Какъв е гласът ви?

  • 3 736
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 161
Гласувах с нисък,но не е точно нисък,обаче и висок не е.Имам един дефект-"р"-то ми е френско Simple Smile

# 76
  • Мнения: 5 622

 Бая народ говори силно, което означава, че тук има темпераментни хора  Flutter


Гласувах с нисък,но не е точно нисък,обаче и висок не е.Имам един дефект-"р"-то ми е френско Simple Smile

Завиждам на хората около теб  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 7 121
Гласувах с нисък,но не е точно нисък,обаче и висок не е.Имам един дефект-"р"-то ми е френско Simple Smile
Моето "ъхр" е точно както трябва да звучи. Те другите като не могат да го казват правилно  Wink

# 78
  • София
  • Мнения: 7 097
Навремето, като пеех  smile3514, ми определяха гласа като алт - демек най-ниският. Ми, май и аз така си го определям. Говоря общо-взето високо, като съм ядосана още по-високо и също забързвам скоростта, като искам бързо да разкажа нещо и нямам търпение.

# 79
  • Мнения: 6 915
Това, което съм чувала на запис от гласа ми звучи отвратително, направо го мразя Close

# 80
  • Мнения: 10 758
Отврат ми е гласа.Всички около мен ми се карат, че като говоря, крещя.Ми кво да направя, не мога да шептя.Предпочитам да говоря силно, за да ме чуват, а не да си напрягат ушите.

Ето още една дружка в отбора ... събрахме се  Laughing
Няма да ни е скучно като се видим  Heart Eyes
Ще бъде супер гледка.Ще се надвикваме яко Mr. Green
Айде идвай към Софето по-скоро дееее  bouquet

# 81
  • Мнения: 2 609
висок и писклив май, май... Thinking

# 82
  • Мнения: 2 040
Отврат ми е гласа.Всички около мен ми се карат, че като говоря, крещя.Ми кво да направя, не мога да шептя.Предпочитам да говоря силно, за да ме чуват, а не да си напрягат ушите.

Ето още една дружка в отбора ... събрахме се  Laughing
Няма да ни е скучно като се видим  Heart Eyes
Ще бъде супер гледка.Ще се надвикваме яко Mr. Green
Айде идвай към Софето по-скоро дееее  bouquet

ше дойда, обещала съм ти  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 880
хората често се оплакват,че говоря много тихо.иначе много често са ми казвали,че имам хубав глас по телефона.а иначе аз като се чуя на запис хич не ми харесва

Общи условия

Активация на акаунт