Към НОЕМВРИ с ритничета - чакаме момчета и момичета!!!

  • 13 805
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 815
а-а-а, тоя метод на инките не ме урежда- показва ми момче- но понеже по него всяка жена на 25 забременяла през февруари трябва да роди момче- за година никой нищо не споменава- и хич не му вярвам

е, не че ще го върна като е момче- пак ще му се радвам- ама вече се навих на момиченце...

# 16
  • Мнения: 247
Ами да - методът е като този на китайските и прочее таблици Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 1 022
Здравейте всички  Simple Smile много се радвам, че сте тук. Аз всеки ден чета и съм наоколо - ако сте ме забравили, да напомня за себе си  Wink . Не успях да дойда на срещата, защото имах роднини на гости, а и продължавам да си имам контракции от време на време и пазя леглото от близо Sad .
Изглеждате толкова готини на снимките и така бъбриви... дано следващия път да успея да дойда и аз... много искам!
Аз в понеделник трябва да ходя на гледат сърдечната дейност на бебетата, ама мойта лекарка настоява този преглед да го направя при детски кардиолог, който гледа на ехограф - в ІІІ-та градска, така че не знам дали да се надявам да погледне и пола... или само сърцето ще видим. Дано всичко да е наред де, пък за пола мога да почакам и до ноември  Laughing
AngelEyes, знам, че има специални свещички, които могат да се ползват от бременни за целта - питай в някоя добра аптека, ще те ориентират - аз не помня как се казват. Важно е да го направиш, че то една седмица е много време...
Извинете, че стана дълът поста... аз не пиша често, защото трябва да съм седнала пред компа за целта, а пък тази поза не ми я препоръчват... но за това пък мога да ви чета и както си лежа, така че винаги сте с мен, което наистина много ми помага в това принудително лежане вкъщи- благодаря!   bouquet и също специални благодарности на Цвети, която се грижи за оформянето на прекрасните темички   bouquet   bouquet   bouquet
Поздрави от мен

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 19:44 от esma

# 18
  • София
  • Мнения: 2 437
Мале колко много сте изписали сега почвам да чета, но първо искам да се похваля.

Заради моите болчици днес рано сутринта бях в Шейново. Обясних им оплакванията и ме прегледаха, за да видят да няма скъсяване на шийката - няма проблем - шийката е идеална, имам леко течение и ми взеха секрет за изследване, но ще пия Магнезий и след 2 седмици пак на преглед (редовния по ЖК). Страшно се успокоих. Къщичката на бебко е добре newsm10

Готови са ми и резултатите от БХС - 1:8200 newsm68  newsm44 newsm44 newsm68
Сега започвам да чета и честита ни нова темичка newsm51

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 20:54 от sdsm

# 19
  • Мнения: 2 332
Мале колко много сте изписали сега почвам да чета, но първо искам да се похваля.

Заради моите болчици днес рано сутринта бях в Шейново. Обясних им оплакванията и ме прегледаха, за да видят да няма скъсяване на шийката - няма проблем - шийката е идеална, имам леко течение и ми взеха секрет за изследване, но ще пия Магнезий и след 2 седмици пак на преглед (редовния по ЖК). Страшно се успокоих. Къщичката на бебко е добре newsm10

Готови са ми и резултатите от БХС - 1:8200 newsm68  newsm44 newsm44 newsm68
Сега започвам да чета и честита ни нова темичка newsm51
Браво! Много се радвам за теб - най-вече че няма да психясваш и да си мислиш разни глупости за разкрития и т.н. Wink.

..Да, ама 3D-то и д-р Димитрова от МЦ "Фемина" казаха момче Simple Smile
Значи с теб сме ходили на едно и също място на фетална Simple Smile. Ти ще ходиш ли на кардиолог там? Аз си записах час за 04.07.

Здравейте, мамита!!!

Концерта беше много добър- от 21.15 до  00.30 часа  стоях на крак- подскачах, танцувах, виках, пях... абе страшно си изкарах - изобщо н ебях уморена, нямах нито една контракция- страшно съм доволна. Е, не изпяха най- любимата ми песен- Its no  good, ама нейсе- шоуто беше на 6! Мултимедия, светлини, саунд, глас- абе всичко!!!!
.......
ВЕЧЕ СЕ НАВИХ НА МОМИЧЕ- ИСКАМ ПЛИТКИ И ОПАШКИ, И РОКЛИ, И... !!!! като имам време ще пробвам метода на Лучия
Цвети, концерта свърши някъде към 23:00... ти какво си правила до 00:30?  Laughing Ние като свърши първо чакахме да се изтеглят повечето хора, после обиколихме почти целия стадион отвън, после ходихме, ходихме, ходихме пеша - много се изморих, заболя ме кръста, седнахме на едно кафе за лек отдих и след това - такси, към 1:20 си бяхме в къщи.
Ей сега ще го пробвам и аз този метод, да видим какво ще каже за мен.

# 20
  • Мнения: 2 332
а-а-а, тоя метод на инките не ме урежда- показва ми момче- но понеже по него всяка жена на 25 забременяла през февруари трябва да роди момче- за година никой нищо не споменава- и хич не му вярвам

е, не че ще го върна като е момче- пак ще му се радвам- ама вече се навих на момиченце...
Цвети, и при мен така се падна...

# 21
  • Мнения: 487
За мен метода работи - момиченце Simple Smile ...ще видим

# 22
  • Мнения: 3 034
Честита ни нова тема !  bouquet 
 До сега съм чела старата....
За метода - не работи при мен, защото за Марена сметнах и излезе, че е трябвало да бъде момче... newsm78 / то вярно, че корема ми беше за момче, според бабите-специалистки, ама си е 100% момиче/...

# 23
  • Мнения: 2 673
     СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ за изпита утре по математика, миналия път като стискахте по български, нещата се получиха!!! newsm17
     Мамета, айде лека нощ, да релаксирам преди утре...Желая ви да се събудим след сладък и спокоен сън и да се радваме на новия, слънчев ден утре!!! jump

# 24
  • София
  • Мнения: 90
Ейййй, как се метнахте веднага на новата темичка-пак ще я изпишете за 2 дни newsm51 Карил, почвай да мислиш отсега нова, че тия мацки нямат умора smile3534
Благодаря на всички, които са ме подкрепили в инициативата "да поговорим за секциото" струва ми се много важно мамите да са съвсем наясно , когато дойде ред за раждане.
Тали, честито ти за мъжа и......не ми се сърди по гореспоменатат тема мила ! Всичко което написах е от най-добро чувство и единствената ми цел е всички които се страхуват от болката да не бъдат заблудени че секциото е метода при който тя се усеща в хай-малка степен. Точно обратното е и призива ми е никой да не си причинява такова нещо без да има нужда Sad
Естествено, както казва Цвети ако се наложи - да ни режат без най-малко колебание... Ама има време да нищим темата Wink
Ние в в понеделник сме на фетална и НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ да чуя че всичко е ок и..... да разбера девойка или мъж се е скрил там Heart Eyes
Целувки на всички !

# 25
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Здравейте!  Laughing Честита темичка! Няма ме два дена и цяла нова тема има! Стархотни сте!  Laughing
Метода на инките, с добавката на 6 месеца над годините ми дава момиченце  - да видим Laughing

И аз да кажа, че концерта беше страхотен  - само че аз бях супер скапана още преди това - доста ходене имаше до стадиона и после докато се приберем от задръстванията, но бях седнала в колата и кеф. Grinning Но кръста ме скъса  - само като пяха не ме боля  newsm78 Може би съм си отвлякла вниманието!  Или пък защото си бях вързала една блуза на кръста newsm78 но едно е сигурно  - на бебо му е харесало.  Grinning
Браво sdsm - много хубави новинки имаш!

Сладки сънища на всички мамчета и аз отивам   sleepuu

Стискаме, стискаме, Карил - най-лесните задачи!

# 26
  • Мнения: 2 332
karil - ще стискаме, естествено Simple Smile. И всичко пак ще е наред, 100%!  Hug
Така, тази вечер Йоана повърна няколко пъти, вече спи, но утре няма да я пускам на градина - ако е вирус минавал за два дена (каза д-рката), ако не е - пак някъде за толкова трябва да се стабилизира коремчето. Момичета, моля ви, кажете ако имате подобен опит - сестра ми каза, че като са били заедно навън Йоана изяла листо - преди малко, след поредното повръщане и самата тя го потвърди, и ми показа, че било малко листо - възможно ли е толкова пъти да повръща от това нещо? Ако е било напръскано примерно - нали отровата трябва да си излезе - т.е. примерно не трябва да и давам анти-повръщаши средства (деган, свещички и т.н.). Доста се притесних, защото личицето и е много восъчно - болно, ако ме разбирате какво искам да кажа. Та - ако е някакво натравяне - как и за колко време минава?
Благодаря предварително!   bouquet

# 27
  • Мнения: 393
Благодаря на момичета, които се отзоваха!  Hug Явно без свещички няма да се мине!  Embarassed

Карил, успех на девойките утре, да се падат все задачи, които биха решили без проблем!  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 034
Роси, бих те посъветвал това да го консултираш с педиатъра на детенце. Не знам за натравяния, но ако е така, може би трябва малко да и се помогне. От друга страна, едно листо колко време може да държи по себе си отрова от пръскано ? newsm78
Абе, я се обади на педито и питай, за да спиш спокойно. Peace

# 29
  • Мнения: 167
Тали, да "прочуеш" значи да го усетиш - така в моя край наричат първото ритниче.
Карил, стискаме палци за днешният изпит - припомням си какви вълнения бяха с моите изпити и отново ми се стяга корема като едно време #Crazy
Григ, избери си как да раждаш според това,кое те кара да се чувстваш спокойна...а дотогава наистина има много време и може да поразмислиш.А има и доста темички - прочети ги,мен специално те ме накараха да реша със сигурност какво искам.Миналата година родиха сестра ми и 4 мои приятелки-сестра ми и три от тях родиха секцио - до седмица забравиха всички болежки,а тази която роди нормално,все още има оплаквания SadСтрого индивидуално е-не знаеш твоят организъм как ще реагира...
Закъснявам за работа-чао мамета-лек ден!!!  bouquet
AngelEyes , ако можеш един ден да изкараш само на прясно мляко,плодове и зеленчуци-вероятно това ще помогне!Цяла седмица- Naughty

Последна редакция: пт, 23 юни 2006, 09:03 от Точка

Общи условия

Активация на акаунт