iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 107

  • 42 626
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 518
Моите пратки, пристигнали на 8 и 10.01, още не са стигнали до пощенския ми клон в София. Трудно е да се определи време при това положение.

# 361
  • София
  • Мнения: 77
Здравей Денис!
Може ли да ми препоръчаш за дете на 3 години рибено масло, но да не е от черен дроб(без вит. А) и DHA да е повече?
Ти ми беше препоръчала това:   https://www.iherb.com/pr/Nordic-Naturals-Children-s-DHA-Xtra-Berry-Punch-2-fl-oz-60-ml/79531   но докато се наканя го поръчам и то вече не е налично...
Предварително благодаря!

# 362
  • София
  • Мнения: 36 157
Здравей Денис!
Може ли да ми препоръчаш за дете на 3 години рибено масло, но да не е от черен дроб(без вит. А) и DHA да е повече?
Ти ми беше препоръчала това:   https://www.iherb.com/pr/Nordic-Naturals-Children-s-DHA-Xtra-Ber … fl-oz-60-ml/79531   но докато се наканя го поръчам и то вече не е налично...
Предварително благодаря!
В момента няма голям избор - почти всички продукти DHA са изчерпани.
За 3 год. дозата Омега 3 е 750мг, а DHA - 500мг
https://www.iherb.com/pr/Ascenta-NutraSea-High-DHA-Omega-3-Juicy … l-oz-200-ml/38571
- по 1/2чл

aleina  Hug

iHerb® код:   YUL919
 дава още 5% намаление - за нови и стари клиенти

# 363
  • Europe
  • Мнения: 548
Оооо Брадли, толкова експедитивно, ти да видиш?!?!?!

А с DHL някой поръчвал ли е скоро? Май ще се пробвам отново, да видим каква е хавата през 2019 с DHL Simple Smile

# 364
  • Мнения: 19 060
Не се оплаквам последните месеци, бързи са и повече от година не са ми губили пратка Grinning

Ако поръчваш до БГ, няма опция доставка с DHL в момента, доставят се от БГ пощи

Код за 5 % отстъпка от iHerb - SDB331

# 365
  • Мнения: X
1та ми поръчка пристигна за 15 дни.
2та я поръчах на 3ти и още я чакам. Не е пристигнала в БГ. Дано я получа! Различно пристигат, явно.

# 366
  • Europe
  • Мнения: 548
А? Брадли, защо така. Дава ми. Или аз греша? Пише - Delivery by Local Post Plus - DHL
Въвела съм си България, има си цена на доставката 6$, всичко точно. А до скоро имаше само Глобал Мейл DHL.
Аз за това бях прекъснала въобще да пазарувам ...

И мен малко ме учуди, но сега говорих с бг офиса на DHL и казаха, че пак започвали работа с Iherb.
Прекъсването било по причина на Айхърб до сега.
Точните думи бяха - сега тъкмо започваме отново, защото до скоро сайта им работеше само с БГ пощи ...

# 367
  • Мнения: 2 810
Доставката до България е с DHL, вече тук на място, поемат пощите.
Local post plus е пак с пощите, но с възможност за проследяване, пратката се води препоръчана. Срокът на доставка винаги с този метод е бил около две седмици, но от месец насам са до максимум 10 дни.

От DHL ми липсва, че можеше до по-голяма сума и тегло да се поръча.
Случвало се е да ми бавят доставка 20 дни при натоварване.
Друго, което си спомням,че ЕОРИ го носих лично до офис, пратки съм вземала пак от офис, взаимно сме се споразумявали.
Не вземаха пари за попълване и обработка на митническа декларация като плюс. Но пък няма начин да мине нещо щом е за ДДС.

Пощите вземат такса 15,50 за обработка. Но понякога пък скъпа пратка може да дойде в пощата направо.

Не мога да абсолютизирам едните или другите.

Най ми харесваше метода с включените такси още при поръчване, който беше за кратко по едно време.

Последна редакция: пн, 21 яну 2019, 16:27 от Щефи

# 368
  • София
  • Мнения: 1 184
Здравейте,

не съм поръчвала от половин година, та да ви попитам - с каква бързина пристигат в момента поръчките, тъй като първите 2-3 седмици на февруари ще пътувам и се чудя сега ако поръчам каква е вероятността да дойде след 20 февруари (което ме устройва) или ще цъфне в началото на февруари и ще виси да ме чака 20 дни?
Последната ми поръчка е от 09.01., пристигна във Варна на 18.01. на митница, доста бързи бяха от iherb Blush

# 369
  • Europe
  • Мнения: 548
От DHL ми липсва, че можеше до по-голяма сума и тегло да се поръча.
Случвало се е да ми бавят доставка 20 дни при натоварване.
В момента кошницата ми е за 100$ + 6$ доставка 
Отдолу пише - Delivery by Local Post Plus - DHL E-Commerce максимум 100$ и 1,8 кг.

Искаш да кажеш, че това не е стария DHL ли? А някаква модификация на DHL + БГ пощи
Тогава, защо по телефона от DHL ми казаха, че вече започват отново работа с IHERB?
Ще изчакам 10 дни и тогава ще я пусна пък каквото стане ..... после ще ви разкажа Simple Smile

# 370
  • Мнения: 2 810
Не, в България щом пристигане  отговорността остава на площите.
DHL  нямат нищо общо с доставка и обработка, щом пратката е вече в България.
За това, което си сложила като пример в кошницата, ако пощите освобождават ще платиш 15,50 такса + ДДС
Другия начин е лично в митниците да се освободи пратка

# 371
  • Добрич
  • Мнения: 5 476
aleina, в началото на месеца писах на iHerb с молба за доставка от DHL през тази година. Изтъкнах си доводите /коректност, сигурност, по-голяма сума/ и ми отговориха, че доставката е само с бг. пощи.

За пощите максималната сума е 100$ и проследяването е частично, а преди с DHL съм поръчвала и за 280 лв...

За 100$, като сложиш 3,50 митническа такса и 12 представителство от бг пощи, не е толкова изгодно. ДДС го плащаш и при двата доставчика.

# 372
  • Мнения: 1 791
Аз имам 3 пратки дошли в България в началото на януари, но още не достигнали до мен:cry:

# 373
  • Мнения: 1 526
И аз имам пратка влязла на 16.01. За митница е, но нямам уведомление. 🙄

# 374
  • Miami
  • Мнения: 413
Здравейте!

denis., какво мислиш за добавката Глутатион (L-Glutathione)
https://www.iherb.com/search?sug=l%20glutathione&kw=l%20glut … thione&rank=0
 Добра ли е за детокс на черния дроб? Чета, че е мощен антиоксидант...

Аз сега пия този Силимарин https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Silymarin-Milk-Thistle-Extrac … -Veg-Capsules/802 1х1 един час преди хранене на обяд. Правилно ли е, защото на опаковката пише 1 капсула 1 до 3 пъти дневно

Последна редакция: пн, 21 яну 2019, 17:23 от Кори

Общи условия

Активация на акаунт