Кой какво сервира снощи.... кой какво ще готви днес?

  • 27 503
  • 564
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 867
днес за вечеря-картофена яхния с пиле, таратор и праскови

# 496
  • Мнения: 901


При нас

Краставици със сос от мак и грейфрукт



Студена доматена супа от Carina 




Патладжани с кисело мляко

# 497
  • Мнения: 15 619
Снощи точена баница с кисело мляко. Днес - лятна манджжжжжа.

# 498
  • Sofia
  • Мнения: 21 741
Умбра, ако не виждаш подписа ми, ето тук bowuu

# 499
  • Мнения: 899
Ааа, виждам го аз, но като отърчах веднага да проверя там и още я нямаше рецептата, а аз не можех да трая  Laughing
Благодаря, задължително ще го направя   bouquet

# 500
  • Мнения: 6 647
Снощи ребърца с картофено пюре,а днес спретнах зелце със свинско Grinning

# 501
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами, днес свински пържолки и кюфтета на скара, тиквички с кисело мляко и чесън и шопска салата. За утре съм замислила пиле със зеле, ама да се не каня много-много, ще видим.

# 502
  • Мнения: 3 388
тази вечер аросто, салата от домати, босилек и чесън, пържени картофки, ама от онези замразените, които в действителност не се пържат, ами се мятат във фурната  Wink Сладолед Solero exotic
снощи нямаше време за готвене, тъй като точно се бяхме върнали от ваканция, та вечерята беше- сымга от консерва, сирена, салата, праскови и ананас, сладолед

# 503
  • Мнения: 4 370
Днес тъкмо готвех ето това и мъжа ми звъни по тел и вика :"Идвам да те взема, да купиме печка" Харесала съм си една на AEG и нямам търпение да я вземем, а то да се разготвя точно когато ми се усмихна късмета.
И още нямам печка де, утре!  Laughing

# 504
  • Мнения: 4 406
Снощи успях само супа от бакла да направя, дядо и внуче я омятаха веднага и днес пак се налага да готвя... яхния с топчета съм замислила

# 505
  • Мнения: 9 154
почнах с тези картофени лодки, харесани от албума на Сеньора Хапка   bouquet  bouquet  bouquet - голяма вкусотия са, макар че ги занесох на една приятелка,




 а за утре напълних чушки и патладжани с кайма и ориз. Ей  ги*



# 506
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Тази вечер пилешки пилаф, мъфини с шунка и кашкавал и салата домати и краставици, за утре ще го мисля. Остана от пилафа, но и нещо друго ще се наложи да приготвя сигурно.

# 507
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 879
Пържен пипер с доматен сос и чесънче Heart Eyes

# 508
  • София
  • Мнения: 830
Днес сърми с лозови листа, утре чушки бюрек и винаги бира и салата домати и краставици.

# 509
  • Мнения: 4 668
Снощи :
чушки пълнени с яйце и сирене
шопска салата
кексът на аrina + сладолед
Тази вечер :
салата от печени чушки
винен кебап с ориз
мюсли тортата на Сенъора Хапка - стана страхотна ( благодаря за идеята   bouquet )

Утре вечер :
пиле със сладко кисел сос , гарнитура ориз
и ...ако остане от тортата

Общи условия

Активация на акаунт