моята принцеса иска да е момче

  • 4 024
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Моята голяма дъщеря е така. Беше така. Изживя го, надявам се. Помолих всички гости на рождения и ден да и подарят поли и рокли. В стремежа си да не обиди приятелките си, на нея взе, че и хареса да ходи с рокля! Вече 20 дни съм в потрес - сякаш не е същата. Не смеех да повярвам, но е факт - преживя момчешкия си период.
Много ми помогнаха госпожите в градината - всяка сутрин цъкаха и я уверяваха колко е красива. Явно тяхното мнение надделя над желанието да ми се звери всяка сутрин, че не иска с пола Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 3 421
Вече 20 дни съм в потрес - сякаш не е същата. Не смеех да повярвам, но е факт - преживя момчешкия си период.
Много ми помогнаха госпожите в градината - всяка сутрин цъкаха и я уверяваха колко е красива.

Браво на малката дама! Сега роклите още повече ще подчертаят колко е хубава.

С мъжа ми бяхме малко шокирани като се прибираме един ден и виждаме щерката танцува с рокля и малкият и той танцува ... с рокля. Нарежда се до сестра си и чака и него да начервя, играе с кукли, бебешки колички, до скоро говореше за себе си в женски род(слава богу вече много рядко му се случва - тук според мен ни помогна градината).

Ще го надживее - познавам доста момичета, които като деца бяха тип"мъжкарани", а после станаха първи кокетки - на първо място сестра ми. Постоянно играеше с момчета, с момичетата се караше(и до днес няма много приятели жени), ожулени колена, пистолети и т.н. А сега е хубавица и постоянно се кипри.

# 17
  • Мнения: 811
С мъжа ми бяхме малко шокирани като се прибираме един ден и виждаме щерката танцува с рокля и малкият и той танцува ... с рокля. Нарежда се до сестра си и чака и него да начервя, играе с кукли, бебешки колички, до скоро говореше за себе си в женски род(слава богу вече много рядко му се случва - тук според мен ни помогна градината).
Малчо е абсолютно същия. Реве за розови сандали, облича полите на сестра си, иска фльонги на главата, безумно се радва на кукли и всякакви женски финтифлюшки, и говори в женски род.
Отдавам го на влиянието на сестра му, но усещам, че съпруга ми доста се притеснява  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 705
Когато бях бременна нали знете редовния въпрос "Видяха ли дали е момче или момиче?"
А татко ми каза "Абе, какво значение има, като порасне самО ще си избере."  Laughing

То майтап, ама майтапът като ти опре на сериозно... Не че ти помагам с това, но малко смях не пречи  Mr. Green Успех!

# 19
  • Мнения: 35 968
нищо ново под слънцето - моята на тази възраст дори искаше да я наричам с мъжки имена, а сега не иска да излезе от къщи, ако не е с роклА  Laughing

# 20
  • Мнения: 8 769
Предполагам, че това е етап от развитието на децата. При някои е по-силно изразено, при други по-слабо. Откриването на пола, определянето на интересите...предполагам (без да съм медицинско лице), че голяма роля играят хормоните, както и някаква наследственост. Ако вярваш на педиатъра си, и ако той/тя е печен, сподели с него/нея. Може пък да ти каже нещо интересно.
Ако това ще те успокои, на мен все още ми се иска да се бях родила мъж... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт