Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 53

  • 78 717
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Ако държите да е рол-он,има такъв в Лидл за под 2лв и то Без алуминий  Peace

Това е нова информация за мен. Пробвала съм мъжки от Лидл, ами имаше си алуминий, освен това ми изгори кожата жестоко. Още се подмята вкъщи, трябва да го изхвърля.

# 661
  • Мнения: 2 620
Скоро си купих ролон на Сиен. Хареса ми, носих го 10 дни, обаче като използвах епилатор и после кожата ми беше червена, суха и болезнена,все едно са ме драли с нещо. Изхвърлих го и нещата се успокоиха. Сега си купих ролон на Фа, от 4- 5 дни го нося,но и той ще замине в боклука,защото ужасно се изпотявам от него, а по принцип нямам такъв проблем. Май пак ще си купувам добрата стара  Рексона.

# 662
  • Мнения: 4 508
Скоро си купих ролон на Сиен. Хареса ми, носих го 10 дни, обаче като използвах епилатор и после кожата ми беше червена, суха и болезнена,все едно са ме драли с нещо. Изхвърлих го и нещата се успокоиха. Сега си купих ролон на Фа, от 4- 5 дни го нося,но и той ще замине в боклука,защото ужасно се изпотявам от него, а по принцип нямам такъв проблем. Май пак ще си купувам добрата стара  Рексона.

Малко по-нагоре споделих абсолютно същото мнение за Фа. С това сме 3 поне Grinning

# 663
  • Мнения: 2 323
Стикът на Рексона, който се продава в картонена кутийка, е истината. Брутално добър продукт. Нанасям след баня на идеално подсушени подмишници и се просвам на леглото в целия си гол блясък за 3-4 минути докато попие напълно. Така е ефективен. Освен че ненавиждам усещането за нещо мокро или емолиентно (съответно и шаващо) върху подмишниците.

# 664
  • Мнения: 36 175
преди няколко дни взех тази мицеларна вода



никак не ми харесва - замазва и не почиства нищо, а аз дори не нося грим, искам от нея просто да почисти сутрин добре нощната грижа, която съм сложила предишната вечер върху доста сухата си кожа, т. е. за абсолютно нищо не става освен да заема място в шкафчето в банята

по този повод поръчах от ремедиум черната мазна мицеларна вода на нивея /заедно с разни илачи/ - в момента там е на най-добра цена - доста често купувам онлайн от тях вместо да търся аптека и да нося неща в чантата - цените им са много добри на промоция и доставката е безплатна над 40 лв., което ако купуваш лекарства е фасулски достижимо

# 665
  • Мнения: 440
Този кристал на Балеа алуминий ли е?

Доволна съм от Дав със светлосинята капачка, минерален нещо си. Безалуминиевите не вършат никаква работа при мен за жалост, с тях си смърдя на пот. Пробвала съм на няколко марки и все такъв е ефектът.

Пише, че съдържа единствено Ammonium Alum, но не съм особено запозната с нещата, които влизат в състава на прдуктите  Rolling Eyes

Иначе го използвам по малко нестандартен начин, но при мен действа. Вечер след душ го нанасям, а на сутринта пръскам дезодорант. По принцип използвам Dove с нар или оригиналния, в най-горещите дни се случва да се изпотя, но не е така обилно и се усеща единствено аромата на дезодоранта, без примеси на пот. Когато се епилирам гледам да не го ползвам, защото май някъде бях чела, че запушва порите, но може и да се бъркам.

# 666
  • Мнения: 4 313
Търся си траен дезодорант. Държа да не е сух и да не оставя следи.
[/quote

Любим рол он ми беше този :

Мирише страхотно,нямах бели следи по дрехите,никакъв аромат на пот.Ползвах само него доста години. Сега реших да разобразя малко и съм с този :
И той е чудесен и вече 3-ти си взимам. Харесвам и също на Гош синия пак нямаш изпотяване, но миризмата не ми харесва лично на мен и рядко го ползвам.

# 667
  • Мнения: X
Ако държите да е рол-он,има такъв в Лидл за под 2лв и то Без алуминий  Peace
Кой е този рол-он за под 2лева без алуминий?

# 668
  • Мнения: 13 747
От тяхната марка е, такива продукти винаги са с дотирани цени, както на всяка верига собствените неща са по-евтини.

# 669
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 785
Търся спрей дезодорант. Не съм уточнила, извинете. Ще ходя на санаториум и не ми се носи парфюм. По принцип под мишниците ползвам камъка на salt on the earth.

# 670
  • Мнения: 10 488
Ако не те дразни силната миризма купи си Тезори дОриенте. Имат интересни ориенталски миризми, но са доста силнички и трайни. Във всеки случай няма шанс да усетиш миризма на пот, а ти заместват и парфюма при желание. Само че не всеки харесва ориенталски миризми.

# 671
  • София
  • Мнения: 576
Реших да напиша отзив за серума на Delia, за който писах миналата седмица. Взех си вида с арганово масло. На опаковката пише да се използв 2 пъти седмично, а в интернет, че е възможно и всяка вечер в продължение на месец.

Пробвах всяка вечер няколко дни последователно преди нощния крем.

Излезнаха ми пъпки и зачервяване. Сега съм го спряла и кожата се успокои.

Може и да не е подходящ за моята възраст (на 28 съм).

Мисля да му дам може би последен шанс при употреба 2 пъти седмично.

Впечатленията ми са, че 3-4 капки както пише на опаковката за мен не са достатъчни, за да го разнеса хубаво по шия и лице. Остават непокрити участъци.

# 672
  • Мнения: 15 467
Не ми хaресaхa нa мен тия серуми нa Делиa. Мaлко количество, скъпи кaто ценa, неикономични, нищо не прaвещи. Имaх двa, син и розов, но нямa дa повторя, не сa моите серуми.

# 673
  • Мнения: X
Майка ми ползва този синия серум на Делия и бръчките около устата ѝ са се заличили.Не се шегувам.Казах ѝ да разправя че си е слагала ботокс Grinning Явно си е до кожа.
(тя е пушачка)

# 674
  • Мнения: 2 156
От този серум на Делиа не съм доволна. Не попива и ми дава кир ефект

https://ambra.bg/Face?product_id=10954

От този съм доволна, въпреки че попаднах на отрицателно мнение тук. При мен попива бързо и хидратира добре


На тази марка съм ползвала и този, и също съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт