На море в Гърция 2019 - I

  • 78 178
  • 760
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 179
Щом искате със самолет, островите са наистина много добър вариант. Препоръчвам Родос. Ако някой от Вас има шоф.книжка-намете рент а кар

# 421
  • Мнения: 48
Благодаря, а вие от къде най-често резервирате и имате ли любими хотели в островите, които изброихте?
Също в брой ли плащате навсякъде? Sweat Smile

# 422
  • Мнения: 11 069
Вихър,
това изцяло зависи от вашите предпочитания, дали искате хотел с изхранване или малък семеен хотел и да ходите по таверни (ние предпочитаме второто, но и сме по-мобилни с кола), колко оживен регион предпочитате, дали до плажа и т.н. От бюджета също. Обикновено използваме букинг или airbnb за резервациите, човек може и директно с хотела да се свърже, но ако ви е за първи път, вероятно през резервационен портал ще ви е по-лесно.
Повечето малки бизнеси в Гърция горещо предпочитат плащане в брой, но на по-туристическите места става и с кредитни карти - особено в хотелите и супермаркетите. В ресторанти, бензиностанции, малки магазинчета винаги плащаме кеш и от практиката смятам, че на повечето места картите не ги обичат много.

# 423
  • Мнения: 171
Да пробвам за малко помощ, ако някой се отзове, ще съм благодарна. Дестинациите, които отписвам веднага са Ставрос и околия, Атон,Ситония,частично и Касандра. Познаваме ги, не искаме отново там.
Проблема е, че ще бъдем с три деца в края на лятото (на 8г,на 2г и бебе на 3месеца).Заради малкото бебе ни трябва дестинация не повече от 6-7часа шофиране. От тук започва и проблема за мен. Трябва ни апартамент с настаняване на първа линия, да има двор, да има къде да се разхождаме, ако има детска площадка ще е също идеално. Може  хотел, може и къща да е. И съответно плажа да е подходящ за щуро дете на 2г ( подразбира се песячен и плитък, да не става рязко дълбоко).
Ако някой има идеи, може и на лични.  Който го дразни поста и питането, да не ми отговаря изобщо, направо да го прескочи.

И аз съм за Голдън бийч Тасос. Има си всичко. Много студиа с дворчета и барбекю. Любимо място ни е. Лошото е, че и на румънците също и е малко пренаселено август месец. Освен това и много турци се сипят уикендите. На нас ни харесва частта на Скала Потамия но и Хриси Амудия е ок.

# 424
  • Мнения: 960
Здравейте!  Обмисляме семейна почивка в Гърция, но явно тзи година няма да стане. Не сме ходили никога и за сега ще проучвам маршрут и места. Не искам с първото ни пътувне да се натресем някъде, където не е приятно. Искаме да е близо , защото сме с две деца, които трудно понасят път с кола. Самостоятелна къща или приземен етаж с двор. Домашният любимец е под въпрос. Близо до спокойни плажове и нещо интересно в околността. Да не е забутано селище. До тогава ще разглеждам по нашето черноморие.   
В Букинг излизат хубави оферти, но предпочитам да чета мнения на хора с опит.

# 425
  • София
  • Мнения: 1 977
Здравейте.От известно време се опитвам да намеря къща/вила без значение Касандра или Ситония за голяма компания 8 възрастн и 2 деца,но попадам само на сайтове,които не позволяват директно да се свържеш с хазаите,за да може всичко да мине през тях и да си вземат комисионната.
Затова се сетих да питам вас,дали знаете сайт,в който може човек директно да види телефон и да се обади на собствениците на дадена къща давана под наем или самите вие били ли сте в такава къща и можете ли да  ми дадете кординати?
Благодаря предварително!

# 426
  • Мнения: 468
hetera,
погледнете дали ще ви допадне тази вила. Подходяща е за големи компании

https://www.facebook.com/villamilenitta/?modal=admin_todo_tour

# 427
  • София
  • Мнения: 14 660
Здравейте.От известно време се опитвам да намеря къща/вила без значение Касандра или Ситония за голяма компания 8 възрастн и 2 деца,но попадам само на сайтове,които не позволяват директно да се свържеш с хазаите,за да може всичко да мине през тях и да си вземат комисионната.
Затова се сетих да питам вас,дали знаете сайт,в който може човек директно да види телефон и да се обади на собствениците на дадена къща давана под наем или самите вие били ли сте в такава къща и можете ли да  ми дадете кординати?
Благодаря предварително!


В този сайт има телефони на хазяите, но дали ще има толкова големи.
http://www.greek-hotels.ltd.bg/index1.htm

# 428
  • София
  • Мнения: 1 977
hetera,
погледнете дали ще ви допадне тази вила. Подходяща е за големи компании

https://www.facebook.com/villamilenitta/?modal=admin_todo_tour


Вилата излглежда чудесно,това което ме притеснява е,че не е в населено място,а ние ще искаме да пообиколим таверните:)

# 429
  • Мнения: 3 067
С кола няма да имате никакви грижи да обиколите де що има таверна и плаж. А в района - има много. Hands V

# 430
  • Мнения: 468
Да, трябва кола за таверните и за плажа. Иначе е в населено място, но в селото има само минимаркет и кафене.

# 431
  • Мнения: 790
Здравейте,
направих резервация на Корфу за автобусна екскурзия. Хотелът е Йониан Принцес. Имаме ли добри опции за разходка при положение, че нямаме кола и някой знае ли цената на колите под наем?

Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 13:22 от inqpro

# 432
  • София
  • Мнения: 11 983
https://www.youtube.com/watch?v=ztmK7GM6WOo
Параход, това ли е плажът с големия строеж?

# 433
  • София
  • Мнения: 1 247
https://www.youtube.com/watch?v=ztmK7GM6WOo
Параход, това ли е плажът с големия строеж?
Не съм Параход, но да, това е плажа.

# 434
  • София
  • Мнения: 11 983
Много благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт