Виетнам

  • 2 313
  • 7
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Здравейте, февруари ще почиваме във Виетнам, ще бъдем на Муи Не. Моля за насоки кои екскурзии си заслужават ориантировачни цени, ресторанти и изобщо всичко за което се сетите, че може да ние полезно. Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 1 055
Миналата година бях на екскурзия във Виетнам, която включваше и Муи Не. Там се радват изключително сърфистите заради вълните Simple Smile
Посетихме Ханой и Хо Ши Мин (Сайгон), но най-голямо впечатление ми направиха делтата на реката Меконг и залива Ха Лонг, но те бяха до градовете и нямам идея дали се предлагат от Муи Не.
Аз лично бях много приятно изненадана от Витенам като цяло.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 069
Здравейте, февруари ще почиваме във Виетнам, ще бъдем на Муи Не. Моля за насоки кои екскурзии си заслужават
А между кои екскурзии се чудите? 

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
В интерес на истината и аз не знам, за това питам кое си заслужава, защото не ми се иска да се утрепем от път за да видим нещо което е “тъпо” но е туристически капан. Предпочитам морски екскурзии със шнорхелинг или дайвинг ако не искат документ, нещо такова. Да е готино. Просто за Виетнам има по малко информация в сравнение  с Тайланд например.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 069
Във Виетнам има много красиви места, но самата държава е доста дълга, та ако не летите със самолет вътрешните полети си е едно голямо разкарване.
На първо място за мен е Ха Лонг Бей.
От Муи Не е близо Сайгон, но той като град не е нищо особено - голяма шумотевица. Меконг е красива река, но е твърде туристическо това, което се предлага. Има много клипове - погледнете дали ще ви допадне.
Много красив град е Хой Ан - много романтичен, с много заведения.
В Хюе също има какво да се види.
Сапа също е красива в зависимост от сезона, но февруари не е за там.
Ханой също е приятен за разходка - има какво да се види, а и от него се отива до Ха Лонг.
Виетнам наистина е чуден, но предвид, че сте тръгнали на почивка е трудно да се видят много неща, а разстоянията са големи.

# 5
  • Мнения: 2 108
Очаквам разказа Ви след като се върнете;
Може ли някой да разкаже в  сравнение с Тайланд, какви са впечатленията /който е посетил и двете разбира се!/?

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Утре летим нататък, ще разкажа като се върнем. И в Тайланд съм била така че и на мен ще мие интересно сравнениета между двете 😀

# 7
  • Мнения: 2 108
Лек полет! Прекрасно пътуване!
Очаквам с нетърпение разказа ти!

Общи условия

Активация на акаунт