На море в Турция - тема 57

  • 56 978
  • 783
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 9 484
Аз също разгледах снимките, благодаря!

Подобно на Марги на мен пък ми е интересно сравнение между Камелия и Суено.
Това са моите два фаворита за Сиде, доста често има питания за тях, така че мисля, ще е полезно да ги съпоставиш.

# 181
  • Мнения: 3 271

geri_pam, заключени са ти снимките.
[/quoteНе са заключени.Виждат се само от членовете на групата.

# 182
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Аз рядко пиша,основно чета. Но има няколко изключително отзивчиви и сърцати хора тук,за което адмирации.
Да докладвам каква я свърших с променените планове-никаква. През сайта на Аска Лара не мога да резервирам (не знам защо). По съвет на Халим пробвах през сайтовете на Суено бийч, Астерия Белек,Лонг бийч- пак нищо. Цяла нощ четох последните теми и се чувствам много тъпо. Обърках се и ...мрън.
Почвам отначало. Моля за препоръки за хотел в Анталия (района целият става) за 4 възрастни и 2 деца (на 8 и 14 при напускане), 2 стаи,1-та седмица на септември,ол инклузив, пързалки и плаж. Бюджет около 2000€. Надявам се с ваша помощ да оформя 3-4 хотела и да търся тогава най-добрия вариант. С дати не мога да играя, купих самолетните билети (02.09-09.09). Благодаря предварително на всеки,който помогне.

# 183
  • Мнения: 15
Здравейте, интересувам се от хотел Korumar ephesus beach & spa resort, но не мога да го намеря в турските сайтове, за да резервирам и също така някой има ли впечатления за този хотел?

# 184
  • Димитровград
  • Мнения: 207
 
Цитат
geri_pam, моля те редактирай името на хотела, за да е ясно, че става въпрос за Golden Coast.
Аз успях да разгледам снимките, много ми харесва хотела. Затвърждава се мнението ми, че Вонризорт са най-добрия вариант на тази цена. Въпросът ми е има ли риба на обяд и вечеря и сладолед през деня и има ли тематични вечери в ресторанта? Wi-Fi как е, има ли го около басейните? Аниматорите успяват ли да забавлявят хората? И с какво Камелия ви хареса повече от Вон? Аз знам, че Камелия имат по-разнообразна кухня и по-богат ол инклузив, но все пак е интересно сравнението между двата.
Риба има винаги и на обяд и на вечеря,но е е в голямо разнообразие.Сладолед на обяд само в сладкарницата и на вечеря.
Тематични вечери не забелязах,интернет на територията на хотела ,но на плажа няма.Анимацията е добре,има плажни игри ,волейбол и боча .За басейните ме мога да кажа,защото не сме им любители.
А сега за сравнението,освен аква парка по нищо друго Вон не превъзхожда Камелия.Храна в Камелия навсякъде,на плажа 2-3 ресторанта,винен бар.Сладолед навсякъде по фризерите, на вечеря  в изобилие няколко вида,фреш бар на плажа.Алкохола много по добър е в Камелия .Мини бара в стаята има и кафе ,чай и бира във  Вон липсва.Незабравими партита в Камелия,освен прекрасната програма в амфитеатъра ,2 пъти имаше градинско парти с огромна сладоледена торта ,понички за децата,захаросани ябълки ,ретро парти,турска вечер но не в ресторанта, а на плажа ,завършила с  страхотна заря,пяна парти в басейна с момичета да танцуват на пилона.А бе с една дума страхотна атмосфера.Единствен недостатък е че ресторанта на Камелия Фулия няма тераса за пушачи.Като база и двата са поостарели ,но Вон повече.Това е. Май малко нахвърляно стана,но от все сърце пожелавам на всички да преживеят тази прекрасна почивка.
Цитат
Подобно на Марги на мен пък ми е интересно сравнение между Камелия и Суено.
Това са моите два фаворита за Сиде, доста често има питания за тях, така че мисля, ще е полезно да ги съпоставиш.

Суено ми хареса много.Интернет навсякъде ,даже и на плажа.Храната много добра .2 пъти рибна вечер ,калмари сьомга .Алкохол годишен и на всякъде.Хотела е рай за децата.Аква парк е по хубав и от Вон.Има лунапарк,град на професйите/по думите на дъщеря ми ,която е на 9 години -много забавно.Има детски кът с пръскала.Много забавно!Програмата в амфи театъра беше интересна.
Не знам защо Суено много ми хареса,но Камелия ми е фаворит.
 Ето снимки и от Суено
https://www.facebook.com/groups/305792086187204/search/?query=Su … mp;epa=SEARCH_BOX
 и от красотата на Суено-езерните къщички
 https://www.facebook.com/groups/305792086187204/search/?query=Su … mp;epa=SEARCH_BOX
снимките са в групи който съм публикувала,дано повече хора могат да ги видят

# 185
  • Мнения: 281
И аз да попитам нещо -  иматр ли представа края на септември подходящо ли е времето за плаж в Бодрум?

# 186
  • Мнения: 31
Четох, рових и се чудя сега следното, от всички курорти белек, алания, сидя и прочее кой е най-близко разстояние от летището на Анталия? С малко дете ще сме и не искам да пътуваме след полета още два часа, примерно!

# 187
  • Мнения: 9 484
Четох, рових и се чудя сега следното, от всички курорти белек, алания, сидя и прочее кой е най-близко разстояние от летището на Анталия? С малко дете ще сме и не искам да пътуваме след полета още два часа, примерно!

Най-близо е Лара -15км, Белек - 30; Сиде - 50-70; Алания 90-110; Кемер -50-70

# 188
  • Мнения: 198
Четох, рових и се чудя сега следното, от всички курорти белек, алания, сидя и прочее кой е най-близко разстояние от летището на Анталия? С малко дете ще сме и не искам да пътуваме след полета още два часа, примерно!

Най-близо до летището са хотелите в Лара, съвсем близо на около 20 мин. треансфер, след това идва Белек, Сиде е на около 50-60км. и най-отдалечена е Алания. В обратна посока от летището е Кемер на около 70км.
Най-точно се ориентирай с гугъл мапса, кой хотел на какво разтояние е от там. Аз така правя. Друг е въпроса и как точно ще са разпределени трансферите. Дали автобуса от летището ще ви откара  дирекно примерно в Белек или ще се минава първо през хотелите в Лара и т.н. Времето за трансфер зависи от организацията на ТА.

Последна редакция: нд, 13 яну 2019, 21:34 от galina_malina

# 189
  • sofia
  • Мнения: 693
muhcho, мисля, че ще става за плаж, доста хора ходят точно тогава. Ние сме били средата на юни, беше доста ветровито, което си е характерно за района.

# 190
  • Мнения: 2 957
Разглеждах хотели във Фетие -видя ми се красиво място, ама на около 200 км от летището... Някой почивал ли е там да каже как е?

# 191
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Разглеждах хотели във Фетие -видя ми се красиво място, ама на около 200 км от летището... Някой почивал ли е там да каже как е?

Аз и това беше незабравимо. Не помня хотела (беше среден клас на полупансион). Но освен плаж и море, видяхме уникални места. Sакlikent, долината на пеперудите, Мъртвия град и тн. С личен транспорт направихме и 2 дни плажове на Олудениз и плажа на Клеопатра. Препоръчвам Фетие на хора,които обичат да хранят душата си и с нещо повече от ол инклузив и целодневно плажуване.
https://youtu.be/yMd7xBTIi88

Обиколила съм всички турски курорти. Това беше най-якото място за мен.

# 192
  • Мнения: 1 710
Sunshiiine, за KORUMAR EPHESUS BEACH има много малко мнения, защото го отвориха през 2018 и малко българи са почивали в него. Чела съм коментари - хората са доволни. Да си в нов хотел си има своите предимства, има и хубав аквапарк, така че на пръв прочит е добре. Почитателите на хубавия плаж най-вероятно няма да харесат пясъка му, защото е като прах и водата седи като кална (май така го описаха по-запознатите с плажовете на Кушадасъ).



# 193
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684

geri_pam, заключени са ти снимките.
[/quoteНе са заключени.Виждат се само от членовете на групата.
Коя група?Аз членувам в няколко за Турция.Тази коя е?

# 194
  • Мнения: 21
И аз да попитам нещо -  иматр ли представа края на септември подходящо ли е времето за плаж в Бодрум?

Става като температура на въздуха, даже може да улучите горещо време, но водата след 15 септември е вече студена, такова си е морето.

Общи условия

Активация на акаунт