Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 2 445
На този светал празник. Си пожелавам за едно малко чудо в тази вълшебна тема. Пожелавам на всички жени да имаме до година по едно коледно чудо.

# 2 446
  • София
На този свещен ден си пожелавам и при мен да изгрее една звездичка и господ да ме дари едно прекрасно и здраво бебче Hands Pray
Честита коледа на всички и нека в идната година има много звездички Flowers Four Leaf Clover
Бъдете здрави и много щастливи Gift Heart

Последна редакция: сб, 26 дек 2020, 09:35 от pepita5

# 2 447
На този светъл празник се записвам за поредна година в тази вълшебна тема и се моля след две неуспешни бременности Господ да ме дари с живо и здраво дете.
Честито Рождество и нека всички да прегърнем в най-скоро време своите толкова желаните и чакани деца!

# 2 448
Преди няколко години и аз писах тук, и на следващата година успях да прегърна моето Великденско-Коледно чудо. Разбрах, че съм бременна на разпети петък, родих седмица преди Коледа.

Сега пак ще се помоля за още едно чудо и второ детенце.

# 2 449
  • Варна
С много мъка( стиснала ме за гърлото) и надежда, пиша в тази тема...
Господи, моля ти се с цялото си сърце и душа, дари ме с още една жива, и здрава рожба! Амин!

# 2 450
И аз и тази Коледа да се разпиша с мечта за жива и здрава рожба.
Дано тази коледа бъде помнена дълго, дано тази ми опит бъде успешен и до финал❤💙🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Желая рожба на всяка 🍀🍀🍀

# 2 451
Момичета, не се предавайте. Преди 6 години се случи моето коледно чудо. След многогодишни опити и 7 ИКСИ- та  накрая прегърнах дъщеря си. Нека ме впишат с едно People Baby

Общи условия

Активация на акаунт