На море в Турция - тема 57

  • 56 975
  • 783
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 892
Пак да питам отзиви този път за Venezia Palace Deluxe Resort Hotel в Анталия ?

Оф, писах, писах и всичко се затри, за това сега ще бъда кратка.
Venezia Palace е компромисен вариант. Евтин е и нивото му не е добро. Сравнен с повечето хотели в Лара, не си заслужава.
Ако държите да сте в Лара, погледнете Aska Lara. Надвишава може би със стотина лева цената на Venezia Palace. Държи по-ниска цена, защото е на втора линия, но иначе е добър вариант.
Препоръчвам ви да видите и хотелите в Белек. Maritim Pine е страхотен вариант - огромна територия, зеленина, чистота, току-що направена реновация. В клубните стаи цената е съвсем малко по-висока от тази на Venezia Palace.
Letoonia Golf и Asteria Belek от години имат завидно високи оценки, а в същото време цените им са по-поносими на фона на повечето хотели в Белек.




bouquet bouquet bouquet Благодаря ти отново!

# 151
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Лелеййй..колко много сте изписали за кратко време..😃


някои ден ако Фана як Индирим около %70-80 за Рая
Ше споделя Индирима тук..
И който иска от забранената ябалка ..
след мен   .. Simple Smile

BsrnX, да не забравиш да споделиш 😉
След описанията и на Марги, съвсем интересен ми е този х. Адам и Ева..Нещо коренно различно и предполагащо доста "закачлива" почивка 😃
Благодаря много за снимките и отзивите от La blanche island. Много го заглеждах този хотел, досега съм почивала само в Сиде и Алания и за предстоящото лято оглеждах и Егея. Определено ще си го запиша като вариант занапред..

# 152
  • Мнения: 29
Здравейте момичета.
Някой да е ходил в Atlantique holiday club Кушадасъ?
Моля,изкажете отзиви.

# 153
  • Мнения: 1 710
Благодаря Марги,но изброените хотели до кой се доближават повече от изброените в които съм била.Например не ми се иска да повторя Вон.А искам нещо по добро .като Суено Белек,Роялите в Сиде. Вие как го правите с тези цени?

Предложените хотели са много добри за цената си, но не знам дали има смисъл да ги сравняваме с Роял, а още по-молко със Суено Белек - нито като цени, нито като ниво.
Трудно ми е да направя цялостно сравнение и с Вон, но все пак, имайки предвид, че ол инклузив концепцията му е скромна, стаите са семпли и е на втора линия, мисля че и четирите хотела го превъзхождат. Неговите предимства са аквапарка, огромната територия и цената, разбира се.  
Най-лесно е да сравните концепциите на хотелите и да видите какво предлагат едните и какво тези, в които сте били и да прецените дали ви харесват или не. Когато ви ги предложих гледах да спазя изискванията, които сте определили - да са на хубав плаж, да са в определена ценова рамка и да са добри. Останалото оставям на вас да прецените според вашите вкусове.

Последна редакция: нд, 13 яну 2019, 02:11 от Мaрги

# 154
  • Димитровград
  • Мнения: 207
Марги ние бяхме в VONRESORT Golden Coast.Да не останат хората който четат  тука че Вон е на втора линия,само къщичките са на втора линия,който за мен са малко старички.

# 155
  • Мнения: 1 710
Тъй като Голдън бийч е по-популярен сред сънародниците ни реших, че сте били там.
Щом сте били в Голдън коуст, мога ли да помоля за по-подробен коментар за хотела, защото на първа страница си нямаме мнение.

# 156
  • София
  • Мнения: 1 422
Здравейте момичета.
Някой да е ходил в Atlantique holiday club Кушадасъ?
Моля,изкажете отзиви.
Тя темата се изроди и вече на 90% се пише за скъпите хотели из Анталия, ама нищо де, щом така иска народа, така да е. Хотела особено ако сте с деца е перфе, има собствен аквапарк, плажа е най-добрия в Кушадасъ, анимацията е на ниво. Голяма озеленена територия, много тенис кортове. Поне 5-6 Футболни игрища точно до хотела, май не са към него де, но предполагам могат да се ползват. Оутлет, мол, кипа на 10-15 мин.пеша. Ако сте голямо семейство мисля, че нямат големи фамилни стаи, малки са стаите.

# 157
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Не е вярно ,че се пише само за скъпи хотели.Заблуда за много хора е че щом е хотела в Кушадасъ или Дидим е по-евтино.Понякога в Анталия има хотели с отлични условия на цената на тези в Егейска.Останалото е въпрос на избор и предпочитания.

# 158
  • sofia
  • Мнения: 693
valerko, тъкмо щях да го напиша, и гледам ти си ме изпреварил. Изобщо не иска това народа, масово хората търсят нещо на по народни цени, имаше време когато в тази тема се пишеше за хотели, като Голдън ейдж в Бодрум, за който не помня нещо лошо да е писано, а сега някой е решил изобщо да го няма на първа страница. Така в този си вид, темата е безсмислена, добре, че има и други начини за намиране на информация.
 Още нещо да добавя, първа страница- Мармарис- два хотела?! Къде са другите, къде е Паша бийч и др. и не ми казвайте, в линка за по-стари коментари, там са от 2014-2015г, липсват няколко години, дупка!

Последна редакция: нд, 13 яну 2019, 12:54 от Tюркоаз

# 159
  • София
  • Мнения: 1 422
Ми сигурно Марги ги е пропуснала. Пишете и, дайте и линк и ще ги добави. Аз така направих с един, който забелязах, че то няма и тя го добави. При тоя труд дето е положила и полага няма начин нещо да не убегне.

# 160
  • Мнения: 242
Ако преди десет години някой хотел /независимо къде се намира/ е бил перфектен, това не значи, че и сега е такъв. Мненията отпреди 5-6 години не са меродавни. Понякога условията за почивка в един хотел са различни в началото и края на един сезон, да не говорим за години.
В групата се пише, за хотелите, за които се задават въпроси. Ако не попитате, няма как някой да ви отговори.

# 161
  • Мнения: 9 484
Чак пък да се е изродила темата...
коментират се хотели, към които има интерес и такива, които вече са посещавани.

Ако сте писали или срещнали отзвив за хотел, който не в добавен на първа страница, може да съдействате това да се случи.
Както казва Валерко, хора сме, всеки може да пропусне нещо.
Марги е предостатъчно полезна, влага много труд и сондира стотици мнения, за да подготви първа страница по собствено желание.
Ако имате претенции и мислите, че ще се справите по-добре - пробвайте вие.

# 162
  • sofia
  • Мнения: 693
Възможно е да са пропуснати, никой не омаловажава труда на Марги, напротив, тя май е единствената, която отговаря на всеки, и помага наистина bouquet. Но е факт , че въпроси, от сорта- "Искаме да почиваме за първи път в Турция,  имаме бюджет 2000-2200 лв, 2+1, препоръчайте хотел" тези питания се подминават като малка гара, освен от Марги, виж ако питането е Риксос Сънгейт или Риксос Текирова да избера, е това е вече нещо друго.

Последна редакция: нд, 13 яну 2019, 14:45 от Tюркоаз

# 163
  • Мнения: 55
Моля , за мнение за хотел RISUS AQUA BEACH RESORT HOTEL в Кушадасъ и CLUB RESORT ATLANTIS 4* пак в Кушадасъ

# 164
  • София
  • Мнения: 1 422
Аааа те това е приказка...и Кушадасъ се включи...нищо не знам за тия хотели.

Общи условия

Активация на акаунт