Пишкаме навън къде?

  • 1 763
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
До някое дръвче или зад някои блок.  Laughing Но баткото вече стиска и гледам да отида до тоалетна . Въпреки че наскоро едно детенце по-голямо от моето може би към 5-6 се изпишка само до заведението където играеха нашите деца и като го попитах защо тука отговора беше мама ми каза така. Е ами тоалетна беше на 20 метра от импровизираната тоалетна на детето. Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 5 622

 Като бяхме в Ягодинската пещера преди две седмици, на едно детенце му се допишка. Питаха водача и той обърна всичко на майтап. Разреши разбира се и изпишкаха дечко в пещерата. Да е било към 3 годишно дете  Grinning

# 17
  • Мнения: X
Ами къде - до дърво или храст, нещо такова. Няма толетни, а и да има детето ми, което от три дни е без памперс ще се изплаши Rolling Eyes Малко ми е неудобно, но пък какво да направя.....гледам да не е на много видно място. Няма други условия, само полеви, а и в сравнение с кучетата нашето си е направо ню-ню Party

# 18
  • Мнения: 2 818
Ами поради липса на тоалетни... до дървета, храсти и тн. Няколко пъти досега е акала навън и винаги го събирам и изхвърлям...

# 19
  • Мнения: 5 251
При положение, че кучетата пишкат и акат където си искат, не бих имала скрупули да изпишкам детето си в някой храст или до дърво.

Абсолютно съм съгласна  Peace
Немога да обясня на детето си да стиска, поради липса на тоалетна или защото на някой не му харесва и се възмущава  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 8 769
Това в същност си е същата тема като тази:Как изпишквате девойките в ресторанти и обществени сгради? с маааалка перифраза.
Като гледам, там повечето изпишкват девойките си навън (или в тоалетната). Сега пък тук много от нас се възмущават що се пикае/ака в храстите.  Crazy
Съгласна съм с Лекси Peace

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Е...все пак зависи от възрастта на детето.
За около 2-годишно, въобще не се замислям - действам по най-бързия начин:)

На по-големите деца трябва да им се обясни, че не може да акат до главите на хората или до масите им. Стискат докато намерят тоалетна или поне се отдалечат достатъчно Simple Smile


Като гледам, там повечето изпишкват девойките си навън (или в тоалетната). Сега пък тук много от нас се възмущават що се пикае/ака в храстите.  Crazy

Затова сърце не ми дава да ги слея тия две теми:)))))))

# 22
  • София
  • Мнения: 15 222
Ако наблизо има заведение или магазин с тоалетна, която можем да ползваме-отиваме в тоалетната. Още повече, че на Иво трите мании в живота (надявам се да е само период Crazy) са кофите за боклук, тоалетните и колите. Само като му кажа, че ще отидем в истинска тоалетна е навит да стиска 2-3 минути.
Но ако няма-в храстчета, до дръвчета, в тревички-достатъчно отдалечени от мястото, където играят деца.
А за акането-върху предварително надлежно постлана от мен салфетка, за да ми е по-лесно след това да вдигна и да изхвърля "резултата".

# 23
  • Мнения: 1 001
Допуснах тази възможност и затова уточних къде се случи.    smile3525
Детето и на 3 години. newsm78
Съжалявам, но освен че не помня имена, и възраст на хората не мога да определям.  smile3518

# 24
  • sofia
  • Мнения: 8 938
В храсти, край дървета....за акане отивам до кофите за боклук и там го издържам и после лесно събирам със салфетка или мокра кърпа и директно хвърлям. В заведение или нещо подобно си ползваме тоалетната.

Веднъж бяхме във Фантастикото на Младост 4 и дребния "Мамо пишка ми се". Питам на щанда за месото къде са тоалетните...ми няма Shocked. И с тати търчаха и препикаха магазина отвън.....та толкова с наличието на тоалетни в БГ Laughing

# 25
  • Мнения: 5 647
И аз я изпишквам в храсти, около дръвчета. Не го намиран нито за грозно, нито за невъзпитано. В крайна сметка къде може да свърши тази работа детето като около градинките няма тоалетни? Ако сме в заведение, да, но в градинката няма къде, освен край някое храстче.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 311
Храстчета, дървета, тревички ... каквото намерим - такова. Напоследък е фен на  тоалетните по бензиностанциите - а сме спряли на някоя и веднага "Мамо пишка ми се" , даже и да сме излезли от къщи преди пет минути и да е пишкал преди да излезе. С акането си имаме проблем - освен вкъщи другаде не иска да го прави - в състояние е да стиска цял ден в градината и да чака да се приберем.

А да питам мамите на момченца - в заведенията в коя тоалетна ги водите? Понеже на мен се пада великата задача да изпишкам наследника, го водя в дамската тоалетна, щото някак си не си представям да се набутам в мъжката  Laughing , но няколко пъти посетителки ми правят забележка  Crazy А и като сме само женска компания - кой да го заведе в мъжката?!? Я дайте малко челен опит.

# 27
  • sofia
  • Мнения: 8 938
.... но няколко пъти посетителки ми правят забележка  Crazy А и като сме само женска компания - кой да го заведе в мъжката?!? Я дайте малко челен опит.
В дамската...нали с него се набутвам в кабинката...а в повечето заведения са унисекс тоалетните Grinning Виж проблем ми е като не мога да го изкарам от тоалетната...може половин час да виси на мивката и да си мие ръцете Crazy

# 28
  • Мнения: 1 311
...може половин час да виси на мивката и да си мие ръцете Crazy

Ох, това ми е до болка познато и накрая обикновено аз имам вид на напишкана  Joy

# 29
  • Мнения: 1 001
... веднага "Мамо пишка ми се" , даже и да сме излезли от къщи преди пет минути и да е пишкал преди да излезе.
Познато, даже много. Чак сме се дразнили, че малката иска да "разучи" обществените тоалетни smile3534

А да питам мамите на момченца - в заведенията в коя тоалетна ги водите? Понеже на мен се пада великата задача да изпишкам наследника, го водя в дамската тоалетна, щото някак си не си представям да се набутам в мъжката  Laughing , но няколко пъти посетителки ми правят забележка  Crazy А и като сме само женска компания - кой да го заведе в мъжката?!? Я дайте малко челен опит.
В дамската. Интересно ми е как ще реагираш минавайки покрай писоарите?!? smile3533


 spam2 Като малък (но все пак помня някои детайли) на село имаше само една баня, един ден беше за мъже, другия за жени. Та баба ми ме водеше на баня, та за тоалетните ли ще ви правят забележка?!? bambam

Общи условия

Активация на акаунт