Кой какви сериали гледа?- новини, премиери, обсъждане- Тема 22

  • 41 512
  • 730
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 4 936
Изгледах "Вдовицата". Много ми хареса

# 601
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Изгледах "Вдовицата". Много ми хареса

Искам да го гледам заради Чарлз Данс. Прекрасен актьор.

# 602
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз гледах Ханна. Филмът не съм гледала. Сериалът ми хареса. Очаквах повече от Джоел Grinning

# 603
  • Мнения: 11 315
Аз гледах Ханна. Филмът не съм гледала. Сериалът ми хареса. Очаквах повече от Джоел Grinning
Едвам го изгледах. Бледнее пред филма. Джоел и мен ме разочарова. Единствено Мирей се държа достойно.

# 604
  • Мнения: 2 369
Здравейте, да ми препоръчате нещо от сорта на Poldark? Общо взето става всичко, в което действието се развива в далечното минало. Гледала съм и доста от сериалите, така че пишете смело дълги списъци с предложения:)))

# 605
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Outlander, Downton Abbey,  When calls the heart, Reign, Mr.Selfridge ,The Tudors, The Paradise, Penny Dreadful, The Borgias, Victoria, Medici, The white queen, the white princess

Последна редакция: нд, 28 апр 2019, 13:53 от Tiffany А

# 606
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Penny Dreadful много ли е страшен?

# 607
  • Мнения: 11 315
Penny Dreadful много ли е страшен?
Зависи колко страшно можеш да гледаш. Има няколко яко страшни момента, но иначе е много приятен, напрегнат и добре поставен и изигран сериал.

# 608
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Penny Dreadful много ли е страшен?
Зависи колко страшно можеш да гледаш. Има няколко яко страшни момента, но иначе е много приятен, напрегнат и добре поставен и изигран сериал.

Ниска ми е границата. Castle Rock ми бе малко страшен, но поносим.

# 609
  • Мнения: 11 315
Penny Dreadful много ли е страшен?
Зависи колко страшно можеш да гледаш. Има няколко яко страшни момента, но иначе е много приятен, напрегнат и добре поставен и изигран сериал.

Ниска ми е границата. Castle Rock ми бе малко страшен, но поносим.


Не съм гледала Castle Rock, за да сравнявам, но ако изтрайваш Свръхестествено примерно, няма да се стряскаш.

# 610
  • Мнения: 2 369
Outlander, Downton Abbey,  When calls the heart, Reign, Mr.Selfridge ,The Tudors, The Paradise, Penny Dreadful, The Borgias, Victoria, Medici, The white queen, the white princess
Супер, мерси! 6 от тях съм гледала, но другите не съм. Mr. Selfridge не го намирам никъде, а и него не съм гледала.

Елеонора, Penny Dreadful е доста по-страшен от Castle Rock.

# 611
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Селфридж го има при бананите, напиши го без mr

# 612
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Селфридж е страхотен сериал Heart

# 613
  • Мнения: 1 775
Сега като си пуснах Fox Life да гледам This is Us, пуснаха реклама на The Village с бг заглавие Съседи от 15-ти май. Тогава вече ще е излъчена предпоследната серия от сезона по NBC. На мен сериалчето си ми харесва, ако искате го гледайте. Relaxed

# 614
  • Мнения: 2 228
Line of Duty уникален!
Bad blood-също !
Гледам ги в Нетфликс.

Общи условия

Активация на акаунт