Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 53

  • 78 478
  • 747
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 441
Здравейте! Аз да се оплача от маската на Бевола с мандарина - така ми омазни кожата, че не се понасям - снощи си я направих и още преди да си легна кожата ми стана мазна.. сутринта положението беше още по-зле и бях така цял ден Rage другата доза ще я изхвърля и няма да повторя.

# 541
  • Мнения: 1 776
Маските на Бевола и на мен не ми харесват.

# 542
  • Мнения: 2 545

А аз, разбрала-недоразбрала си взех олиото с дива роза и облепихово масло на Алверде.
Дали става за лице?

# 543
  • София
  • Мнения: 38 537
Много е хубаво това масло. Аз имам още от старата серия.

# 544
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Моля да ми препоръчате избелващ крем за следи от акне .

# 545
  • Мнения: 15 327
Симпaтикония, нa Aлверде мaслото с дивa розa си е точно зa лице, стрaхотно е, леко и приятно и е един от мaлкото им продукти, който хaресвaм. Aко говорим зa едно и също мaсло - в мaлко шишенце с пипеткa. Отдaвнa съм го купувaлa и не знaм дaли сa му сменили опaковкaтa. Моето беше в мaлко шишенце от мaтирaно стъкло със стъкленa пипетa с гумен нaкрaйник.

# 546
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Моля да ми препоръчате избелващ крем за следи от акне .
Виж серията на La roche posay effaclar duo.Една моя пр-ка ползваше кремчето,което е без фактор и каза,че червените петънца са се повлияли от него,избледнели са.

# 547
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
Дайте идея за продукт за коса преди къдрене, идеята ми е да държат къдриците по-дълго, да защитава(колкото е възможно с тези температури) и да изглежда загладена.
Също ако някоя може да сподели преса с която се къдри и не е много скъпа Simple Smile

# 548
  • Мнения: 7 570
Аз ползвам лака за коса на Лидл след къдрене, добър е, държи и не слепва косата. Преди кърдене слагам темрозащитен спрей на Балеа, но не мисля, че той с нещо допринася за издържливостта на къдриците. Ползвам маша на Бейбилис 19 мм.

# 549
  • Мнения: 5 622
Крема за къдрици на Балеа използвам и има ефект.

# 550
  • София
  • Мнения: 1 164
Ползвали ли сте нощната маска на Нивеа ? Има ли отзиви?

# 551
  • Мнения: 2 809
Аз ще взема детокс маската сега от промоцията на ДМ.

# 552
  • Deutschland
  • Мнения: 5 430
Крема за къдрици на Балеа използвам и има ефект.

Снимка може ли? Благодаря!

# 553
  • Мнения: X
Страшно доволна съм от четката за зъби на Дентал,тази за чувствителни зъби.Мека е като облак.Дано не я спрат!/мисля да се запася/
Щом се отплесвам повече от препоръчителните три минути,смятайте... Grinning

# 554
  • Пловдив
  • Мнения: 40 798
ДМ имат такива меки и аз много ги харесвам  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт