Пациентки на НЕОВИТРО / Д-р Ралица Сенкова

  • 46 221
  • 788
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Здравейте! Създавам тази тема, понеже не намерих друга, може би защото клиниката е нова, но пък съм сигурна, че има момичета, които вече са я посетили, както и стари пациентки на д-р Сенкова от другите места, на които е работила. Надявам се да си бъдем взаимно полезни, да се подкрепяме и да споделяме всичко, което ни вълнува по пътя към мечтата. Успех на всички! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4
Здравейте! Започнах да посещавам Др Сенкова тази година след препоръка на моя позната. До тук впечатленията ми са много добри. Харесвам факта, че обяснява всичко много подробно, не бърза и че най-вече не прибягва веднага до АР.

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета! На мен ми предстои да посетя д-р Сенкова, по препоръка за ин витро процедура от лекуващия ме лекар. Но не откривам реално действащ сайт за Неовитро, включващ цени и услуги( в Неоклиник няма информация, а за Неовитро има нефункционален). Дали можете да ме насочите къде мога да сверя информация или мога единствено след посещение при д-рката ? 🙂 Иначе следя и за вашите отзиви.

# 3
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета! На мен ми предстои да посетя д-р Сенкова, по препоръка за ин витро процедура от лекуващия ме лекар. Но не откривам реално действащ сайт за Неовитро, включващ цени и услуги( в Неоклиник няма информация, а за Неовитро има нефункционален). Дали можете да ме насочите къде мога да сверя информация или мога единствено след посещение при д-рката ? 🙂 Иначе следя и за вашите отзиви.

Здравей! Аз също така и не успях да намеря информация за цените им онлайн. Единствено ги намирам в Facebook (там имат страница) но така и не видях публикувани цени.
Първоначалния преглед мисля, че беше 80 лв, които за мен лично си заслужаваха, понеже прегледа продължи повече от час и беше много обстоен.
Но не знам все още за цените за определени АР процедури.
Успех!!

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Здравейте, момичета Simple Smile Аз до момента съм посещавала докторката само веднъж и сега предприехме смяна на клиниката, понеже сме по фонда. Изчакваме да ни издадат нова заповед и отново ще се свържем с нея. И нашия преглед (бях с мъжа ми) продължи близо час, цената беше 80 лв. И аз смятам, че си заслужават понеже доста ни успокои и ни даде надежда, както и подробен план за действие. Не смея още да се радвам или да казвам нещо повече, защото все пак това е само първична консултация. По сайта казаха, че работят. Наистина имат само фейсбук страница. Информация може да се получи и на телефона им, който е във фейсбук страницата. Стискам палци за всяка една от нас Simple Smile

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Момичета, какво се случва с Вас? Някоя скоро да е посещавала докторката?

# 6
  • Мнения: 380
Здравейте, момичета.
Аз съм на 40 години и правим опити от май месец. През лятото имах мисед в 11 г.с. и вече три цикъла не успявам да забременея. Предвид възрастта ми и придружаващите проблеми (пет тромбофилни мутации, хипофункция на ЩЖ, анемия, левкопения, лек ПКС, високи НК с висока активност и т.н.), реших да се обърна към репродуктивен специалист. Първо попаднах на лекар, който ме натисна веднага за инвитро и каза, че на тази възраст имам минимален шанс за естествено забременяване, а ако се офлянквам, ще изпусна и шанса за инвитро скоро. Определено реших, че това не е моят човек.

След дълго търсене намерих доктор Сенкова и засега съм много доволна от нея - прекрасен човек е. Надявам се с нейна помощ да успея. От вчера започнах стимулация с Летрозол. Ако не помогне, ще се ориентираме към инвитро в идните месеци.

# 7
  • гр. София
  • Мнения: 563
Попаднах на др Сенкова през пролетта в търсене на не толкова известен специалист, за да може да имам шанса да ми обърнат внимание, а не да гледат на мен като на касичка. На 40г съм от два месеца, имам направени три пункции, като след първата имаме замразен 5дневен ембрион, последните две за жалост не се оплодиха. С почти изчерпан резерв съм. Правих и ПРП в клиниката. За въпроси съм на разположение!
И последно - др Сенкова, др Гогова, Валя и Ива / за краткото време заедно им научих имената / са човечни и се чуствам спокойна там. Не съм много наясно с ембриолозите им все още, но поне получавам пълна информация и обсъждаме какво и как следва. С една дума, за разлика от предишната ми клиника, от към отношение тук са на светлини години по-добре. А като имам спокойствието смятам, че и успехът няма да ни подмине...

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Стискам ви палци, момичета! Simple Smile И аз имам добро усещане и се надявам, че сме на правилното място. petufin, аз също като теб търсех доктор, който да не работи в голяма клиника, че там всичко е на конвейер (личен опит), тук е някак по "семейна" обстановка, ако мога така да се изразя. Аз съм с намаляващ ЯР, на 34 съм, от 5 години и половина правим опити, като имаме и две инсеминации в "Надежда". С мъжки фактор сме и сме за ИКСИ. Живот и здраве, скоро трявба да стартираме стимулация. Майка-зайка, дано не дочакате инвитро и да видиш две прекрасни черти скоро! petufin, да ти е на късмет клиниката и на теб! Всичко да се случи възможно най-скоро! Успех и на другите момичета Simple Smile Ще се радвам да си споделяме и да развием темичката, както и скоро да се ориентираме в други, още по-хубави! Heart

# 9
  • Мнения: 380
Благодаря ви за приема и милите думи! Успех на всички! Нека имаме най-хубавия коледен подарък.
Между другото, мисля да пиша писмо до дядо Коледа, колкото и детински да звучи. 😁

# 10
  • гр. София
  • Мнения: 563
Майка зайка писмото до Дядо Коледа не звучи лошо - на кой адрес ще го пускаш? И на мен ми се иска май да му пиша.... Simple Smile

# 11
  • Мнения: 380
Още не знам, ще потърся в нета нещо. Simple Smile

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 687
За Дядо Коледа не знам, но тук има една темичка, може да сте попадали на нея, момичета от години пишат желания там. От време на време я преглеждам и ми става мило, че има доста, които вече гушкато рожбичките си.
Аз също писах преди 1-2 години, но засега само чакам Wink П.С. иначе и това за писмото звучи сладко и мило, а и няма да навреди, само може да прати положителна енергия в правилната посока. В този ред на мисли, дайте адреса и на мен Laughing Simple Smile
https://www.bg-mamma.com/?topic=234978.2445

Последна редакция: ср, 24 ное 2021, 14:28 от Черешка 🍒

# 13
  • Мнения: 380
Благодаря, Черешке. Това намерих:

Santa Claus Main Post Office

Tähtikuja 1, Rovaniemi

96930 Arctic Circle,

FINLAND

# 14
  • Мнения: 598
Здравейте, пациентка съм на д-р Сенкова от времето, в което още бяха в болница Лозенец. Бременна съм, след втори инвитро опит и съм безкрайно щастлива и благодарна на екипа. Посещавали сме други места, но никъде не се почувствахме спокойни. Тук се чувстваме,като " в къщи"🙂
Мога да пиша за всичко, което ви интересува. Един съвет- не отлагайте дълго тежката артилерия, след 40. За съжаление- не се получава веднага и качеството на яйцеклетките се влошава доста. За мен също беше трудно решение, но...времето е безмилостно и в един момент от проблем с мъжки фактор- вече проблемите стават други. Качеството на яйцеклетките е от значение за качеството на ембрионите. При първия опит- имахме бременност, но спря да се развива😟. Друго важно при нас беше, че втория път имахме възможност да е класическо ин витро, а не икси. Материалът го позволи. Считам, че имаше огромно значение. Когато яйцеклетката сама подбере, определено се минимизират последващи проблеми. Работете и по мъжете при мъжки фактор, важно е. Казвам, че няма време, защото всеки неуспех е свързан и с дълго изчакване, след това и ....психически травми.
За екипа- само добри думи!
Пожелавам успех на всички и бъдете сигурни, че сте в добри ръце!

Общи условия

Активация на акаунт