какво плажно масло/олио използвате?

  • 30 187
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 880
трябва да си купувам плажно масло,а нямам представа какво.кажете вие какво използвате,от кое сте най-доволни и някакви ориентировъчни цени

# 1
  • Мнения: 9 904
Delial /около 12-13 лв/- но не ми харесва.
на Христина плажното масло - но почти не се открива.
И на малкия крада от Бюбхена - 13.50 досега, сега вдигнаха цената към 16 лв.

# 2
  • Мнения: 8 505
Дейлонг-около 22-25лв.

# 3
  • Мнения: 298
Някой ползвал ли е продуктите на Carroten, и по-специално гела за интензивно потъмняване?
LaPerla, sorry, че ти използвам темата за моя въпрос.   bouquet

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Snonas - доволна съм! ама забравих колко струват!  Blush

# 5
  • Мнения: 13 512
Използвам  Какао Клеб 
.Като течен шоколад е и мирише на такъв.Съдържа какаово масло и лешниково олио,Вит.А и Е. Прави тена шоколадово кафяв, а не жълтеникав като от каротина.

# 6
  • sofia
  • Мнения: 1 426
NIVEA- 15 фактор. Мажа с него и децата.

# 7
  • Мнения: 5 476
Това


марката е производство на bioregena  Peace

# 8
  • Мнения: 7 186
Използвам  Какао Клеб 
.Като течен шоколад е и мирише на такъв.Съдържа какаово масло и лешниково олио,Вит.А и Е. Прави тена шоколадово кафяв, а не жълтеникав като от каротина.

Къде го продават това чудо? За пръв път го чувам, но звучи интересно.

# 9
  • Мнения: 2 323
Лосион с фактор 15 на Орифлейм

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
На Виши 40-ти фактор ползвам аз, а за детето взимах 60-ти, но нещо вече не го намирам по аптеките.

# 11
  • Мнения: X
Използвам  Какао Клеб 
.Като течен шоколад е и мирише на такъв.Съдържа какаово масло и лешниково олио,Вит.А и Е. Прави тена шоколадово кафяв, а не жълтеникав като от каротина.
HugАйде еve-nadine чакаме отговор.Пусна мухата и избяга. Sad
Кач пара и къде го има?

# 12
  • Мнения: X
Аз си взех от новата серия на Лореал плажни млека.Но още не съм ги пробвала.
А тези на eve-nadine ме грабнаха  доста. newsm78

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 404
На Yves Rocher фактор 22.
На Delial фактор 2- олио за интензивен загар.
На Avon фактор 10.

# 14
  • Мнения: 7 474
Нивея 30 фактор за нас и Виши за детето!  Sunglasses

# 15
  • Мнения: 65
С три ръце гласувам за Виши - не се изгаря дори от фактор 15-него вече го няма по аптеките.Миналата година купих ф.30 за цялото сем.Даже не се зачервихме.Ако искаш по-интензивен тен пробвай Кабана сън с морковено масло-това е олио и прави хубав и траен тен,но ти трябва и сериозна защита под него

# 16
  • Мнения: 2 159
от няколко години съм с Delial, тази година освен него пробвам и Elea Peace

# 17
  • Мнения: 1 210
Vichy - 60 фактор

Много лесно изгарям и с дребосъка си поделяме една опаковка.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 069
За нас Нивея 30 фактор,за детето Ла рош Позе-най високия фактор  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 13 512
Ползвам го от месец-шоколадов тен прави....използва се за почерняване. В България тази година разбрах,че го има и го поръчах в един козметичен салон да ми го  доставят. Струва 60 лева.

# 20
  • Мнения: 2 657
Ако искаш по-интензивен тен пробвай Кабана сън с морковено масло-това е олио и прави хубав и траен тен,но ти трябва и сериозна защита под него

 Peace
Аз го ползвам ве4е няколко години и съм супер доволна от олиото WinkЗа два дни ходене на плаж/тази седмица/имам тен като,4е все едно съм била на море Grinning

# 21
  • Мнения: 5 103
Мисля да си взема Piz  Buin -олио за интензивно почерняване .
и Тен за удължаване на тема.
А с какво предпазвате косите си??? newsm78

# 22
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ползвам на Avon  този с морковите - много съм доволна.
Заинтригува ме и този на eve-nadine, ама 60 лева не ми се дават.
По едно време се мажех с кокосово масло /от аптеките/ - също голям ефект, само че няма защита.
А с какво предпазвате косите си??? newsm78
Косата преди да отида на плаж, здраво си я наплесквам с балсам  Wink

# 23
  • Мнения: 2 407
Ейвън 6 фактор.
Ползвам и олиото на Нивеа 2ри фактор и съм много доволна.
А продуктите на Каротийн не съм ги пллзвала, но изглеждат хубави.

# 24
  • Мнения: 13 512
Ако искаш по-интензивен тен пробвай Кабана сън с морковено масло-това е олио и прави хубав и траен тен,но ти трябва и сериозна защита под него

 Peace
Аз го ползвам ве4е няколко години и съм супер доволна от олиото WinkЗа два дни ходене на плаж/тази седмица/имам тен като,4е все едно съм била на море Grinning


Тенът от него обаче е оранжев-неестествен.Ползвала съм го няколко години този на Кабанна Сън.

# 25
  • Мнения: 2 657
Ако искаш по-интензивен тен пробвай Кабана сън с морковено масло-това е олио и прави хубав и траен тен,но ти трябва и сериозна защита под него

 Peace
Аз го ползвам ве4е няколко години и съм супер доволна от олиото WinkЗа два дни ходене на плаж/тази седмица/имам тен като,4е все едно съм била на море Grinning


Тенът от него обаче е оранжев-неестествен.Ползвала съм го няколко години този на Кабанна Сън.

Ами при мен става кафяв,ама и аз съм си тъмни4ка Laughing

# 26
  • Мнения: 1 546
Vichy-фактор 40 за тялото и с фактор 60 за лицето.Миналата година направих страхотен тен и грам не се обелих,тена си падна някак си естествено Simple Smile

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Delial 10 фактор - водоустойчива плажно масло - 9.50лв.
Мин.г. ползвах едно масло в кафява опаковка с оранжеви букви (забравих как се казва), не са лоши и не са скъпи (4-5-6лв. зависи от фактора).

Много високи фактори използвате. Ако изпалзвам слънце защитен крем с фактор над 10, до края на лятото абсурд да почернея.
С олио хващам тен, но ми е много мазно.

# 28
  • Мнения: 8 917
Виши или Дейлонг Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 4 867
за косата ползвам слънцезащитно олио, ама изобщо не съм обърнала внимание на марката. купих си го от фризьорски салон.

# 30
  • Мнения: 880
за косата аз ползвам слънцезащитния крем на sunsilk и съм много доволна от него,но нещо не го виждам вече по магазините

# 31
  • Мнения: 1 399
Използвам  Какао Клеб 
Като течен шоколад е и мирише на такъв.Съдържа какаово масло и лешниково олио,Вит.А и Е. Прави тена шоколадово кафяв, а не жълтеникав като от каротина.
Ползвала съм какаово масло /от аптека, в която приготвят приготвят лекарства. Но не го продават свободно, трябва да го удариш на просия  Blush или да имаш познат аптекар/
Много бързо се почернява и наистина тена става шоколадово кафяв  Peace
Страхотно е какаовото масло, но:
1. няма защитен фактор
2. малко неудобно е за употреба - то е твърдо, на бучки. Още при първото ходене на плаж, под влияние на топлината, се разтапя и заема формата на кутийката като се втвърди отново. И оттам нататък вече е по-трудно за нанасяне. Трябва да се чака да се отпусне и т.н. А и бързо свършва  Rolling Eyes

eve-nadine , къде го поръча?
И как стои въпроса, ако не си редовен клиент на въпросния салон  Mr. Green

# 32
Ако искаш по-интензивен тен пробвай Кабана сън с морковено масло-това е олио и прави хубав и траен тен,но ти трябва и сериозна защита под него

 Peace
Аз го ползвам ве4е няколко години и съм супер доволна от олиото WinkЗа два дни ходене на плаж/тази седмица/имам тен като,4е все едно съм била на море Grinning


Тенът от него обаче е оранжев-неестествен.Ползвала съм го няколко години този на Кабанна Сън.

Ами при мен става кафяв,ама и аз съм си тъмни4ка Laughing
кабана сън, факторът му е 2, нещо беше "тропикал", но чак след 3-4 плажа. не съм забелязала да е оранжев... съвсем естествен тен. но май е друго това което ползвам мисля че няма моркови в него Simple Smile

# 33
  • Мнения: 13 512
eve-nadine , къде го поръча?
И как стои въпроса, ако не си редовен клиент на въпросния салон  Mr. Green
Една приятелка ми го поръча, аз също не съм клиентка на въпросния салон,Ако те интересува, в понеделник ще попитам дали го има и ще ти пиша на лични.

# 34
  • Мнения: 2 047
   Виши за лицето и нивеа за тялото над 20 - не съм фен на тена нещо.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 989

Много високи фактори използвате. Ако изпалзвам слънце защитен крем с фактор над 10, до края на лятото абсурд да почернея.

И аз си помислих същото. Една година бях с Виши 30 фактор и кожата ми остана съвсем бяла.
ПОследните лета карам с Нивеа 15 фактор 4-5 дни, после свалям на 8 или 5. Почернявам постепенно без изгаряния. За лицето Елеа 20 фактор (само от кремовете за лице на Елеа не се обривам, та за слънцезащитен нямам друг избор)
Косата предпазвам ... с шапка!

# 36
  • Мнения: 927
Аз ползвам ЛАНКАСТЪР, но нещо в Бг не мога да намеря тази марка  newsm78. Някой има ли представа от къде мога да си купя продуктите им.

# 37
  • Мнения: 13 512
Във Варна ги има на няколко места,предполагам,че и в София ги има. За Търново-не знам

# 38
И аз съм много доволна от Виши

# 39
  • Мнения: 17 407
Тяло- Бюбхен 25; лице- Виши 60.

# 40
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Някой да ползва на Гарние, скоро не съм го срещала по магазините?

# 41
  • София
  • Мнения: 35 997
Нивея

# 42
  • Мнения: 9 904
Някой да ползва на Гарние, скоро не съм го срещала по магазините?
изобщо не знаех, че имат, и аз не съм срещала по магазините, а бих ползвала.

# 43
# 44
  • Мнения: 1 190
Някой да ползва на Гарние, скоро не съм го срещала по магазините?

Имам на Гарние - Ambre Solaire Peace под формата на спрей - хубава защита, а и не ти е мазно както при млеката. Обаче съм си го купувала от Германия Whistling

Тази година съм с Daylong - също много добро Peace

# 45
# 46
  • Мнения: 527
За тялото ползвам Carroten 25 фактор, от Метро за 11 и нещо. За лицето и деколтето Eucerin 50 plus - 22,58лв. За детето Mustela 50+ - 30,15лв.

# 47
  • Мнения: 1 100
Nivea или  Vichy за 4увствителна кожа.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 252
Ами всяка година различно. Тази година си взех на Ейвън 10 и 6 морковения. А за след слънце, пак на Ейвън спрея. Много добре попива и омекотява кожата.
Тепърва тръгвам на плаж.

# 49
  • Мнения: 1 403
На Нивея олиото, много е хубаво

# 50
  • София
  • Мнения: 3 787
Олиото на Нивеа ползвам от няколко години.И лосиона за след слънце.
Тази година си взех плажно мляко на Нивеа-фактор 8,средна защита.
За дечко-Юсерин-25 фактор Peace

# 51
  • Мнения: 5 647
Нивея, Делиал, Кабана. С висок фактор.

# 52
  • Мнения: 1 986
  Тъкмо си мислех и аз да пусна такава тема Wink,чак през август съм на море,но напоследък се заглеждам по плажните масла и се чудех какво да си взема по-нататък ConfusedМиналата година ползвах Нивеа,доволна съм,но се двуомя и за Делиал Rolling Eyes За коса също ме интересува какво ползвате,ще следя темата Wink

# 53
  • Мнения: 208
Нивеа30 за мама и тати ,а за бебо бюбхен .Доволни сме и от тези марки козметика Peace

# 54
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Делиал - 30 фактор, но сега почти не го ползвах,
Олио за тен - Кабанна Сън, повече такова нещо не слагам- изгорях зверски, въпреки че вече имах много добър тен,
Нивея - с Каротин- фактор 2,
и детски Нивея - 20 фактор за детето - много е добро.

# 55
  • Мнения: 3 211
Заради детето ходя на плаж най-късно до 11:30ч., така, че си позволявам да използвам 8-ми фактор, въпреки, че съм бяла и руса (е, вече малко почерняла). В момента използвам сухо олио - спрей на Кабана сън, фен съм на тази марка, супер съотношение цена-качество. За лицето ползвам Ейвън тониращ крем СПФ 20. За Габи Нивея - бебе 25фактор
Първите 2-3 бани бях с 15 фактор, но сега съм спо-малък, защото иначе оставам съвсем бяла.
А пък като мажа Габи с 25фактор, тя също остава съвсем бяла, въпреки че тя не прилича на мен и е матова с кестенява коса, ама няма да рискувам нея да я мажа с по-малък фактор.

# 56
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Някой да ползва на Гарние, скоро не съм го срещала по магазините?

Баш същия въпрос щях да задам и аз - миналата година ги имаше в Ремедиумите, тази - йок. Що така не знам - много съм доволна от тях, но тази година очевидно ще съм с Виши - за дребосъка фактор 30, защото е сносно бял, за нас 15.

# 57
  • Мнения: 1 645
Ползвам на Avene - спрей с 12 фактор,въпреки че съм бяла.
Много съм доволна.

# 58
  • Мнения: 358
Нивея, детски 25 фактор за 4- годишното, Ла рош  40 за бебето.За нас с тати Деличе 2 в 1, много удобна опаковка, представлява две слепени шишенца- започваш с 18 фактор и завършваш с 10. Каротенът според мен е вреден за кожата - нанесен външно, свидетел съм как хора страшно изгоряха с него. Общо взето той си е пред- витамин А, а лекарства, съдържащи ретиноиди са забранени при излагане на слънце (опасност от рак), просто се чудя що за продукт е това...

# 59
  • Мнения: 324
Лонда 15-ти фактор  Peace/нещо не мога да мина латиница Sad

# 60
  • Мнения: 6 622
Ейвън 25 фактор

# 61
  • София
  • Мнения: 1 484

Това ползвам от 2-3 години и страшно много ми харесва!

# 62
  • Мнения: 226
 бюбхен-32 фактор страхотен е Hug

# 63
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не ползвам никакъв Peace

# 64
  • Мнения: 769
Eucerin или Vichy фактор 20 за лицето, иначе Нивeя и Делиал фактор 15-20 - а бе нещо супермаркетско..

# 65
  • Мнения: 1 099
А някой може ли да ми препоръча някой български.

# 66
  • Мнения: 3 153
SUN mix, на  КРКА. Най-добрата медицинска козметика за плаж и след него!

# 67
  • Мнения: 483
Лео Крема  и Нивеа Peace

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
В момента използвам сухо олио - спрей на Кабана сън, фен съм на тази марка, супер съотношение цена-качество.


Вчера си купих сухото олио на Кабана - 8 фактор.
Стана ми интересно, какво е това сухо олио, попитах в една парфюмерия и продавачката ми обясни, че е мазно като обикновенното плажно олио, и може да се използва и за косата!

# 69
# 70
  • Мнения: 200
Тази година си взех 8-ми фактор на Нивеа и лосиона на Ейвън за след слънце.

# 71
  • Мнения: 294
Питах Мимка но ще питам и вас .Къде в София продават плажно мляко Piz Buin.Напишете ми точния адрес за да изпратя да ми го купят защото не съм от София а в Стара Загора го няма.

# 72
  • Мнения: 7 474
Вчера купих за детето Виши най-големия фактор и Нивея 30+ за нас Sunglasses

# 73
  • София
  • Мнения: 786
А някой може ли да ми препоръча някой български.

За детето взех на Елея, 20-ти фактор. Много съм доволна. За себе си не съм ползвала български.

# 74
  • Мнения: 72
Аз използвам олиото на Нивея с spf2.Тенът става страхотен,а и не е скъпо 9лв от Метро.Ако кожата ти е светла си вземи от млеката с по-голям фактор. Peace

# 75
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
аз се мажа само със зехтин,но след като имам вече молко тен,не триабва да си бяла

# 76
  • Мнения: 493
за мен няма по-хубаво плажно олио от това на NIVEA.просто е уникално.втори фактор е и е за придобила лек загар кожа,но оттам нататък равно няма.

# 77
  • Мнения: 126
Аз да ви питам - когато използвате толкова голям фактор 20,30,40, после имате ли тен? Или си оставате по-светли... Хич не разбирам newsm78 Щом е много висок факторът, кожата трябва да е супер предпазена и да не потъмнява, нали?

# 78
  • Мнения: 493
мисля,че като е висок фактора пак се потъмнява.високият фактор предпазва кожата от вредното влияние на слънчевите лъчи.аз си слагам на гърдите висок фактор защото ме е страх и нямам разлика.тялото си го мажа с олио 2 фактор.

Общи условия

Активация на акаунт