Азиатска козметика и грим 7

  • 45 136
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 230
От намалението на Бентон поръчах слънцезащита и серум. А от iherb маската с ориз на cosrx. А преди няколко дни ми пристигна тоника с какао на Бентон.
Кажете ми моля как да ги нанесем следните продукти
Есенцията на Бентон с пчелата отрова я нанасям веднага след измиване. После имам 3 вида тоници- този с какао на Бентон, на cosrx с центела, на cosrx аха/ баха киселини? 

# 61
  • Мнения: 5 500
В style korean на всеки продукт на Бентън като се отвори, има схема кога и след кое се нанася.

# 62
  • Мнения: 1 976
Защо са изтрити кодовете за yesstyle oт първия пост?
Постът ми с код е също изтрит, ок - но може ли обяснение с какво това нарушава правилата?

# 63
  • Мнения: 3 118

Пит, ако не те затруднява може ли малко повече инфо за кремчето с бета глюкана.
Имаше едно мнение малко по-назад за това кремче и напълно го подкрепям.
Чета малко отзад напред и не ти видях въпросчето.
Консистенция между крем и вазелин, попива бързо и никак не е тежък. Наистина имам усещането за овлажнена кожа, ползвам го сутрин и вечер. Случвало ми се е скапана и много уморена вечер да сложа само него и на сутринта кожата ми изглеждаше доста свежа. Количеството е добро, както и цената. За протокола кожата ми е нормална към смесена.
С две думи, много ми харесва и пак ще си го купя.

# 64
  • Мнения: 5 500
Защо са изтрити кодовете за yesstyle oт първия пост?
Много странно.Защо за айхърб да може, а тук-Не?

# 65
  • Мнения: X
Защо са изтрити кодовете за yesstyle oт първия пост?
Много странно.Защо за айхърб да може, а тук-Не?
Да те би аз нещо по грешка да съм направила?

# 66
  • Мнения: 13 272
Благодаря, Пит.

# 67
  • Мнения: 1 795
От намалението на Бентон поръчах слънцезащита и серум. А от iherb маската с ориз на cosrx. А преди няколко дни ми пристигна тоника с какао на Бентон.
Кажете ми моля как да ги нанесем следните продукти
Есенцията на Бентон с пчелата отрова я нанасям веднага след измиване. После имам 3 вида тоници- този с какао на Бентон, на cosrx с центела, на cosrx аха/ баха киселини? 

Първо са тониците (ако решиш да ги ползваш и трите едновремено първо са киселините cosrx аха/ баха и то най-добре само вечер, изчакваш малко и нанасяш на cosrx с центела и какао на Бентон)
След тониците е есенцията с пчелата отрова. Есенцията на Бентон, която се нанася след измиване е тази с ферментите в черната опаковка (та е FTE).

Agent Provocateur , от край време се интересувам от грим и преди много гледах и харесвах Джаклин Хил, но след като преминах на азиатска вълна направо ми се проми мозъка! Тази хардкор контурирана, хайлайтната, смоукай визия вече ми е дори отблъскваща, а деликатността  на азиатския грим ме грабва. Гледам си на Pony клиповете и се наслаждавам Simple Smile
Скрит текст:



Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 00:17 от Viola Tarakanova

# 68
  • Мнения: 35 962
явно не сте обърнали внимание, но в първия пост на темата за iHerb.com няма списък с кодовете на потребителите
там правилата за кодовете са ясно описани и се спазват:

Цитат
ВНИМАНИЕ!
1. Не поставяйте персоналния си код в подписи, полета за титли, местожителство, личен текст!
2. Не публикувайте персонални кодове повече от 1 път в мнение /когато пускате цитат/
3. Не публикувайте персоналния си код повече от 1 път на страница
4. Не публикувайте персоналния се код с размер на шрифта по-голям от size=11pt 
5. Не публикувайте персоналния си код в други теми!
6. Не публикувайте линкове с генерирани персонални кодове!
7. Не публикувайте само персонален код, без мнение по темата.
8. Не публикувайте персоналния си код с други, промоционални кодове и вероятни, бъдещи промоции.
В противен случай ви грози бан!

изтрила съм постовете, които са в нарушение на горните правила, но съм оставила пост според тях

напомням, че текущият подфорум е "Красива мама", не " Пазаруване от чуждестранни сайтове"

# 69
  • Бостън
  • Мнения: 13 487
Agent Provocateur , от край време се интересувам от грим и преди много гледах и харесвах Джаклин Хил, но след като преминах на азиатска вълна направо ми се проми мозъка! Тази хардкор контурирана, хайлайтната, смоукай визия вече ми е дори отблъскваща, а деликатността  на азиатския грим ме грабва. Гледам си на Pony клиповете и се наслаждавам Simple Smile
Скрит текст:
O, i аз съм огромен фен на Пони и помня, че дори предизвиках спор и разнобой с нея във грим темата. Обичам си и аз грим от време оно, но определено помъдрях с годините и разбрах, че на зряла кожа тонове продукти и всички ефекти накуп не стоят като на 16 или 20+ или дори на 30 годишна добре поддържана кожа (е, ако се случайно се казваш Мадона и за концерт са те направили топ гримьори може и да си изключение от правилото!)
Но корейките залагат на сочност и свежест и минимализъм, които пак кореспондират със младост и определено техните грим техники свалят години от лицето ми!
Препоръчвам и тази дама, много хвалят и продуктите и:
https://www.youtube.com/channel/UCtCpkkzNnYixE9GEJVaCI8g
Скрит текст:
Единствената западнячка, в която съм се влюбвала последните години и която се отклонява от "голямото инстаграмско мацане" и която има Стил е Виолет:
https://www.youtube.com/channel/UCVMGTtoqRomDDZQFOsbHG1g
Отскоро следя и една рускиня, която доказва, че и на славянско лице минимализмът стои чудесно - между другото и тя е фен на корейска козметика, вкл. декоративна :
https://www.youtube.com/watch?v=mxjJh5utRT8

Последна редакция: пт, 11 яну 2019, 23:04 от Agent Provocateur

# 70
  • Мнения: 1 795
явно не сте обърнали внимание, но в първия пост на темата за iHerb.com няма списък с кодовете на потребителите
там правилата за кодовете са ясно описани и се спазват:

Скрит текст:
Цитат
ВНИМАНИЕ!
1. Не поставяйте персоналния си код в подписи, полета за титли, местожителство, личен текст!
2. Не публикувайте персонални кодове повече от 1 път в мнение /когато пускате цитат/
3. Не публикувайте персоналния си код повече от 1 път на страница
4. Не публикувайте персоналния се код с размер на шрифта по-голям от size=11pt 
5. Не публикувайте персоналния си код в други теми!
6. Не публикувайте линкове с генерирани персонални кодове!
7. Не публикувайте само персонален код, без мнение по темата.
8. Не публикувайте персоналния си код с други, промоционални кодове и вероятни, бъдещи промоции.
В противен случай ви грози бан!

изтрила съм постовете, които са в нарушение на горните правила, но съм оставила пост според тях

напомням, че текущият подфорум е "Красива мама", не " Пазаруване от чуждестранни сайтове"
Тъй като мисля, че аз започнах без да искам това с публикуването на списък с кодове, се извинявам. Не е било нарочно, а по-скоро от недоглеждане Heart

Момичета, не смятам, че е удачно всеки път като коментираме да се публикуват кодовете от Yesstyle (по модела на iherb), защото пазаруваме от много сайтове, а този дори не е с най-добрите предложения. Нека да го направим по веднъж с ясно обозначено "Код за Yesstyle+ ника+кода", за да може после по-лесно да се намира с търсачката (само дето нищо не излиза при търсене..., но който има желание винаги може да пита на ЛС за даден код Simple Smile )

Код за Yesstyle Viola VXEUC6

Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 00:33 от Viola Tarakanova

# 71
  • Милано
  • Мнения: 950
Благодаря за новата тема!Моята поръчка е спряна на митница в Милано и чака лекарски контрол😣😣😣

# 72
  • Мнения: 1 174
Не знаех, че дори съществува такава възможност, задържане на пратка за лекарки контрол. Какво се случва след това...?

Viola Tarakanova - права си, в yesstyle е поръчката на  Hada, а в Jolse на някакъв тонер на Nada. И докато се рових в сайтовете за поръчки, си сметнах и какви пари съм вложила в корейската ми увлечение само за Декември -  234 лв ... направо останах потресена. Знаех че са много, но не ги бях смятала. И повечето неща не са купени, защото имам огромна нужда, а защото съм плочела добри ревюта тук. Та наложих си вето, дейнсталирах си мобилните  приложение и си дадох обещание, че докато не изхабя поне половината от тези продукти ( като гледам ще се случи 2020)  няма да купувам нищо, а дори и след това ще  поръчвам неща  за не повече от 50 лв.
Това е плана...

Последна редакция: сб, 12 яну 2019, 03:29 от AMAEBG

# 73
  • Мнения: 5 500
Но корейките залагат на сочност и свежест и минимализъм, които пак кореспондират със младост и определено техните грим техники свалят години от лицето ми!
Точно!И не само корейките, а азиатките по принцип /визирам японките примерно/.
Аз отдавна се гримирам така, от години.Най-близкият западен вариант е на Лиса Елдридж едно видео no makeup makeup но не е чак толкова сочно.
Имаше една др.рускиня,много хубава техника използваше,100% се покрива с моята,трябва да изровя видеото,жалко че тя вече спря да публикува.

За козметиката напоследък съм загледала и Вебер Ксения-дава и систематизирано инфо за най-актуалните съставки,примерно какво е медипептид, епидермален гроу фактор и т.н. Виола ,на теб предполагам ще ти хареса защото е със суха,чуствителна кожа Flowers Hibiscus но ползва и неща с консерванти.

Много ще е досадно с тия кодове ако се спазва схемата на айхърб,аз нямам нерви да го пиша по 100 пъти,
Код за Yesstyle Michelle KWB3BF

# 74
  • Мнения: X
Относно кодовете, аз съм си ги заснела със скрийншот и вече са на екрана на лаптопа ми и така ще е по-честно да се ползват щом правилата не позволяват друго.
За пръв път чувам за лекарски контрол, но се сещам, че когато моята я задържаха на митница ме питаха дали тези продукти са за козметичен салон???? и дали имам сертификат.

Общи условия

Активация на акаунт