Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 10

  • 48 871
  • 738
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 234
Хидросалпингса не е запушени тръби, а заболяване, при което тръбите се пълнят с течност, образуват се сакове с течност. Тя изтича към матката и е токсична за ембрионите.

# 76
  • Мнения: 1 433
Това е абсурдно, на доказано непроходими или трудно проходими тръби да се прави стимулация.

# 77
  • Мнения: 165
Днес ми се обади ембриоложката. Едната яйцеклетка са я оставили още един ден да дозрее преди днес да й направят Икси. Имали ли сте такива случаи и дали са завършвали с ембрионче? Било следствие от различния размер на фоликулите в деня на пункцията. Казаха ми, че утре ще се обадят дали се е оплодила.

# 78
  • Мнения: 1 763
Сиси, благодаря ти за новата тема. Присъединявам се и аз.
Успех на теб и всички момичета, които се борят!
Мен нещо са ме налегнали апатията и отчаянието...Sad...

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Момичета, моят ден е с лоши новини.
Обадии се ембриологът да каже, че няма какво да замразим.
От 4-те останали ембриончета, 2, които не изглеждаха още на 3 ден добре, са спрели да се развиват почти веднага.
Останалите две са продължили развитие, но недостатъчно, за да има смисъл от замразяване и няма шанс за бременност от тях при ЗЕТ, така ми обясниха.
И съм на изходната права, пълна нула...CryCryCry
То ако знаех, щях да им кажа ми върнат 3, а не 2, поне да съм сигурна, че третото хубаво ембри сме го пробвали в матката.
Налегнаха ме едни черни мисли...щом като не са се развили до бластоцист, то има ли надежда тези от трансфера да се развият и имплантират...не знам, отчаях се.Worried
а защо не замразихте третото ?

# 80
  • Мнения: 1 033

Мен нещо са ме налегнали апатията и отчаянието...Sad...
Нормално е понякога човек да се обезкуражи. Не знам какви нерви са нужни, за да се справим все едно нищо не става. Важното е да е за кратко и после пак да продължиш. Аз от няколко дни съм в двете крайности от супер оптимист се събуждам в 3 през нощта с усещане за обреченост.... Много е гадно

# 81
  • Мнения: 6 051
То и аз какво да кажа … днес ми звъннаха, че двете ми ембриончета, които бяхме решили да чакаме до 5ти ден са си останали на развитието от 3ти ден и не са прескочили трапа. Тъжно ми е, но по-добре така отколкото да ми ги върнат и 10 дни да чакам с напразни надежди и да ме тъпчат с лекарства. Бях решила ако оцелеят да им правя ПИД, но не дочакаха горкичките. Продължавам на следващия цикъл с нови сили.

# 82
  • Мнения: 2 673
morning7, аз нямам представа, но ти стискам силно палци! Hug
bubastet, моля! Hug
Като си помисля, че трябва да дам 9 хиляди евро за донорска,
и мен ме обзема апатия, моят опит отдавна съм го отписала,
затова не му отдавам голямо значение, преживях го, мъжът ми, горкият,
храни надежди, сто пъти му обяснявам, че няма как да се получат нещата,
защото 99% е сигурно, че ще са с хр. аномалии ембрионите.
Боби, много съжалявам, миличка! Cry
Май за всички тръгна лошо годината, дано да завърши добре!
Много късмет желая на всички! Heart

# 83
  • Мнения: 1 763
morning7, аз нямам представа, но ти стискам силно палци! Hug
bubastet, моля! Hug
Като си помисля, че трябва да дам 9 хиляди евро за донорска,
и мен ме обзема апатия, моят опит отдавна съм го отписала,
затова не му отдавам голямо значение, преживях го, мъжът ми, горкият,
храни надежди, сто пъти му обяснявам, че няма как да се получат нещата,
защото 99% е сигурно, че ще са с хр. аномалии ембрионите.
Боби, много съжалявам, миличка! Cry
Май за всички тръгна лошо годината, дано да завърши добре!
Много късмет желая на всички! Heart
Сиси, как те разбирам....Още по-голяма апатия ме обзема като си помисля,че и с ДЯ може да не се получат нещата. Вече съм напълно отчаяна и обезверена...Нервите ми са като опънати струни...

# 84
  • Мнения: 2 673
bubastet, благодаря, миличка! Heart
Така е, тогава ще ме заболи повече, защото надеждите са по-големи.
Кураж! Няма да се предаваш! Hug
Аз се моля само да сме здрави, че много ме е страх от онкологични заболявания,
всичките ми роднини починаха от рак, а там ужасът е неописуем!
Днес щях да ходя на преглед за гърдите,
но се чувствам много изморена и не отидох.

# 85
  • Мнения: 1 763
Сиси, кураж и  на теб, миличка Heart!! Това е най-важното - здравето! Ако не сме здрави...всичко друго се обезмисля Cry...

# 86
  • Мнения: 2 673
Сиси, кураж и  на теб, миличка Heart!! Това е най-важното - здравето! Ако не сме здрави...всичко друго се обезмисля Cry...
Благодаря, миличка! Heart
Така е, човек трябва да се радва на всеки миг от живота и да благодари,
че е жив и здрав, защото не се знае докога ще е така.

Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 18:10 от sisi345

# 87
  • Мнения: 3 505
Днес ми се обади ембриоложката. Едната яйцеклетка са я оставили още един ден да дозрее преди днес да й направят Икси. Имали ли сте такива случаи и дали са завършвали с ембрионче? Било следствие от различния размер на фоликулите в деня на пункцията. Казаха ми, че утре ще се обадят дали се е оплодила.
Чувала съм, че имало процедура матурация, но нямам идея дали е същото.

# 88
  • Мнения: 220
Ех,Момичета момичета толкова се надявах през тази година на добри новини а тя къръшки започна  но в крайна сметка  е само янури има време за добри новини само наистина да сме живи и здрави виж Сис това за некачествените я е много относително Как да вадим качествени момичета като сме натровени а някой отровени от химия ей в природата узрява по една а с тия стимулации и хормони искат по 8 10 нали ние сме били на възраст е  да ми отговорят Те на мен защо и при млади момичета не става и то масово онзи ден в клиниката момиче на 30 почнало от 27 г опити и не се е получило 3 пъти Е те са млади нали пък ние ........Е за мен най вече е виновна химията на лекарствата не всеки организъм  може да я понесе това е то.

# 89
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Сиси много скъпо ми се струва 9 за дя, къде ще правиш опита ?

Аз знам като Стела  за Хидросаплингс, затова много се учудих като казахте другото.

Общи условия

Активация на акаунт