Февруарската дружинка става на една годинка

  • 54 778
  • 753
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 406
Приспивам по 2 пъти. За съжаление вкъщи не става,  защото независимо колко е уморен, ако затвори очи играчките може да избягат. В количката и навън.
+1

# 196
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Аз като съм сама с него спи по два пъти, таткото когато е в къщи и един път едвам заспива, то игри то чудо.

# 197
  • Мнения: 1 418
До скоро спеше по 2 пъти, но  май нещо се опитва да го направи 1.Заспива сама докато играе.Иначе спи около час.Нощния сън е от 22.30ч до 09.30ч.

# 198
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
hamsti как издържа до 22.30 с едно спане? Моя младеж ляга в 20ч и става в 7ч. Не мога да си представя да стои буден до посреднощ и да се чудим какво да го правим 🤪

# 199
  • Мнения: 299
Ако имам късмет спи два пъти на.ден по час, следобед много рядко час и половина или два.
Обаче аз имам друга драма. Той заспива в 8 и спи до 7. Което е ок. Но от около месец вече към 23 като се събуди и не ще да заспива пак. И се върти и реве, сърди се. Успявам да го приспя чак в 1-2. Или пък сехсъбужда към 3-4  и пак така. Онзи ден сме е спал всичко на всичко 5 часа вечерта. Не знам до кога ще издържа. Има ли друго диване като моето. Какво да го правя не знам...

# 200
  • Мнения: 16 871
Не мога да си представя да е буден до 22.30, много късен час за толкова малко дете, според мен.  Чукам на дърво да не ми дойде до главата,  че наистина какво ще го правя..
Аз забелязах,  че вечер, ако изтърва дори с 10 мин часът на заспиване , става хипер активен и няма заспиване поне час, нищо че се прозява и полегва.

# 201
  • София
  • Мнения: 2 666
Моето бебе започна да заспива в 00.00 часа. Преди заспиваше към 23.00, но от седмица измести часа. След това се събужда към 2.30, после към 4.30 и много трудно заспива. Сутрин към 7.30 е будна окончателното. Реално има нощи като тази, в които спя само от полунощ до 2.00 😜

През деня спи около обяд 1 час и следобяд към 40 мин.

# 202
  • Мнения: 16 871
Съчувствам ти Hug
Така беше 5 мусеца докато имаше колики.
Ужасна умора е!

# 203
  • Мнения: 299
Ужас! Той не е имал колики и до 4-я месец се беше песен. От 23 до 5-6 спеше без да мръдне
 И сега всеки месец положението става все по-зле.
Връща ми се, че.не е имал колики. А не ми се.мисли какво ще е като почнат пак зъбите, че засега са го оставили на спокойствие.

# 204
  • Мнения: 1 418
Следваме нейния режим 😊Преси 2 месеца заспиваше в 20.30 -21,  после сама почна към 21.30 , 22ч и сега 22.30.
Нощем почна да счи доста добре.Споделяла съм че искаше да спи върху мен , вече не е проблем да я оставям на леглото, стига като проплаче да дотичам и да легна до нея 😊
Иначе ще видим какво ще реши за дневния сън.Попринцип е 1 дрямка към 2-3 и една към 18-19.30 ч.
Научихме я да дава 5 😊
Иначе не ни тежи че заспива по-късно, даже е удобно че може да си гледаме новините и другите предавания, а не да гасим всичко в 20ч.

# 205
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Аз спазвам правилото последната дрямка да е до 16.30ч , за да заспи по нормално време.

# 206
  • Мнения: 754
А пък аз си мислех,че само моето дете не спи.
През деня прави по две дрямки по максимум час,като и аз гледам да спазвам правилото най късно до 16:30.
Вечер заспива най късно в 8 и сутрин става между 6:30-7.
При нас е точно обратното ако сме в къщи спи,ако сме навън очите му се затварят ама не,случайно да не изпусне нещо.

# 207
  • Мнения: 16 871
Аз спазвам правилото последната дрямка да е до 16.30ч , за да заспи по нормално време.
И аз така. Най- късно до 16.15 трябва да се е наспал, за да заспи на време.

Когато спи от малък го научих да не е на тишина. Цедях се с 2 помпи, на светната лампа, и гледах като две капки вода усилено. Спеше като мече зимен сън, прахосмукачка съм пускала. Сега вечер понякога пускам чопъра, или месемелачката или нещо друго шумно. Не нарочно, но използвам времето когато си легне да си сготвя нещо за сл.ден.

# 208
  • София
  • Мнения: 10 642
Моето дете спи на всеки 2 (най-много 3 часа) телевизора работи денонощно. На шум е свикнал.
4 дни бяхме на хотел с голяма компания 40 човека. Вечерите си заспиваши в ресторанта на музика като на сватба с танци и хора...
Има 3-4 спанета през деня по 30-60мин и ляга окончателно към 21:30. Събужда се сутрин към 6-7ч, изпива си млякото и заспива отново до към 9-10ч

Последна редакция: пн, 28 яну 2019, 13:29 от Nandin

# 209
  • София
  • Мнения: 2 666
Моята девойка имаше период около една седмица, в която спеше само път дневно. Между 14.00 - 15.30 ч. и точно тогава измести нощния сън, започна да заспива с един час по-късно. Точно се надявах, че като спи само веднъж следобяд ще започне да заспива към 22.00 ч, но уви... Криви сметки си направих 😅.
Само се дразня, че отгледах едно неспящо дете и взех, че родих второ такова 🤣.

Общи условия

Активация на акаунт