Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 ян. 2019, 21:34 ч.

Сполучливи имитации на маркови парфюми - 26

• 22 606
  • 321
  •   6
Отговори
# 30
Благодаря ви момичета Много, ще си направя от изброените парфюми списъче на тези които не съм пробвала и ще ги пробвам

# 31
  • София
Здравейте,има ли имитация на Estee Lauder Modern muse la rouge? Благодаря!

# 32
  • Бургас
Няма.

# 33
  • София
Благодаря!

# 34
  • София
Здравейте.
Записвам се в темата. Мъжа ми е луд фен на Рефанския 251 Armani code. Просто явно си уцели аромата. Аз все пробвам с някакви и не мога да си намеря моя аромат. Предпочитам от Рефан, понеже имаме на близо и ми е удобно.

Сега си набележих няколко от списъка на първа страница да опитам. 107,136, 153, 162, 165, 166, 325 и 335.

Друго исках да попитам основно - за мъжките аромати, предложете ми сходен на Армани код, който да тества следващия път?

# 35
  • Габрово

Bright Crystal , кои са ти любимите парфюми на Kilian...и също на кои фирми на кои парфюми има имитации ?

# 36
  • София
Момичета, преди години ми беше много любим Eden на Кашарел и ме е обзела носталгия, знаете ли дали има имитация?

# 37
  • София
123. EDEN/ CACHAREL  на Рефан   

# 38
  • Бургас
И Заг имат.

# 39
  • София
Благодаря ви Simple Smile

# 40
  • София
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате парфюм подобен на българската инсомния? Обожавам аромата, но има нещо, което ми дразни носа. Благодаря предварително!
А на какво мирише тази инсомния ?! Опиши парфюма.

и аз се отказах от него заради острата нотка, не харесвам пачули и това си е. Не знам дали при теб е заради същото.

# 41
Днес успях да мина през магазина, в който продават Martinez, за да тествам Quatre Boucheron. Стори ми се мнооого близък до оригинала, да не кажа същия. Но бързам да уточня, че го тествах само на блотер и не знам как се развива и колко е траен. За мен и оригинала няма особено развитие де Simple Smile Впрочем тестер от 100мл на оригинала може да се намери на доста добра цена Simple Smile

# 42
123. EDEN/ CACHAREL  на Рефан   
Тази имитация съм ползвала и е много добра.

И от мен благодарности за новата тема. Gift Heart

# 43
  • Бургас

Bright Crystal , кои са ти любимите парфюми на Kilian...и също на кои фирми на кои парфюми има имитации ?
Почти нищо за мен няма там,малко харесвам By kilian Vodka on the rocks,от Love ми се гади..познавам и други,но твърдо не.Парфен имат тези By Kilian Love,By Kilian Intoxicated,By Kilian Incense oud.Гиза имат тези-By Kilian Good girl gone bad,by kilian Rose oud,By Kilian Vodka on the rocks.Ако има фенове на Амуаж Диа,да видят версията на Парфен,силно сапунен аромат с меки алдехиди,роза,портокалов цвят в сърцето и доста божур при мен/оригинала/ Чакам да направят Honour скоро ако ли не направо оригинала,този парфюм е изящен.

# 44
  • Варна
Giza също имат Dia на Amouage, видя ми се много хубав и силен.

Общи условия

Активация на акаунт