На море в Гърция 2019 - I

  • 78 241
  • 760
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3
Эаради таэи тема си направих регистрация как да се эапиша да я следя?

# 91
  • София
  • Мнения: 7 277
Эаради таэи тема си направих регистрация как да се эапиша да я следя?

Кликни върху камбанката отгоре/отдолу.

# 92
  • София
  • Мнения: 1 078
Вече я следите

# 93
# 94
  • София
  • Мнения: 1 689
Здравейте, знаете ли как е плажа в Каламици и водата в края на юни дали ще е достатъчно топла?

Би трябвало, но зависи какво имате предвид под достатъчно топла и от самата година. Според статистиката трябва да е 24-26 градуса.

# 95
  • Мнения: 1 179
Ние бяхме в края юни миналата година на Касандра. Водата беше топла, всичко беше прекрасно, докато не се стовари големия потоп Simple Smile)
Въпреки това, планираме и тази година края на юни да сме на Ситония

# 96
  • Мнения: 9 184
За себе си съм установила , че водата става за къпане и април и ноември в Гърция,...въпроса е какво е времето, преди 10 дни за сефте видях сняг в Неа Перамос!!! и то 5-6 см. натрупало

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Здравейте, знаете ли как е плажа в Каламици и водата в края на юни дали ще е достатъчно топла?
а края на Май , че и оферти има
https://www.thalattacamp.gr/uploads/pricelist/own2019_bg.pdf

# 98
  • Мнения: 5 018
Резервирах в Мани, Аг. Николаос, ето тук:

https://www.booking.com/hotel/gr/calme-suites-mani-agios-nikolaos1234.en-gb.html

Уж им били меки и удобни матраците, да видим. Имат барбекю, всяка сутрин имало рибари, които продават риба на пристанището. Ще докладвам, когато се върнем.

С изходна точка Сандански, от където ще тръгнем в събота рано сутринта, искаме да си разделим 9-часовия път до Мани. На отиване ще минем през Патра, т.е. от запад. На връщане ще вземем през източния маршурт през Атина и ще спим във Волос. Препоръчайте ми интересен град, в който да преспим на отиване и който да е грубо на средата на пътя между Сандански и Мани. Под интересен разбирам да има някаква привлекателна историческа забележителност или плаж, който да посетим за един следобед. Може леко да се отклоним от главния път, както и може да не е баш на средата. Мислех си за Йоанина и Мецово, но тях съм набелязала за посещаване на път за Корфу, а и ми се иска по на юг да преспим сякаш. Може би Патра?  Там сме били набързо преди години, но не сме видели всичко.

# 99
  • София
  • Мнения: 1 689
Здравейте, знаете ли как е плажа в Каламици и водата в края на юни дали ще е достатъчно топла?
а края на Май , че и оферти има
https://www.thalattacamp.gr/uploads/pricelist/own2019_bg.pdf
За тези въпроси има Гугъл и отваряте първия предложен сайт, на който има статистика по дни за повечето крайбрежни селища в Гърция за 10 години назад и си преценявате сами - https://seatemperature.info/may/kalamitsi-water-temperature.html. Още повече сайтът е споменаван много пъти в темата. А и никой не може да ви отговори със сигурност каква ще е водата това лято.

# 100
  • Мнения: 5 776
Макарон, аз лично Патра не я свързвам с нищо впечатляващо. Бих избрала по-скоро Пиргос и разглеждане на Древна Олимпиа
Скрит текст:




# 101
  • Мнения: 11 091
Макарон, ако искате по-близо до крайната цел, препоръчвам Нафпактос - малко отклонение (ок. 10 км) преди да минете моста Рио-Антирио за Пелопонес. Но мислех, че идеята е да разделите пътя. В този случай с две ръце за Янина, един от най-интересните гръцки градове според мен, с езеро, крепост и страхотни ресторанти.

ПП. Кокомат са чудесни матраци.

# 102
  • Мнения: 5 018
Мария, моя грешка, пропуснах да кажа, че в Древна Олимпия сме били неколкократно, иначе да, това щеше да е първият ми избор.

Нафпактос изглежда много привлекателно, благодаря Параход! Ако тръгнем от Сандански в 5 сутринта, за да не висим много на границата, според Гугъл мапс ще пътуваме 6 часа до Нафпактос, което ни дава цял един следобед за разглеждане. На следващия ден се наспиваме, закусваме спокойно и трябва да сме стигнали до Аг. Николаос към 2 часа, когато е настаняването в хотела, и следва плаж.

Ох, направо нямам търпение, не знам как ще дочакам 5 месеца Joy

# 103
  • София
  • Мнения: 11 987

ПП. Кокомат са чудесни матраци.

На същото мнение съм, но по какъв повод го пишеш?

В Елпида Спа в Серес матраците са такива.

# 104
  • Мнения: 11 091
Пиша го на Макарон, защото тя особено държеше на матраците, а в хотела, който е резервирала, са такива.

Общи условия

Активация на акаунт