Февруарската дружинка става на една годинка

  • 54 971
  • 753
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 361
Мисля,че в темата за захранването.
Аз имам няколко идеи и като направя торта ще споделя Simple Smile

# 121
  • Мнения: 16 874
Майй в темата за захранване беше. И рецепти бяха дали.

# 122
  • Мнения: 4 001
Момичета, скоро се обсъждаха торти за първи рожден ден. Ама нещо не мога да се сетя в коя тема беше....в нашата и ли в някоя друга. Някой беше постнал няколко снимки на торти и си бях харесала едната... Супер изчистена, бяла с едно слонче и някакво друго животинче с балони. Рових назад не мога да ги намеря. Ако някой се сеща, да ме ориентира в коя тема бяха снимките.
В старата тема за бебета,аз бях повдигнала темата. На 31 стр.

# 123
  • Мнения: 1 406
Много благодаря.

# 124
  • Мнения: 25
Момичета да ви попитам по колко вода пият вашите бебчета, защото ние повече от 150 мл и то преко сили на ден не можем да изпием Simple Smile

# 125
  • Мнения: 4 001
Вие пак бая пиете,моя син около 100 +- 20/30мл. Колкото му се пие толкова,има дни и 50мл със зор,др пък повече..
 Хавлия или халат ползвате за баня. Ползвах хавлия,като беше баш бебе 80на80. Като умаля взех малко по голяма,но гледам че пак умалява и се чудя халат ли вече да взема.
Момичета да ви попитам по колко вода пият вашите бебчета, защото ние повече от 150 мл и то преко сили на ден не можем да изпием Simple Smile

# 126
  • Мнения: 25
Ами ние до преди месец бяхме с хавлия, но той е доста едричък и все не стигаше са краката. Смисъл висок е и от скоро сме с халат за 92 см и в момента му е до глезените. Да ти кажа по-добре е с него Simple Smile

# 127
  • Мнения: X
Максимума му е 130 мл, често по-малко.
За халат си мисля, че няма да ми е удобно, но може и да пробвам.

# 128
  • Мнения: 4 001
Ами ние до преди месец бяхме с хавлия, но той е доста едричък и все не стигаше са краката. Смисъл висок е и от скоро сме с халат за 92 см и в момента му е до глезените. Да ти кажа по-добре е с него Simple Smile
От сайт ли го взе ?
Аз се чудя и за хавлия тип пончо,май ще е по удобно по плажа съм виждала с такива децата

# 129
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 711
Още карам с хавлиите от раждането. Къси, дълги каквито и да са, той е като диво животинче след баня - търкаля се, гоня го, реве, смее се изобщо ги ползвам колкото да го попия и толкова.
Вода пие различно всеки ден може би средно около 100мл.
Вашите деца лигавят ли се? Аз съм в потрес какво количество лига и слюнка произвежда! Поне по три лигавника сменям на ден ЧИСТО мокри.

# 130
  • Мнения: 25
Нашият халат е български “Yana” Ltd. Кумата ни го подарина за коледа и е много мекичък от памук е. Ще попитам от къде го е взела и ще пиша.
Лелеле 3 лигавника. Ти си добре. Аз имам в къщи 52 и не ми стигат понякога. На ден минимум 5 броя чисто мокри. Много се плюнчи още от 4тия месец. Но когато чакаме зъбче съм сменяла и по 6-7 лигавника.
На вас какви зъбчета ви излязоха? Защото на нас долните два резци и левия долен, нищо горе. Нали казват че излизат долните два, после горните и след това страничните Simple Smile

# 131
  • Мнения: X
Лигави се само когато го почва някой зъб, по това най-напред разбирам, че ще излиза. Зъбите си му никнат в последователност като по учебник засега.

# 132
  • Мнения: 353
За водата пие едва по 120 мл на ден. Ама и аз се чудя достатъчно често ли й давам шишето да пие, защото на един път пие по 20-30мл.
Нашата хавлия също й окъся и аз се чудех за халат, но не знам ще успявам ли да я облеча сама след водата.
За лигаватето при нас се получава обратния процес за сега, понамаля. Макар, че очаквам първи кътник да се появи. Всичко се гризе, дори ъглите на шкафовете се използват за чесалка.😊

# 133
  • София
  • Мнения: 2 666
Ако успея да пробутам 30 мл. вода е чудо.
От днес има кътник моята бебка.

# 134
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 711
Не успявам да му прегледам устата и да преброя зъбите. 7 виждам на 100%, но навътре по зъбните редици какво се случва не дава да погледна. Гризе всичко, най много харесва кабели, зарядни, лаптопите и всичките кабели които излизат от тях и флакони капки за нос.
Преди няколко дни ми изяде един балсам за устни, т.е. сдъвка и изплю. Днес го намерих да подхвърля гранули котешка храна и се усъмних да не ги е опитал. Помирисах го и не мириеше, та се успокоих.
Мебелите не ги гризе още, но и няма как си мисля ( повечето са метални), обаче ближе всички прозорци до които има достъп и фаянса в банята.
Незнам как сте с чистенето у вас, но на мен ми писва вече! Всеки ден чистя, мия и какво ли не и накрая или дребното размазва някъде нещо, или котката оставя следи от лапички, или ММ прави трохи и целия ми труд отива под ягодите за секунди.

Общи условия

Активация на акаунт