Шаркчицеееее чакаме да разказвш отзиви от концертаааааа

  • 12 361
  • 489
  •   1
Отговори
# 435
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Аааааааа, тук ще споря Simple Smile Ние верно порастнахме (и аз съм '74), ама Дейв не е мръднал. Само Флеч дето е понапълнил мяха...

# 436
  • Мнения: 374

[/quote]
Ти що задаваш отговори, ако смея да попитам аз? Mr. Green
естествено, че ще идват при добро желание.
Само дето трябва да се доуточним.
[/quote]

  bouquet тогава чакам с нетьрпение голямо Hug

# 437
  • Мнения: 2 332
Аааааааа, тук ще споря Simple Smile Ние верно порастнахме (и аз съм '74), ама Дейв не е мръднал. Само Флеч дето е понапълнил мяха...

Виж сега, той че се поддържа във страхотна форма - вярно е; но има си бръчици и т.н. ... времето на никой не прощава, и на нас няма да прости Wink. Ама си е готин, това е така!

# 438
  • Sofia
  • Мнения: 603
За срещичката става да е в края на юли, че август излизам в отпуска и мисля да забегна по морето....Дали да не го направим Кравайска среща, като едното старо време, то май сме си почти набори Mr. Green
Момчетата са поостарели, Флеч е напълнял, любимецът ми се е посбръчкал, но Дейв изглежда пърфект, имайки предвид дрогаджийския период Grinning
Вчера закупих Голата истина...баси, 30 кинта е книжката, обаче има снимки, дето не съм виждала и там са едни такива хлапетии в началото Grinning

# 439
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Оффф, прекалено готин, бих казала.... Влюбих се наново....

# 440
  • Мнения: 5 370
За срещичката става да е в края на юли, че август излизам в отпуска и мисля да забегна по морето....Дали да не го направим Кравайска среща, като едното старо време, то май сме си почти набори Mr. Green
Момчетата са поостарели, Флеч е напълнял, любимецът ми се е посбръчкал, но Дейв изглежда пърфект, имайки предвид дрогаджийския период Grinning
Вчера закупих Голата истина...баси, 30 кинта е книжката, обаче има снимки, дето не съм виждала и там са едни такива хлапетии в началото Grinning

Kroche-урррааааа-съгласна съм !!!!!!!!!!!
Че и Кравай ми е на 2 крачки разстояние-кефффффф.
Ако искаш-да менкаме на ЛС телефони и да държим връзка, щото аз и утре съм онлайн и след това-кой знае кога, но не по-рано от 23-24.07.

# 441
  • Мнения: 516

Вчера закупих Голата истина...баси, 30 кинта е книжката, обаче има снимки, дето не съм виждала и там са едни такива хлапетии в началото Grinning

А каво ще кажеш за снимката на Дейв с първата му жена?Аз малко се уплаших от у4ени4еската му любов,но явно такава  е била модата Wink

Ина4е книгата е към 600 страници,струва ми се увлекателна и ми предстои да я прочета.

# 442
  • Мнения: 115
Да споделя за Recording the Angel... Първоначално обявения релийз беше 01.07 и като не се появи на сайта, вчера нетърпеливо им писах. От там много любезно ми отговориха, че ще е наличен 4-5 седмици след концерта, защото "it needs to be mixed, mastered and encoded to a digital format"...
Ще трябва да чакаме явно до края на месеца...

# 443
  • София
  • Мнения: 2 958

Вчера закупих Голата истина...баси, 30 кинта е книжката, обаче има снимки, дето не съм виждала и там са едни такива хлапетии в началото Grinning

А каво ще кажеш за снимката на Дейв с първата му жена?Аз малко се уплаших от у4ени4еската му любов,но явно такава  е била модата Wink

Ина4е книгата е към 600 страници,струва ми се увлекателна и ми предстои да я прочета.

Купих си я за 23,80 /с доставката/ от Хеликон .

Оффф, прекалено готин, бих казала.... Влюбих се наново....

И аз.... Wink

# 444
  • Мнения: 3 091
Фенове и фенки, ще си правим ли ДМ купон?

# 445
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ще, естествено, ама мен края на юли не ме устройва хич.

# 446
  • София
  • Мнения: 2 958
Един поздрав чрез снимки към вас  Hug

http://www.killtoknow.org/05/17e.html


Някои от вас  може би вече са ги видяли , но ....на мен никога не ми е достатъчно ,така че наслаждавайте се и вие !

А за срещата - къде, кога и как ще се заформи този ДМ купон? Кой ще се наеме да  го организира?

Иначе съм ЗА  Peace

# 447
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Предлагам ламята Неспаска да се движи с DVD под мишничка - барабар цузамен с всичките му там концерти-монцерти Wink

# 448
  • Мнения: 3 091
Мислете за кръчма с двд, където ще ни позволят да си пускаме! дисковете ще нося, ама двд плейър - няма начин просто!

# 449
  • Sofia
  • Мнения: 603
За срещичката става да е в края на юли, че август излизам в отпуска и мисля да забегна по морето....Дали да не го направим Кравайска среща, като едното старо време, то май сме си почти набори Mr. Green
Момчетата са поостарели, Флеч е напълнял, любимецът ми се е посбръчкал, но Дейв изглежда пърфект, имайки предвид дрогаджийския период Grinning
Вчера закупих Голата истина...баси, 30 кинта е книжката, обаче има снимки, дето не съм виждала и там са едни такива хлапетии в началото Grinning

Kroche-урррааааа-съгласна съм !!!!!!!!!!!
Че и Кравай ми е на 2 крачки разстояние-кефффффф.
Ако искаш-да менкаме на ЛС телефони и да държим връзка, щото аз и утре съм онлайн и след това-кой знае кога, но не по-рано от 23-24.07.

 Peace Веднага пращам на лични гсм-номер

Вчера закупих Голата истина...баси, 30 кинта е книжката, обаче има снимки, дето не съм виждала и там са едни такива хлапетии в началото Grinning

А каво ще кажеш за снимката на Дейв с първата му жена?Аз малко се уплаших от у4ени4еската му любов,но явно такава  е била модата Wink

Ина4е книгата е към 600 страници,струва ми се увлекателна и ми предстои да я прочета.

Абе като се гледам и аз в некои снимки...та на деви жена му ли...то не беше мода, не беше чудо  Laughing

За срещичка не мога да се сетя за подходящо заведение, но ще попитам едни люде...иначе и Кравай си ми е фенско

Общи условия

Активация на акаунт