Лична бъркотия

  • 38 467
  • 852
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 770
Black Sapphire , браво! Ако имах твоето дар слово, бих казала същото. Впечатли ме. За теб и повече от 400км бих изминала. Прати една снимка на лични. 😍🙃

# 196
  • Мнения: X
Едно е да се разсъждава, а друго е да се заклеймява всяко различно мнение.
Има връзка да, защото повечето пишат като да им е гарантирано, че това при тях няма да се случи.

И като ни се случи, какво, да им застелим да се обичат ли? Питах го автора, какво би казал, ако жена му му върне в същия десен. Ами не беше възторжен, честно казано. Е това не го разбирам на изневерителите. Моето си е мое, чуждото - общо.

Хаха, Мамче, ама ще питам мъжО първо, че в тия времена не се знае какво ще последва от снимките! Пък нали знаеш - у нас пият и бият, та затуй сме таквиз злобни.

Тия инфантилни левичарски мантри да не накривим случайно капата на "различното мнение" и да не вкарваме в калъпи - видяхме ги докъде ни докараха. Има си правила на поведение. Като не ги спазваш, те пращат по разпределение - това е положението.

Последна редакция: пт, 11 яну 2019, 16:59 от Анонимен

# 197
  • Мнения: X
Авторът, има едно нещо наречено достойнство, от което ти си твърде далеч.
И не, не си длъжен да обичаш жена си, нито да зарежеш майсторката на суфлета. Длъжен си обаче, ако не можеш да запазиш собственото си достойнство, да запазиш поне това на жена ти, затова сте семейство.
Това се постига като бъдеш честен с нея, а не страхлив мухльо и комплексиран егоист.
Твоята нова изгора уж я държат на къс повод, а обикаля градовете като цветарка. Уж има ревнив мъж, пък се целува с други по кюшетата. Какъв е този ревнив мъж дето един чат не намери, нито се поинтересува с кой толкова си пише жена му с часове?
Яко те пързаля булката, но си го заслужаваш. Историята ти ми прилича на историите на разни турци, които подобни засукани булки от същата етническа група ги омайват на конвейер по нета за някой лев. Съмнявам се да има деца, за мъж пък съвсем.
Ти си разваляй семейството, на никой тук не му дреме. Последствията ще са за деца ти, които си на път да изоставаш заради „най-красивото” Мусайбе и няколко рецепти на манджи, които можеш да обсъдиш и с баба Пена- съседката.
Ма пък тя сигурно няма подходящия задник.

# 198
  • Мнения: 193
Ти пък , Вивиан какви разсъждения пуснА.Едно с едно изречение не се връзва.Дано си разбираш, какво искаш да кажеш. Stuck Out Tongue Winking Eye

Не разбираш, защото нямаш комуникация с различни хора-На Живо!
Хората са различни, лесно е да се общува като приемете този факт и никой не постъпва така, както бихте постъпили вие. В случая вашите мнения доста ми помагат да видя женската гледна точка спрямо нас мъжете. Източник на доходи, дресиран, и верен до гроб, а вие пък няма да правите нищо, ще си чакате да взема голяма заплата, да ви я дава, но няма да се постараете да свалите някое килце, да се гримирате, да си боядисте косата, да го накарате да се чувства мъж със самочувствие до вас.
Е да, ние мъжете залитаме понякога, ако имаме такива жени (не визирам моята), вие също залитате, но нямате куража да си го признаете, това е разликата.
За мен темата приключи, доволен съм от нея, имаше какво да чуя и науча, научих  доста и за себе си, Благодаря на всички които бяха добронамерени, на другите пожелавам успехи в личния живот.

# 199
  • Paris, France
  • Мнения: 14 130
Не съм съгласна с написаното. Стараем се да свалим килца. Вие често не ни харесвате с боядисани или подстригани коси или гримирани. Доста мъже искате да си седим у дома и да обгрижваме децата. Ако от самото начало ни кажете какво искате ние си знаем възможностите и се оттегляме, ако преценим, че не ни устройва те.

Всекиму се случва да се влюби, дори женен, особено ако е мъж. И на нас ни се случва понякога. Не се виждам да бия 300 или 400 км за да се държа за ръка с женен красавец с деца. Никога няма да напусна мъжа си, който е баща на децата ми и да им причиня мъка за да заживея с друг мъж, който си има деца и дертове покрай тях.

Не разбирам какво искаш точно, но ти пожелавам да го намериш и да си доволен и щастлив.

# 200
  • Мнения: X
Ся разбрахте ли цялата драма с цветята и манджите. Жена му напълняла след двете деца и не иска да се боядисва и гримира, че да имал муньото самочувствие. Ще умра от смях.
Накрая жена му излезе виновна, че е комплексар,

# 201
  • Paris, France
  • Мнения: 14 130
Ся разбрахте ли цялата драма с цветята и манджите. Жена му напълняла след двете деца и не иска да се боядисва и гримира, че да имал муньото самочувствие. Ще умра от смях.
Накрая жена му излезе виновна, че е комплексар,

Той не е писал, че жена му е виновна, а че се е влюбил в новата. На доста мъже се случва. Дебела лелка с две деца не е привлекателна за мъжете, поне не колкото елегантна, намазана, боядисана и силиконирана мацка. Мъжете са ловци от обичат новото. Даже и ние, жените, не им отстъпваме. Колко от нас биха се разхождали доволно до дебел, плешив, очилата, мазен чичко ако не ни носи изгода? И колко от нас не биха скочили в леглото на мускулест, красив пич ако имаме избор? Не става дума за комплекс а за нормално желание да бъдем с привлекателен партньор. Човекът се е влюбил. Ако и двамата нямаха деца сега можеха да си живеят доволно заедно и да са щастливи.

# 202
  • Мнения: 193
Ся разбрахте ли цялата драма с цветята и манджите. Жена му напълняла след двете деца и не иска да се боядисва и гримира, че да имал муньото самочувствие. Ще умра от смях.
Накрая жена му излезе виновна, че е комплексар,


Цитат
Е да, ние мъжете залитаме понякога, ако имаме такива жени (не визирам моята), вие също залитате, но нямате куража да си го признаете, това е разликата.


Жена ми не е напълняла, не четете. Всичко беше общо казано, ама чукча......

# 203
  • Мнения: X
Не знам кой в какви легла на мускулести пичове е свикнал да скача, но като гледам по улиците все манекени и манекенки се разхождат. Дамм… Мнозинството от хората изобщо не са средна хубост, всеки с по някой кусур.
И тия хора сигурно изобщо нямат семейства. Абсурд Joy

Авторът,  вземи там подпиши някакво споразумение, че ако и новата напълнее, пак отиде самочувствието Laughing

# 204
  • Paris, France
  • Мнения: 14 130
Ох, човекът се е влюбил. Любов от пръв поглед се казва. Това са хормони. Можем да ги подтиснат, да преглъщаме, ама......  си тежи.

Манекените и манекенките имат повече избор и достъп до по-популярни, богати, млади и красиви мъже и жени. Повече хора сме готови да полагаме усилия и влагаме ресурси за да сме с тях. Имат и пари да си оправят зъбите, циците, задниците или каквото им липсва. За беззъба, вмирисана на манджа, обитаваща селска къща с външен кенеф, дебелина едва ли се редят мъже на опашка. Има подобни жени, които са женени, но са направили компромис и са се похарчили млади, когато не са изглеждали зле.

# 205
  • Мнения: 17 409
Стигнахме до ядрото на проблема и двигателя на яростта, с която групичка жени кълват споделящия.  В друга тема,  “некрасавици” се кахърят в търсенето на мъж.
Пак мъжете са виновни за унизителното отношение на жените към самите себе си.
Отчайващо, ако не беше ежедневие.

# 206
  • Мнения: 6 479
Joy ако не беше смешно, щях да пусна една сълза...
Като ти казвам, авторе да се сърдиш само на себе си...не вярваш. Пък  и по-лесно е да се сърдиш на форум и на жена си,нъл тъй? По-удобно е някак си.
И представи си ..и ние общуваме на живо с хора, Неповторими Joy
А ако ти кажа, че там откъдето се връщам, съм била на твоето място? Ама не. Твоя случай е най невероятния, нали така? Stuck Out Tongue Winking Eye
Охълцал си се, зациклил с жена си..Ами хубу. Ама да се правиш на пет парИ..и че видиш ли само ти ги разбираш нещата, недей. Че е смешно.
Бай дъ уей, ако съм на мястото на Красавицата, да съм избягала с триста. Ама пусни му на това девойче, стига възвишени приказки...
Имам проблем с пресаждането на един зюмбюл..да я питаш, тъй съветче да ми даде. Мерси.
П.П. Ти си се охълцал, но тя-не. Да го имаш предвид. Да не пускаш тема след време-"Пък тя.....".
Съветче и от мен Wink

Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 07:32 от Thirteen#

# 207
  • Мнения: X
Ся разбрахте ли цялата драма с цветята и манджите. Жена му напълняла след двете деца и не иска да се боядисва и гримира, че да имал муньото самочувствие. Ще умра от смях.
Накрая жена му излезе виновна, че е комплексар,

А може жената и време свободно да няма, от работа, търчане след две деца, домакинство и "пране на чорапите на муньо", докато той митка из България да гони "най - красивите булки"... Поредният" мачо ", който иска от жена си да е готвачка в кухнята, дама в обществото, курва в леглото, ама ако може да е без той да си мръдне задните части от дивана и да търчи след други кифли.

# 208
  • Мнения: 10 906
Хареса ми как се разви темата. Историята и отношението на автора в началото нямат нищо общо с последните му постове. Като повечето потребителКИ, които пускат теми, като не му харесаха отговорите и се разсърди, фръцна, почна да обижда. Общо взето се чудя какви отговори е търсил в женски форум. Може би трябваше да оплюем жена му, за дето не поддържа огъня в брака и го кара да търси тръпки навън, не знам, не знам...

# 209
  • Мнения: 17 409
Жената може да бъде и трите,  само ако тя иска, и то без да използва мъжа за магаре.
Изневярата си е направо награда, ами то си е геройство съжителството с вечно незадоволени, непълноценни жени - уж домакини, майки, не знам какво още.

Общи условия

Активация на акаунт