Предложение за женско име с галено "Сени" :)

  • 12 093
  • 155
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 761
Гласувах за Савина. Саня също ми харесва, както и вече предложеното Асена.

# 16
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 295
Твърде вероятно е Сени да си остане галено име за вкъщи.Защото е малко необичайно.
И на Асена могат да и викат Ася
На Росена-Роси ....
На Красена -Краси..
А вкъщи пак да си е Сени.
 

# 17
  • Мнения: 11 135
Не е задължително да е само вкъщи. Ако детето се представя с това име в неофициална среда, така и ще бъде възприето. Например имам приятелка Александра, която всички наричат Ани - има хора, които дори не допускат как е пълното й име.

# 18
  • Мнения: 1 704
Сещам се за Спасена.

В конкретния случай не бих се връзвала на детето си. За едното е прищявка, а другото ще страда цял живот от някакво изкилифенчено име.

# 19
  • София
  • Мнения: 55
В конкретния случай не бих се връзвала на детето си. За едното е прищявка, а другото ще страда цял живот от някакво изкилифенчено име.
А, със сигурност няма да е изкилифинчено Wink
Ако се съобразим, ще е нещо от сорта на Савина, а пък нека си я нарича той Сени Simple Smile
Ние държим на чистите имена. Просто пуснах въпроса, за да събера идеи за имена, започващи със "С". Никога не се знае откъде ще ни дойде музата Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 922
Селена
Селин
Северина
Снежина
Стефани
Сияна/Сиана
Красена


Последна редакция: пн, 07 яну 2019, 18:56 от Greene

# 21
  • Мнения: 568
Свилена, Светлена, Снежана, Арсения, Поликсения, Станиела, Стелиана, Сиена.
Баткото как се казва?
Според мен е по-добре да си вземете дребен домашен любимец и баткото да си го кръсти Сени, отколкото да правите компромис с името на дъщерята.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Славяна и Красена от мен Simple Smile
Докатл баткото се научи да казва Славяна ще е Сени Simple Smile Душичка е той, а и вие сте много готини родители. Познавам и други по-малки, кръстени от батковците или каките, с хубави имена и помощ от родителите Simple Smile

# 23
  • Мнения: 18 562
Савина,Славена,Северина . Но Сени изобщо не ми харесва. Не бих слушала и се връзвала на 4 г хлапе да избира име на детето,наистина. Освен ако много не ви харесва -вие си знаете. Вероятно сега за детето е много важно това-но до утре ще е забравило. Име се избира за цял живот. Галеното е странно за мен.

# 24
  • Мнения: 182
Селена?
Това ми изникна на прима виста като прочетох Сени.
Успех с избора.

# 25
  • Мнения: 25 677
На Сияна как е галеното име? Сени не става ли?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 147
От анкетата Савина ми харесва, но ми е странно как двама възрастни, създали дете, се връзват на глупостите на един четиригодишен - кръстете си второто дете с името, което най-много ви харесва на вас двамата с бащата, а синът ви нека избере името Сени след 20-30 години за собствените си деца.

# 27
  • Мнения: 3 025
Ксения. Само това име ми се връзва с галено Сени.

# 28
  • София
  • Мнения: 38 604
Светла
Светослава
Светлина

# 29
  • София
  • Мнения: 55
От анкетата Савина ми харесва, но ми е странно как двама възрастни, създали дете, се връзват на глупостите на един четиригодишен - кръстете си второто дете с името, което най-много ви харесва на вас двамата с бащата, а синът ви нека избере името Сени след 20-30 години за собствените си деца.
Аз съм изредила трите имена, които са по принцип в списъка ни с възможни имена. Ако е някое от тях или подобно и в същото време съвпада с желанието на голямото дете, какво лошо има? Няма да сме нито първите, нито последните родители, решили да уважат (в разумни граници) мнението на дете за име на новородено.

Общи условия

Активация на акаунт