужасно. Но не знам как я разкриха тази, нито пък помня как се казваше.

# 598
  • Мнения: 5 247
Сериозно ли е това с измислените близнаци, че и смърт на едното? Не дай Боже...

# 599
  • Мнения: 39 317
Априлки 2013 бяха сензация във форума. Терминът ми беше тогава, но не издържах на тъпотията на отчетните. За коя звезда става дума?

Общи условия

Активация на акаунт