Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 12

  • 53 972
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 539
Хелоу Ябълки Heart Eyes
Взимам си думите назад - темата е вече оживена Smiley , а всички , които пишат тук
Това за Джанер го бях забравила , само знам ,че Халит не го понася ( и е прав ), а моменът ЗейАл вечерта в офиса е страхотен, Онур прекрасно изигра Алихан , който вече се влюбваше .
Дъга може да е била във 2 ри еп. , ама аз след Вуслата ''влязох''  в 15-ти .И аз да ви припомня един момент - Зейно и Йълдъз в едно кафе , Зейно се обяснява заради Алихан в дома и .Йълдъз и разказва за Зехра - ще перефразирам:
- На Халит не му е до теб, докторът заряза Зехра и и взе парите
- Горкото момиче!
- Горката аз  , ще се върне в къщи да и гледам намусената физиономия , тъкмо успях да намаля децата на две !
Въобще Еда е много добър комик , мисля аз , а комедийните моменти са много приятни в този сериал .

Айде да се повторя с комичен момент ( определено Джанер и Емир ПО-МАЛКО ме веселят от момичетата , Ирем и Зейно също са много смешни , а Йълдъз - нямам думи .



# 76
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey Момичета! bouquet
Hug За хубавите думи, благодаря!

Дъгичке и Фили много хубаво припомняте Hands Plus1 Приятно е да ви чета Kissing Heart И аз мога да ги гледам по 100 пъти техните сцени. Много хубаво си подават репликите и играят Онур и Севда. Hands Clap

С момичетата е също попадение - голям майтап са. Обичам аз такива по женски компании : )))) Йълдъз ги подкукуроса и Ирем И Зейнеп запалиха : )))) със смс-ите - хаахаххахах , на края не й дадоха да прати.
Какво ли щеше да стане ако беше изпратила на Кемал?!

А това сравнение с хората и животните много точно описа Алихан. Бързо го усети Зейно.

Марси Hands Plus1 добре си се отдала на почивка : )

Злати Hands Plus1 аз знам , че пишеш и по други теми и се събира много : ) Да се намери инфо, да се качи. bouquet
Аз пък сутрин не мога да пиша : )

Днес не са пускали нови неща до момента май.

Ето ги момичетата ни Heart

Ново събраните


Мечтите


Разделените

Последна редакция: чт, 10 яну 2019, 15:16 от BVAR

# 77
  • Мнения: 41 892




Дъга HugФили HugБоби Hug,хубаво сте пописали и изкоментирали! newsm10 newsm51

има много гифчета от момента за който е писала Дъга Hug в края на 2-ри еп.,ще пусна само няколко...






# 78
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey

Майката на Шевал й била написала, добре ,че нямам такава дъщеря като Ендер : )))))
Щом и човек, който я познава така добре се е поддал на това внушение значи наистина е много гадна. Не само на нас ни лази по нервите : )))))


# 79
  • Мнения: 6 604
Нова фотосесия на нашето хубаво момиче Севда.
Няколко от снимките вече сме ги виждали. Прекрасна е.

                      

                      

                      

                      

                      

                      

                       

                      

                      

                      

                      


В момента гледам ето този момент от 3 епизод.



Това беше първото появяване на Емирчик, когато Зейно го заведе на концерт, а Алихан разбра от Хакан и ги последва с бодната  в джоба на сакото си бяла кърпичка с инициалите му, която Зейно му подари. Колко лошо гледаше Ал ръката на Зейно, положена на рамото на Емир… После обаче Емир се сби и кой го спаси – вездесъщият г-н Алихан. И после всички дружно се оказаха в полицията. Ал се погрижи да освободят Зейно, а когато разбра, че Емир не й е любим, а просто приятел от детството, се върнаха дружно да го спасяват и него.

И продължавам с 4 епизод.

# 80
  • Мнения: 9 539
Добра вечер дружки Heart Eyes
Интересна фотосесия на Севда  , малко предизвикателна , но я харесвам с бретон повече .Изглежда по шик и има градски вид на съвременна образована млада жена  , без бретон е като момиче от беден квартал . Някак си предизвикателните пози и отиват там , където е с бретон .
И да не е сама Зейнушка , ето го и един котарак , който се облизва като види хубаво момиче ( само дето после си изпати Grinning ) . Много ми харесва тази снимка .

# 81
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Здравейте ; ) Hug
Хубава е сесията на Севда и ме радва, че пуска нови снимки.
Фили много му е хубава тази снимка на Алихандро : ))))

Попаднах аз на една снимка и много ми хареса! Толкова естествени са и хубавки. Как гледат като все едно извънземно са видели JoyJoyJoy

# 82
  • Мнения: 41 892
Добро утроо! Wink Hug wavey





Боби HugДъга HugФили Hug

Прекрасно е момичето ни на новата фотосесия! newsm10
С всеки тоалет има по две снимки! Peace
Още една...



Днес е...Международен ден на думата „благодаря“ (1994 г.)

На всички мои реални и виртуални приятелки...
Благодаря, че ви има! Hug







Желая ви приятен ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Hug




# 83
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568

Въобще Еда е много добър комик , мисля аз , а комедийните моменти са много приятни в този сериал .

Айде да се повторя с комичен момент ( определено Джанер и Емир ПО-МАЛКО ме веселят от момичетата , Ирем и Зейно също са много смешни , а Йълдъз - нямам думи .




Знам го наизуст този момент ,но не спирам да се заливам от смях.

# 84
  • Мнения: 9 539
Здравейте дружки - крушки , пардон - ябълки Grinning Heart Eyes
Мерси за коментарите , снимките и колажите Heart
Биби Hug този момент е много смешен, жалко ,че свършва с Йълдъз , а не с Алихан и Зейнеп пред дома и , там тя за малко да забие нос в асфалта Stuck Out Tongue Closed Eyes
Това е другото клипче , много любимо и смешно , извинявайте ,че толкова често ви го качвам , кажете ми да спра , ако трябва ! Grinning



Боби , още като пусна колажчето със Зей Ал - Париж се каня да ти пратя тези снимки - мои са и са изненадващо добри Satisfied
Скрит текст:
Скрит текст:

# 85
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Здравейте момичета! Flowers Hibiscus
Злати Hug щом е такъв ден - да благодарим, че я има тази дума и да я ползваме по-често : ) и да я чуваме по-често!

Биби Hands Plus1 и аз така. Колкото пъти и да го пусна този откъс все се смея.



Фили:hugs: нали за това са разбили на отделни клипчета филма ,че да си ги качваме : ))) Никакво спиране Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
Благдаря за снимките! Хубави са! Браво! Браво! Hands Clap

# 86
  • Мнения: 9 539
Боби , по случайност са хубави , даже тази със залеза я бях забравила Grinning
Ето продължението на женската вечер с галантните изпращачи Laughing

Последна редакция: пт, 11 яну 2019, 16:31 от Phillipine

# 87
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Фили Stuck Out Tongue Winking Eye Тъкмо си си припомнила! Hands Plus1

Heart ExlHeart ExlHeart Exl

# 88
  • Мнения: 9 539
Ууух , красота .Ще я пусна в контакта , разбира се ще кажа кой е автора !

# 89
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ууух , красота .Ще я пусна в контакта , разбира се ще кажа кой е автора !

bouquet Фили : )

Общи условия

Активация на акаунт