За хотел Litoral

  • 3 418
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 125
А ЧЕРНОМОРЕЦ ДАЛЕЧЕ ЛИ Е ОТ ТАМ?
ПРЕДПОЛАГАМ ЧЕ ЩОМ ПОВТАРЯТЕ ТАМ , ПЛАЖА Е ХУБАВ.
КАК СЕ СТИГА ДО ТОЗИ ХОТЕЛ ИМАШ ЛИ ПРЕДСТАВА?

Мисля, че хотела е в Червенка - вилно селище на Черноморец. Взимали сме разстоянието от Черноморец до Червенка за 15-20 мин. пеш.
Със сигурност нещата там много са се променили и не мога конкретно да те опътя. И ние ще посетим хотела за първи път тази година. Каквото и да е - весело да става Crazy Peace

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 57
И КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ ЗА ХОТЕЛА И ПЪТЯ ДО ХОТЕЛА???!!!! Close

# 17
  • София
  • Мнения: 545
tonymut,
Кажи какво му е на тоя път? Как е хотела? Плаж? Храна? ...

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 57
АМИ ОКОЛО 200м. Е ЧЕРЕН ПЪТ ИЗРОВЕН ОТ ДЪЖДА ПО ЕДНА УРВА НАДОЛУ. НИЕ СИ РАЗБИХМЕ КОЛАТА ПО ТОЗИ ПЪТ, ЗАЩОТО ВСЕКИ ДЕН ХОДЕХМЕ ДО СОЗОПОЛ.
ХОТЕЛА Е ДОСТА ПРИЛИЧЕН, МОМИЧЕТАТА СА ОТЗИВЧИВИ И ХРАНАТА Е ОК.
ПЛАЖА Е ХУБАВ , НО ИМА МНОГО СЛАМКИ ОТ ЧАДЪРИТЕ ЗАЩОТО ОТ ДЪЖДА ВСИЧИ ЧАДЪРИ ПОНЕЖЕ СА СЛАМЕНИ СА ИЗПАДАЛИ ПО ПЯСАКА И НИКОЙ НЕ ГИ Е ПОЧИСТИЛ, ИМА МНОГО МИДИ,
МОРЕТО Е БЕЗ ВЪЛНИ-МНОГО СПОКОИНО.
ПЛАЖА БЕШЕ СРАВНИТЕЛНО СПОКОЕН, НО ИДВАХА МНОГО ХОРА ОТ ЧЕРНОМОРЕЦ И ОКОЛИЯ.
ВЕЧЕР НЯМА НИКОЙ ПОЧТИ НА РЕСТОРАНТА, И Е МАЛКО СКУЧНО КАТО СИ ОТПОЧИНЕШ.
ТОВА КОЕТО НАЙ-МЕ ПОДРАЗНИ Е ИДИОТСКАТА МУЗИКА ОТ РЕСТОРАНТА. ТЕХНО, ДЕПЕШ И ДРУГИ
ТАКИВА ИЗНЕРВЯЩИ КОИТО МЕ БУДЕХА, НО МИСЛЯ ЧЕ УСПЯХМЕ ДА ПОСТИГНЕМ НЯКАКЪВ КОНСЕНСУС.

# 19
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Пътя наистина е отвратителен. От хотела казаха, че за другата година ще е асвалтирано до тях.
Храната в ресторанта не ми хареса особено. Можеше да предлагат и друг вид супа освен пилешка.
Няма климатик и дори комарници в стаите. Габи я изпоядоха ужасно комарите. Хората си държат вратите на балконите отворени и става ужасно течение, от което се тряскат вратите в най-неприятни часове.
Имахме резервация с уговорка за две съседни стаи, като стигнахме там ни казаха че предния ден имало страшен проблем и скандал и не можело да сме в съседни стаи. Бяхме дори на различни етажи.
По пътя на 5 мин. пеша има заведение с басейн и до него 3 къщи и бунгала. Едната къща е като хотел, с климатици и т.н., а другите ги дават като апартаменти. Цената в хотелчето е 50 лв . за двойна стая със закуска. Имат паркинг, в Литорал дори и това не са подсигурили.
Малко съм разочарована. В сайта пишеше, че предлагат и развлечения, а не ни предложиха нищо, трябва ли за всичко да се пита  newsm78.   

# 20
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Между другото tonymut  ние пристигнахме на 16.07. сутринта и трябва да сме се засекли. Бяхме две семейства с по едно малко момиче-зверче.

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 57
да не би да сте си изпускали чехала в един фонтан на черноморец в една кръчма

между другото съм съгласна с твоето мнение за хотела
вместо да строят друг хотел от задната страна да бяха направили пътека до хотела и чешма от вън да се измиеш от пясъка.
мен най - много ме вбеси техното от долу понеже бяхме точно над него.

# 22
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Слава богу не сме изпускали и изгубвали нищо.

Първия ден ми беше много притеснено как ще мина през целия хотел с пясъка по краката. Предпоследния ден едно момиче ни попита дали искаме да ни изчисти стаята  #Crazy

# 23
  • Мнения: 397
Ние ще сме в хотел Литорал на 2-ри и аз особено се притеснявам за храната в ресторанта, тъй като възнамерявам да храня детето там. Според вас добра ли е храната или да готвя и замръзявам супи от тук  newsm78

# 24
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Има само пилешка супа и таратор, който е доста мазен. Супата я претоплят в микровълнова и я сервират направо вряща. Другото ядене май беше скара и пици.

# 25
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Бяхме в хотела от 15 до 29юли. Като цяло съм доволна от почивката. Като пристигнахме ни казаха когато решим да казваме на рецепцията, че искаме стаята да се почисти и я чистеха.  Беше горещо в стаята защото е без климатик но това се преживява. Храната в ресторанта за нас беше вкусна. Супите в ресторанта бяха пилешка, крем супа от зеленчуци, шкембе и таратор. Всеки ден имаше готвено/освен останалите неща в менюто/ - пиле с ориз, руло Стефани, пиле със зеле, мусака, кавърма, печени чушки с доматен сос, и др. не се сещам в момента. Детето по принцип трудно мога да го накарам да яде нещо различно от млечната кухня , с която е свикнал но ядеше пилешка супа, картофено пюре със сирене и бъркани яйца със сирене.  За закуска предлагаха пържени филии със сирене, конфитюр, сиренки, кифли с мармалад, бутерки със сирене и традиционните сирене, салам, кашкавал, масло, конфитюр и хляб. Детето си изяждаше всичко за мое учудване. За нас, това че ресторанта вечер не се пълнеше беше много добре защото нашето дете не може да стои на едно място Mr. Green Докато ние се хранехме или си пиехме ракийка бях спокойна, че няма да досажда на други хора - тичаше си около масите на воля. В ресторанта на обяд беше голяма лудница и бавно обслужват /по принцип ме дразнеше бавното обслужване от страна на сервитьорите/ но взимах супа за детето и го хранех в стаята, а когато заспеше с баща му слизахме да се храним на спокойствие сами/носехме бейбифон/. Ами това е! В момента не се сещам какво друго да напиша...

# 26
  • Мнения: 651
Ето и нашите отзиви...изкарахме там 5 дни и съм сравнително доволна за цената която платихме, но на фона на следващите 5 дни които изкарахме в Синеморед,мисля че няма да повторя в Литорал.
 Плюсовете за мене бяха: непосредствената близост на плажа,не се налагаше да мъкнем всичко на голямо разстояние. Спокойно море, в този залив очевидно повечето време е така. огромна стая,имаше предостатъчно място детето да вилнее като сме в стаята,огромна двойна тераса с изглед към морето ( но не всички стаи гледат към морето,когато резервирах,изрично исках такава,за да не пече следобед когато е най-голямата жега). Наехме т. нар. мансарда,разликата в цената с обикновената двойна беше 10 лв. и не съжалявам-пространството беше доволно голямо-и на стаята и на терасата. много приятно обзавеждане,очевино старанието обаче е свършило до там,никой не си беше направил труда да пообучи малко персонала....момичетата имаха желание,но просто не знаеха как...
 Недостатъците-никаква вентилация-имаше голям вентилатор,който спасяваше положението,но при строежа този фактор е тотално пренебрегнат. Много се учудих,че бяха дали само една шалте за завиване-никакви чаршафи-трябваше за всяко нещо да искам допълнително. момичетата се отзоваваха,но гледаха доста неориентирано....За почистването на стаите-горе са го споненали,на нас обаче даже не ни казаха че трябвало да поискаме да ни почистват стаята,та до 3-тия ден недоумявах за що иде реч....чак като ме видяха един ден да изнасям боклука ми казаха,че трябвало да поискам да ми почистят стаята и да оставя ключа,защото не всички клиенти обичали да им влизат в сатите.... newsm78. Много комари,няма мрежи. Вярно бяха оставили машинка в стаята и таблетки,но само за първата вечер...за останалите ходих да си искам...Въпреки това ,детето го нядоха зверски още първата вечер,след това с мазане спасихме положението,но трябва да отбележа че проблема с комарите явно стои по цялото Черноморие... Thinking (После в синеморец беше същото...). Храната за мене беше пълна трагедия. ние се спасявахме със зеленчуци и плодове в стаята,което за нас не беше проблем...така сме си свикнали лятото,но има хора които разчитат да има добре приготвена храна,а не мога да кажа че ресторанта се правяше добре. На детето взимахме на обяд пилешка супа в стаята,защото по обед беше невъзможно да се храниш в ресторанта с дете-има много хора които идват да обядват от плажа. Веднъж си поръчахме крем супа от зеленчуци и щях да падна като ни донесоха...суха супа разтворена в гореща вода. Не повторихме. Пракинг няма-използват се незастроените площи до хотела,които представляват засълнала кал и не искам да си представям какво става ако падне дъжд....След някоя година като се застрои и тази площ-и този "паркинг" няма да го има. Като цяло-хубава идея,но като повечето строежи по Черноморието-скалъпено на малката площ с която са разполагали.
 За цената която платихме-60 лв на ден за цялата стая-за мене беше ОК. детето се чувставше добре,ние също, но мисля че открих по-доброто място.

# 27
  • Мнения: 967
Ние ще почиваме в Литорал от 14.08 Интересува ме има ли хладилник в стаите? И какво не ви хареса с изключение, че на обяд в ресторанта сервират бавно и има само пилешка супа?

# 28
  • Мнения: 651
В т. нар. мансарда имаше малко хладилниче,което за целите на такава почивка е ОК. за останалите стаи-дакажат другите мамчета...

# 29
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И в останалите стаи има хладилник. Ние бяхме на последния етаж не в мансардата , а в обикновенната стая, но гледахме назад. Телевизора беше сложен върху хладилника, а контакта е само един. Искахме разклонител, който търсиха половин ден.

Общи условия

Активация на акаунт