Клиника Адела Фертилити - Тема 6

  • 62 005
  • 752
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 6 051
Сетих се ! Едната постоянно ми звънни когато съм (бях) на вливка, да не би да съм избягала и да не си платя.
Много неприятно. И на мен ми се е случвало да ме поглеждат с колебание, когато им казвам, че ще имам и преглед и ще платя всичко накрая. Сякаш ще изчезна без да си платя. А веднъж с такъв тон ми беше казано: "Ама вие имате задължение от 100 и няколко лева." Задължение, което нямах естествено. Grinning
Дами, ако наистина четете тук, бъдете по-усмихнати и позитивни. И на нас ще ни е по-приятно, и на вас ще ви е по-добре да ви отвръщат с усмивка! Grinning
Хотелът изглежда страхотно наистина. Heart Eyes

# 436
  • Мнения: 834
. Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 10:31 от Hitrushana

# 437
  • Мнения: 5 066
Явно аз съм им невзрачна,защото веднъж ми се случи да си изляза след преглед ,без да си платя.На никой не му направи впечатление.Бяхме говорили с док някакви важни неща,бях се замислила много и понеже обикновено мъжа се оправя с плащането на всичко ,направо си излязох през изхода Grinning Усетих се почти веднага и се върнах да си платя,направо щях да умра от срам!
Това,между другото ми се е случвало и на касата в магазин....Като съм свикнала все мъжа да върви след мен Grinning

# 438
  • Мнения: 6 051
Там, където ходя сега нямам тези проблеми. Веднъж излязох от преглед в 21 ч. и самото момиче на регистратурата ми каза да платя следващия път като идвам. Много са либерални в това отношение, което ми е странно при огромния брой пациенти. Но то пък и при 10 лв. за фоликулометрия остана да ме следят като престъпник дали съм си платила. Grinning Аз обаче много мразя да съм длъжник и все тичам да плащам.

# 439
  • Мнения: 997
Боби,ако не е тайна къде ходите сега ?🙂

# 440
  • Мнения: 1 433
Важно е главно действащите лица да са съвестни и всеотдайни. 😍

# 441
  • Мнения: 6 051
Боби,ако не е тайна къде ходите сега ?🙂
Не е тайна. При д-р Стаменов, в Надежда.
Важно е главно действащите лица да са съвестни и всеотдайни. 😍
Абсолютно съм съгласна. Останалите в клиниката компенсират с отношението си. Много са ми на сърце. Kissing Heart

Последна редакция: чт, 14 мар 2019, 12:46 от Боби ;)

# 442
  • Мнения: 2 571
Съгласна съм , че важните не са зад регистратурата!  Ние не ходим заради тях там .
Точно заради това трябва са се замислят дамите на входа 😉


Боби , 10 лв фоликулометрия направо ми звучи извънземно (и така трябва да е де ...такава цена !) В Бургас плащах по 50 ...В един обикновен частен кабинет ..Срамота!  Как да отида 3 -4 пъти в месеца ....не мислят тези хора 😞

# 443
  • Мнения: 19 706
Боби, скоро ще почнат и да не ги начисляват всеки път. В това отношение Вождът е железен - ако може, без пари ще работи. Само бебета и прогрес да има.

# 444
  • Мнения: 6 051
Дай Боже навсякъде да има повече бебета и висока успеваемост. И да ме уредят най-накрая и мен с едно бебче, че побелях и остарях вече. Grinning Joy

# 445
  • София
  • Мнения: 7 516
Никакъв смисъл няма да е евтино, като не могат да ме проследят адекватно. След 6м процедури в Надежда смятам че изгубих време, пари и яйцеклетки на вятъра.

# 446
  • Мнения: 19 706
Не знам дали ще е полезно за някой, може би за второ мнение Hug

Скрит текст:

# 447
  • Мнения: 5 066
Cristi
Благодаря, на мен би ми свършило работа.
Май окончателно съм решила да НЕ се подлагам на операция за ендометриозата и може да отскоча до Надежда,да видим там какво ще кажат.Според постера поне,обръщат внимание на цялостния начин на живот,а не са на принципа- "трябва да се изреже".

# 448
  • Мнения: 19 706
Да, това е, което и на мен ми казаха.
Скрит текст:
Попитах и изрично Стаменов дали се отнася само за пациенти на клиниката. Каза, че всички са добре дошли. Скара ми се, че съм го постнала в темата на Калчев, защото много го уважава, но се съгласи, че ако може да се помогне на повече хора, името на лекаря и клиниката нямат значение. В момента, доколкото разбрах, тече кампания срещу ендометриозата, така че който желае, може да се възползва. Пак подчертавам, че не става въпрос за процедури, а само за консултации относно ендометриозата. Да не се обърка някой Hug

# 449
  • Мнения: 52
Vervam, ако стигнеш до там /дай Боже да не стигаш Flowers Four Leaf Clover/ трябва да провериш точно какво иска Фонда, когато се кандидатства с ендометриоза. Знам, че финансират само при по-тежките степени или ако са засегнати тръбите, но ми се върти, че преди искаха да си преминал 6 месечно лечение със Золадекс или друг подобен препарат. Нещо, което както писах по-рано днес не бих направила ако можех да върна времето назад. Д-р Калчев също ми каза на първичния, че не би ми го предписал. Та провери го навреме, да не те изненадат неприятно.
Reni, Kissing Heart

@Vervam, защо се смята взимането на золадекс за грешка?
Питам, защото ми биха сходен препарат - Лукрин

Общи условия

Активация на акаунт