Какво ще кажете за памперсите?

  • 2 619
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 784
Разбира се, че за памперсите. Голямо удобство са. А и не виждам какво има толкова да притискат тестисите- не са ластични все пак.

# 16
  • Мнения: 953
За ПАМПЕРСИТЕ и с двете ръце и с двата крака Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 4 621
И през ум не ми е минавало да е с пелени Stop
Peace

# 18
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Изобщо не съм била пред дилема - "за" памперсите съм, но наистина трябва да намерите подходящата за вас марка.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
Ползвам само памперси и не се притеснявам че ще му стане нещо,измислени са за удобство на майките ,а и доста преди нас са ползвани.

# 20
  • Мнения: 2 019
az izpolzvam pampersi ne moga da si predstavia da polzvam peleni

# 21
  • Мнения: 115
Какви ти пелени, не се мразя толкова. Само памперси, ако бяла вредни нямаше да ги има вече. newsm30

# 22
  • София
  • Мнения: 3 064
Памперсите не са нещо ново отдавна.

За вреди върху децата нямам идея, но върху околната среда са жестоки. В някои щати  още в началото на 90-те са обсъждали забраната им.
А както знаете, вече се предлагат и  на нашия пазар ново поколение пелени за многократна употреба - на Бамбино мио.  За съжаление в тях трябва да се инвестира по-големичка сума, но може би има смисъл...  Те могат да се ползват и за следващо дете.

Така че дилемата не е между пелени за еднократна употреба и тензухените пелени отпреди 20 години - има и алтернативи, не гледайте едностранчиво Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 2 164
Памперси, естествено  Peace
Никога не съм си и помисляла да ползвам пелени  Naughty Памперсите са достатъчно широки и не мисля, че ще притискат тестисите на детето. Другият вариант е - просто вземаш следващият номер.

# 24
  • Мнения: 14 133
За ПАМПЕРСИТЕ и с двете ръце и с двата крака Laughing Laughing Laughing
И аз, и аз!!!

# 25
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
За ПАМПЕРСИТЕ и с двете ръце и с двата крака Laughing Laughing Laughing
И аз, и аз!!!
Peace Peace Peace Peace

# 26
  • на североизток
  • Мнения: 285
В момента ги отказваме вече, но никога не съм се замисляла дали ще ползвам памперси или не GrinningА и не виждам дотук да сме имали проблеми Hug

# 27
  • Мнения: 992
за миг не съм се колебала дали памперси или пелени , не мога да си представя с тези пелени да е постоянно подгизнало и да пера като луда, а и това за тестисите за първи път го чувам  newsm78

# 28
  • софия
  • Мнения: 495
Памперси Peace

# 29
  • Мнения: 1 489
За миг не съм си и помисляла да сме без памперси.Защо ще са вредни като дупето е винаги сухо,а с памучна пелена мокро.Защо не пробваш ти вместо дамски превръзки да си сложиш тензух и да видим колко ще е комфортно.В никакъв случай  не бих се върнала в миналия век и да пера по цял ден и да гладя.

Общи условия

Активация на акаунт