Варненски кърмачки, уговаряте ли си срещички?

  • 9 304
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 663
Точно щях да пиша и на мен да пратиш лс. Laughing

# 16
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618


   При добро желание и инициатива може да посетим кафето на кукления театър 20тина майки да кърмим там Laughing [/size]
 
На вас ли ви бяха правили проблем там?Искаш да им натриеш носовете, а? Mr. Green

 
[/quote]

На мен на мен ! Joy Joy
Ако съм тук ще дойдем!С радост бис се зпознала с откачалки като мен  Laughing
Ние от средата на юли заминаваме на планина, та дао по рано се организираме!
Хайде че ми се предизвиква смутената тиха тълпа Wink

# 17
  • Мнения: 1 559
   Началото на юли ще сме във Варничка Mr. Green ще пратя ЛС на всички ви и ще подновя темата Grinning

# 18
  • Варна
  • Мнения: 758
Здравейте Simple Smile
Включвам се колкото да мога да следя тематаи ако съм свободна да се включа в масовото кърмене Simple Smile Имам само една позната мама кърмачка и ще ми е интересно да срещна нови Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 885
Здравейте Варненки,
Търся една мама-кърмачка посещаваща срещите ви.
Казва се Мария /Благоева/. Завършила е медицина и преди това I-ва английска гимназия.
Едно време живееше е Петлешев /Младост/. Ще се радвам да ми пише на ЛБ.
Поздрави,
Нем Hug

# 20
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Немирнице,по-добре е май да пуснеш запитването в клюкарника. Така ще го видят повече момичета и може да я откриеш.
Пробва ла ли си да я търсиш в atol.bg?

# 21
  • Мнения: 2 381
Хоп, бройте и мен.Ще се радвам да се запознаем Grinning

# 22
  • Мнения: 2 885
Много рядко влизам в Клюкарника. Доколкото разбрах
Мария ходи на Детският кът, където се събират кърмачките.
Не съм търсила в atol.bg, но не ми е спешно.
Идеята ми е ако пише във Кърмаческият да ми пише на ЛБ,
т.е. през този подфорум да се свържем.

# 23
  • Мнения: 1 559
   Момичета, връщам темата на първа страница, за да кажа, че от 7 юли ще сме във Варничка.  Mr. Green На включилите се в темата ще пратя ЛС, за да съм сигурна, че ще успеем да се свържем и че няма да пропусна срещичката Grinning
    Очертава се за ССК все още да сме във Варна и ще се радвам да измислим нещичко по този повод, най-малкото - масово кърмене на публични места една седмица Mr. Green Не знам какво сте организирали миналата година, хрумна ми,че може да направим стикери, торбички, чаши, химикалки, тениски, запалки или каквото се сетите друго с надпис "Аз подкрепям кърменето" или "Кърменето - изборът на бебето" (нещо подобно на стикерите, които Бу раздава като идва в София, или ала тези, които купувахме за дечицата в дома[/size]) и събраните средства да отидат за ЛЛЛ. Какво ще кажете? Знам, че е раничко, но понеже не знам колко време ще съм без нет като отида във Варна - Бу, замисля ли се нещо такова за ССК или ние да го организираме на местно ниво?

# 24
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Хайде идвай най после  Grinning От кога тев 4акам...дори си мислех 4е ве4е си ни забравила  Hug

# 25
  • Мнения: 1 559
      Момичета, от 16ч в неделя и от 10ч във вторник - среща на Варненските кърмачки Mr. Green Мястото е едно и също - входът на Морската градина до ФК (май централен се води), от страната на ФК, до колоните. Срещите са две, за да може който не успее да дойде на едната, да присъства поне на другата Wink
       Добре дошли са както кърмещите мами, така и бъдещите такива -  бременлинките желаещи да кърмят (не на срещата имам предвид, освен ако някой не си преотстъпи кърмачето Laughing)
      Пускам темата тук, понеже не се сещам за форум, където да четат основно кърмачки и не знам къде, ако не тук, ще я видят повече кърмещи мами Wink

# 26
  • Мнения: 1 559
   Весенце, не мога да ти пратя ЛС, изчерпала си си лимита Rolling Eyes Надявам се да успееш да дойдеш на срещите (поне на едната) Grinning

# 27
  • Мнения: 599
Здравейте Варненки,
Търся една мама-кърмачка посещаваща срещите ви.
Казва се Мария /Благоева/. Завършила е медицина и преди това I-ва английска гимназия.
Едно време живееше е Петлешев /Младост/. Ще се радвам да ми пише на ЛБ.
Поздрави,
Нем Hug
Я да видим какво можем да направим по въпроса Simple Smile
Писах ти на ЛС.

# 28
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Вторник 10 ми звучи много възможно да дойда, стига да сме здрави! Wink

Казвам стига да сме здрави, защото с две деца никога нищо не се знае!

И аз ще се радвам да се запознаем!

# 29
  • Мнения: 2 381
Във вторник нямам възможност, но ще дойда в неделя в 16:00 Grinning
Ще ми е приятно да се запознаем Grinning

Общи условия

Активация на акаунт