Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари 16

  • 94 173
  • 742
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 265
Първо искам да се извиня че не слагам скрит текст , но не успях да се науча как се прави, пробвах няколко пъти но уви.
ismailyk - Ако разрешиш лични съобщения, ще се намери някой най-подробно да ти обясни как се пише в скрит текст!? ИМАШ много интересни рецепти и е хубаво да ги научаваме.
Скрит текст:
Аз също съм доста скарана с тези устройства, но като се обясни и потренира няколко пъте става много лесно. Може ако искаш и аз да ти обясня.

Всички сте показали прекрасни неща. Добре дошли на новите, и особено на мъжката част. Wine Glass
От мен днес - датски кюфтета

ориз със зеленчуци, бутчета на скара

компот праскови

# 586
  • Мнения: 705
Първо искам да се извиня че не слагам скрит текст , но не успях да се науча как се прави, пробвах няколко пъти но уви.
ismailyk - Ако разрешиш лични съобщения, ще се намери някой най-подробно да ти обясни как се пише в скрит текст!? ИМАШ много интересни рецепти и е хубаво да ги научаваме.
Скрит текст:
Аз също съм доста скарана с тези устройства, но като се обясни и потренира няколко пъте става много лесно. Може ако искаш и аз да ти обясня.

Всички сте показали прекрасни неща. Добре дошли на новите, и особено на мъжката част. Wine Glass
От мен днес - датски кюфтета

ориз със зеленчуци, бутчета на скара

компот праскови


Разбира се, бих се радвал да ми обясниш. Но не знам какво трябва да направя за да разреша съобщения, аз не съм ги забранявал.

# 587
  • София
  • Мнения: 11 709
sem
Скрит текст:
моля ти се пусни ми датските кюфтачета и и кифличките които изглеждат така хубаво, благодаря. Търсих рецептата за кифлите , но не я видях, нещо изпускам вероятно.

# 588
# 589
  • Мнения: 1 953
Исмаил,
Скрит текст:
За скрития текст: пише се spoiler в началото и /spoiler в края, оградени в [ ], т.е. spoiler трябва да е вътре в скобите, както и  /spoiler трябва да е в такива скоби.
Ето и снимка:


# 590
  • Мнения: 705
Скрит текст:
благодаря много
Скрит текст:

# 591
  • София
  • Мнения: 3 022
Запеканка от броколи и карфиол със сирена

Пъдпъдъчи яйчица

Борщ

Стандартна неделна закуска-палачинки

Бананови мъфини на Бианиа

# 592
  • Мнения: 1 804
Вчера прекарах почти целия ден в кухнята. Ето и резултатите

Божествени Орехови бисквити с шоколадов крем, благодарение на BiankaD Heart http://vkusnosbety.blogspot.com/2014/01/walnut-espresso-cookies.html



"Празопита" от спанак


Картофена торта


Гювеч с наденички, кисело зеле и сарми /не можах да се науча да ги завивам малки и стегнати Flushed/



и малки кюфтенца за разкош Yum


Скрит текст:
Утре започваме ремонт на кухнята и известно време ще го ударя на кулинарен мързел с готова храна. PizzaHamburgerHotdog

Последна редакция: нд, 10 фев 2019, 22:01 от pip4i

# 593
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062

не знам какво е, но изглежда супер. Simple Smile

# 594
  • София
  • Мнения: 15 466

не знам какво е, но изглежда супер. Simple Smile
Измислена супа с кайма.Задуших лук,настърган морков и чушка в малко олио,налях вода, 250 грама кайма я "нащипах", овалях в брашно и сложих да се варят,посолих на вкус .Добавих 5-6 картофа на кубчета,  сол,черен пипер и сварих.Накрая разбих  две яйца и ги сипах на струя в горещата супа и магданоз.  Peace

# 595
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Благодаря, заприлича ми хем на супа, хем на каша Simple Smile  и пусто любопитство...

# 596
  • Мнения: 1 953
Тайна, супа мусака Wink.
Исмаил, колко шоколад се слага в локума?

# 597
  • Мнения: 705
Скрит текст:
Тайна, супа мусака Wink.
Исмаил, колко шоколад се слага в локума?
Скрит текст:
половин черен шоколад

# 598
  • Мнения: 1 953
Скрит текст:
Исмаил, благодаря!

# 599
  • от точка К до точка С и обратно
  • Мнения: 150
Момичета, чудесни неща сте приготвили.
infiniТy, много оригинални предложения. Впечатлена съм!
Марчева и ти пак си се развихрила. Hands Clap Много ми харесаха кифличките на Hrisito_ по рецпатата на Сем. Ще се пробват и у дома.
Пеп-4о, не ти ли омръзна все да си отличничка Simple SmileWear Crown? Mирa, перфектна комбинация са крекерчетата с разядка. Благодаря за доверието!
vici75, Нелка, страхотни десерти!:birthday:

Тези дни нищо не можах да снимам, всичко бе изядено преди фотосесия.
Само този кекс със сурова тиква и шоколадови капки ми позира.

Общи условия

Активация на акаунт