Бананово руло

  • 15 435
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 732
Хайде ще чакам да докладваш Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 657
Хайде ще чакам да докладваш Mr. Green

Обезателно,стига да не съм преяла Joy

# 17
  • Мнения: 2 657
Преди малко приклю4их с рулото LaughingНещо сместа за блата ми стана гъсти4ка-по мнение на мъжа ми.И като изпекох блата и го оставих да изстине той се удърви EmbarassedКато сложих крема поомекна малко и успях някакси да го навия-ама не както трябва де EmbarassedСега престоява в хладилника WinkПо-късно ще напиша как е Laughing

п.п.за първи път правя такова нещо Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 732
Да най-вероятно си сложила повечко брашно Grinning Блата дори изстинал е много пухкав и мек и се навива лесно Mr. Green Но най-важното е че си успяла все пак да го навиеш. Приятен апетит Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 657
Абе,4е го навих-навих го.Че е сладко-сладко е.Ама пустия му блат си е като подметка EmbarassedДругия път ще пробвам с по-малко брашно и дано да стане Wink

# 20
  • Мнения: 732
Най-вероятно е станало объркване заради мярката на брашното. Под 1 ч.ч. имам предвид от тези по-малките, а не от огромните чаени чаши (оф и аз едно обяснение дадох, дано да си ме разбрала). Тези чаени чаши, които са равни на 2 кафени Grinning

# 21
  • Мнения: 2 657
Най-вероятно е станало объркване заради мярката на брашното. Под 1 ч.ч. имам предвид от тези по-малките, а не от огромните чаени чаши (оф и аз едно обяснение дадох, дано да си ме разбрала). Тези чаени чаши, които са равни на 2 кафени Grinning
Аааааа,сега те разбрах за каква ч.чаша става въпрос WinkА аз сложих от ония голямите Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт