💄Новите ни козметични похождения - 84

  • 91 475
  • 734
  •   1
Отговори
# 465
# 466
  • Мнения: 441
Здравейте! И аз да се разпиша Blush

# 467
  • Мнения: X
ЦВЯТ MOONWALK

ЦВЯТ Lip Lingerie Shimmer - LLS06 BUTTER

# 468
# 469
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605




# 470
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
Течно матово червило Too Faced, Melted Matte, Liquified Long Wear Matte Lipstick – Sell Out:






Течно матово червило Too Faced, Melted Matte, Liquified Long Wear Matte Lipstick – Cool Girl:






Течно матово червило Too Faced, Melted Matte, Liquified Long Wear Matte Lipstick – Child Star:





Слънцезащитен флуид за лице La Roche-Posay, Anthelios XL, Ultra Light Fluid, SPF 50+:

# 471
# 472
  • София
  • Мнения: 4 749
Скрит текст:
Течно матово червило Too Faced, Melted Matte, Liquified Long Wear Matte Lipstick – Sell Out:






Течно матово червило Too Faced, Melted Matte, Liquified Long Wear Matte Lipstick – Cool Girl:






Течно матово червило Too Faced, Melted Matte, Liquified Long Wear Matte Lipstick – Child Star:





Слънцезащитен флуид за лице La Roche-Posay, Anthelios XL, Ultra Light Fluid, SPF 50+:


Може ли линк към по светлото червило ?

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 14:57 от Не се сърди, човече

# 473
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
Напиши името му в Google и ще ти излезе. Аз от чуждестранен сайт съм го купувала – Debenhams, но и в нашенската Sephora ги има червилата от тази линия.

# 474
  • Мнения: 3 098
Мога да препоръчам и този аналог, аз съм много доволна от серията. Номерът на червилото е 208.

# 475
  • Мнения: 1 539
Не мога да не похваля този крем. Подарък ми е, бях скептично настроена, но за български продукт се представя отлично.

# 476
  • София
  • Мнения: 988
Доста ми похвалиха тези продукти и не успях да се въздържа да не ги взема:

Серум за лице Сълзи от охлюв


Регенериращ гел „Мукофикс” за тяло и лице ( при белези, акне, зачервявания, раздразнения...)

# 477
  • София
  • Мнения: 5 575
100мл с помпичка

150мл

И двата продукта са ми любими, и ги купувам за пореден път.

# 478
  • Мнения: X
Сълзи от охлюв, сериозно ли?

# 479
  • Мнения: 2 223
Това е търговското наименование на българската вариация на корейските продукти със слуз от охлюв. Не са плакали :Д

Общи условия

Активация на акаунт