Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LIII

  • 87 740
  • 757
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 60
Изгледах Green Book най-накрая. Грабващ е, хареса ми и се посмях. Препоръчвам го.

# 106
  • Мнения: 2 280
Roma - жестока режисура и операторско майсторство! Мисля, че основно това ме грабна, за да изгледам целия филм.
Иначе определено няма да се хареса на всеки, аз също не бих го гледала пак, но заради режисурата и кинематографията си струва да се гледа.
 Предричам му няколко Оскара.  За режисьор и кинематография съм сигурна, че ще вземе , както и някоя от категориите за саунд. За филм и главна роля не знам още, ще трябва да изгледам и останалите претенденти.
Но определено филма си струва да се види. Аз лично и го усетих, докосна ме. Но
чак след първия 1 час, от където и спрях да превъртам протяжните сцени.
Странно, но усещането ми след филма, е все едно съм прочела книга. Толкова е детайлно всичко.
Много се надявам да прочета и ревю на Джой Simple Smile

Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 01:42 от -True Blue-

# 107
  • Мнения: 31 212
Cocaine Godmother с Катрин Зита Джоунс е хубав филм, но ми дойде малко муден.

# 108
  • Мнения: 2 780
Cold war на Павел Павликовски ще ви хареса. Неподражаема визуална стилистика, силна актьорска игра и история, която не оставя зрителя равнодушен.

# 109
  • Мнения: 2 280
Нямам търпение да го гледам. И той черно-бял Simple Smile Къде го има?

# 110
  • Мнения: 2 780
В чуждите торент сайтове с английски субтитри.

# 111
  • Мнения: 2 280
Намира ли се с прилично качество?

Едит: в залка го има с хубаво качество и субтитри даже Simple Smile

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 140
"Стъкления" - също толкова интригуващ, колкото и първата част "На парчета". Джеймс Макавой - брилянтен, невероятен, изключителен.  Hands Clap

# 113
  • София
  • Мнения: 22 967
Като цяло ми хареса и на мен, но финалът не ми допадна особено.

# 114
  • Norge
  • Мнения: 2 311
sea.sea, за кой филм става дума?
(Много е натоварващо в тези форуми отсъствието на възможност да се види на кого всъщност отговаря човек.  Confused)

# 115
  • София
  • Мнения: 22 967
Не съм цитирала, защото отговарям на последния пост. За " Стъкления" говоря. Simple Smile

# 116
  • София
  • Мнения: 2 701
Черната пантера- направо не разбирам защо е номиниран за най-добър филм. Нещо за черните ли пак, каква е тая пропаганда, голяма глупост. Този филм няма място на Оскарите. Дори не е най-добрият филм за супер герои тази година, Дедпул и Отмъстителите бяха доста по-интересни и пак не са филми, които да заслужат да се нарекат най-добър филм за 2018. Най-обикновен филм за супергерой, ставащ за губене на време, нищо повече.

Рим също не ми хареса, даже не го догледах. Беше ми муден и безинтересен, но поне виждам голямо старание за награда, опит за нещо различно и разбирам защо е номинирам.

# 117
  • Norge
  • Мнения: 2 311
sea.sea, благодаря ти.  Hug Не го мислих като заяждане, само знам колко по-леко е общуването когато над отговора автоматично се изписва името на този, към когото той е отправен.

Аз тези дни нямам нищо особено, което да споделя.
Споделям мнението на koikoii

Снощи, при втори опит (първият - неуспешен), докарах до края Cold war. Припомних си българската кинематография  Tired

# 118
  • София
  • Мнения: 22 967
Не съм го приела като заяждане, спокойно. Simple Smile

Някой гледа ли вече " Фатално затишие". Четох по-скоро негативни коментари, но на мен ми хареса.

# 119
  • Мнения: 258
"Стъкления" - също толкова интригуващ, колкото и първата част "На парчета". Джеймс Макавой - брилянтен, невероятен, изключителен.  Hands Clap

Още не съм го гледала, но само да вметна, че е трета част. Първата е от 2000 г. - Unbreakable /Неуязвим/. Там за първи път се сблъскваме с героите на Брус Уилис и Самюел Джаксън.https://www.imdb.com/title/tt0217869/?ref_=nv_sr_1

Общи условия

Активация на акаунт