Клиника Адела Фертилити - Тема 6

  • 62 081
  • 752
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 433
60€ е за пациенти на клиниката. Хотела е супер за тези пари. Всички е чисто ново и стаята е като апартамент. Има си и кухня дори. Вкл закуска и безплатен подземен гараж. 10% отстъпка в ресторанта. Голяма реклама му дръпнах, но си струва наистина.

# 421
  • Мнения: 1 275
Това вече е друга работа...Адела ще да е!

# 422
  • Мнения: 5 074
Вие парите за нищо ги нямате бре Grinning
Аз на почивка като отивам не си позволявам толкова скъп хотел.
Нали идеята е да се спи някъде,не да си в пълен лукс.
Ама вие си знаете,щом ви устройва цената Simple Smile

# 423
  • Мнения: 999
И на мен ми се вижда доста скъпо. Че то в Гърция и Турция да си наемеш апартамент е по-евтино. А и като стоиш дори и 10 дена само смятай каква сума излиза. То инвитрото излиза по-евтино . Но никой не ти дърпа насила.

# 424
  • Мнения: 3 904
За някои може да е скъпо, за други евтино. Някои предпочитат да им е близо и удобно, защото пести време и нерви. Всеки с предпочитанията си.

# 425
  • Мнения: 1 275
Дъщеря ми и зет ми ще кацнат след полунощ,а сутринта трябва да са на преглед за старт на процедурата.Ще останат само една или две нощи.После ще си пътуваме София-Пловдив.За една нощ може да се преглътне цената.Освен това ми казаха,че има рецепционистка 24 часа и няма да е проблем,че ще пристигнат толкова късно.

# 426
  • Мнения: 1 433
Ваня, страхотен е хотела и е удобно, че всичко е на едно място. Нека питат, ако останат повече време, дали няма да имат отстъпка. Успех им пожелаваме! Всички са много мили. Просто е суууупер удобно. На летището може да си наемат кола. Ние така направихме.

# 427
  • Мнения: 1 275
Благодаря ти Виктория!Успех и на теб,а и на всички момичета.
Да,и те винаги наемат кола от летището.
Само дано всичко е наред с цикъла и хормоните.

# 428
  • София
  • Мнения: 272
Момичета, само на мен ли ми се струват прокиснали дамите на рецепцията? Нещо не ми понасят при последните 2-3 посещения. И освен отношението им ми се случи единия път да ми искат да плащам изследвания отново. Добре, че си пазя бележките и за късмет бяха в мен. Онзи ден пък не ми даде касова бележка. Трябваше да ми даде рестото по-късно, защото плащах кеш и ме прати пред лабораторията да не си губя реда. Дойде там, донесе ми рестото, но съответно без касова бележка и като повдигнах въпроса започна да ми се троска, че ми я е дала, нямало как да не ми я е дала и т.н. Много неприятна ситуация и обидно отношение точно на входа.

# 429
  • Мнения: 148
Не е лично към теб и с мен се държат троснато явно модела и на трите им е такъв всеки път се възмощавам и от трите дами.Много са заети да гледат дрехи в интернет.

# 430
  • Мнения: 5 074
Мдааа,тази тема сме я обсъждали многократно.
От всички значими хора в клиниката,които наистина помагат и даряват живот,точно тези долу се смятат явно за най-важните.
Някой беше споменал,че едно от момичетата чете коментарите тук.
Силно се надявам да е така и поне малко да се замислят за отношението си към хората,от които зависи заплатата им.
Wink

# 431
  • Мнения: 999
И как пазят като Цербери пиле да не прехвръкне  на втория етаж.😀

# 432
  • Мнения: 5 074
И как пазят като Цербери пиле да не прехвръкне  на втория етаж.😀

Така ли?
Аз последно ходих отдавна ,но винаги съм се разкарвала из етажите безпроблемно Grinning
Явно заради такива "своеволия" са ги скастрили и сега са като орлици Stuck Out Tongue

# 433
  • Мнения: 999
Ами аз излязох от клиниката ,но забравих да питам нещо и се върнах след 2 минути ,а те и двете ,които бяха в момента скочиха да ве питам къде отивам  .

# 434
  • Мнения: 2 573
Не ги харесвам и аз . Нищо конкретно нямам като оплакване , просто си личи , че не ходят а летят 😂

Сетих се ! Едната постоянно ми звънни когато съм (бях) на вливка, да не би да съм избягала и да не си платя .

Много хубаво е това че чете какво си пише. Все пак ние им създаваме работата 😉

За хотела .... Скъпичко си е 🙄

Общи условия

Активация на акаунт