След трудовите дни: време за заслужена почивка

  • 1 166
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Georgia,

Не, наистина не скъпо, но екскурзията, която беше от тук до Дубровник и обратно / с обикаляне на всички известни места по  цялата дължина/ беше 1200 евро за 15 дена. Аз не се скъпя за пътувания, но това ми се видя..... Rolling Eyes Със сигурност ще  прекарате добре.

Звездичка,
Това от декември и аз го знам, ама не съм се дотолкова интегрирала.  Wink Да ти кажа от една страна започнах да ги разбирам, защото толкова пътуват, че няма места. От друга я няма тръпката: ще се вредя или не...Обаче и аз вече не знам кое положение е по- добре.  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 5 475
Те пък са се престарали..какво е това 1200 еуро..че ние толкова платихме на човек за круиз из Средиземно море и то пълен пансион с Коста крочере...
  Ако те интересува ето ти един сайт,където можеш да си оргазизираш нощувките ,а има и обиколки на страната
http://www.adriatica.net/home/home_en.htm

Ние оттук резервирахме!
  Peace

# 17
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Много ти благодаря за сайта. Страшно е полезен и ще го имам впредвид, като се отправям натам....  bouquet

# 18
  • Мнения: 7 914
Не, наистина не скъпо, но екскурзията, която беше от тук до Дубровник и обратно / с обикаляне на всички известни места по  цялата дължина/ беше 1200 евро за 15 дена. Аз не се скъпя за пътувания, но това ми се видя..... Rolling Eyes Със сигурност ще  прекарате добре.


 #Crazy те да не полудели нещо? и това е цена тук за Европа? #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт