Заведения в София за запознанства с млади хора

  • 3 962
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте, може ли да ми препоръчате заведения в София, без значение какви, където се събират предимно млади хора и можеш да завържеш нови познанства? Почти няма с кого да изляза за по питие, тъй като работя в много малка фирма и повечето колеги вече са семейни. Други познати в града нямам. Отскоро живея тук и не познавам добре заведенията. А и вероятно някои места можеш да ги откриеш само с препоръка.
Благодаря 😊

# 1
  • Варна
  • Мнения: 17 929
Не съм от София и не мога да препоръчам заведение, но препоръчвам да се запишете на танци, фитнес , курс по .../готварство, декупаж, делтапланеризъм..и т.н.според вашите интереси/.
Там е по-вероятно да срещнете хора, с които може да излизате в свободното си време.
Това със заведенията не е добра идея, освен ако интересите ви не са свързани само с пиене.

# 2
  • Мнения: X
Не съм от София и не мога да препоръчам заведение, но препоръчвам да се запишете на танци, фитнес , курс по .../готварство, декупаж, делтапланеризъм..и т.н.според вашите интереси/.
Там е по-вероятно да срещнете хора, с които може да излизате в свободното си време.
Това със заведенията не е добра идея, освен ако интересите ви не са свързани само с пиене.

Ами не мисля, че има проблем с ходенето по заведения. Като казах по питие имах предвид бира или вино, не тежък алкохол. Посетих няколко бара в центъра, но преобладаваха големи компании и нямаше свободни жени, с които да се заприказвам.
Ходя на фитнес, но там почти всички са със слушалки и е трудно да общувам с тях.
След няколко месеца ще започна курс, който ще е свързан с работата ми, но дотогава искам да се социализирам повече.
Моля и други, познаващи заведенията в София да се включат.

# 3
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Запиши се на народни танци. Там има основно жени и почти няма мъже.

# 4
  • Мнения: X
Запиши се на народни танци. Там има основно жени и почти няма мъже.

Ще помисля, не е лош вариант

# 5
  • Мнения: 12 473
В “Кото” са предимно сами жени.
В “Спутник”
И Bytheway също.
Много приятно е и в Loft, даже там май най-младежко..Wink

# 6
  • Мнения: X
В “Кото” са предимно сами жени.
В “Спутник”
И Bytheway също.
Много приятно е и в Loft, даже там май най-младежко..Wink

Много ти благодаря, ще ги пробвам

Общи условия

Активация на акаунт