Сполучливи имитации на маркови парфюми - 26

  • 77 983
  • 727
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 181
Кристалче, мерси , отмени ме за номера ...все забравям да ги отбележа Wink
А другия е : 052 CK in2U
Сетих се още нещо, в магазинчето забелязсх , че има душ гелове, кремове за тяло и парфюмни сапуни на Заг
с техни номера. Налични имаше само на чернот Версаче, извънземното и Олимпея.....не ме грабнаха , та не купих. Но имате ли мнение за тези им стоки ?
Аз съм си взимала от лосионоте им за тяло Eclat d'Arpege. Много лек и приятен, хареса ми.

# 406
  • Мнения: 77
Още един глас за розите на Рефан. Обаче в София нещо изчезнаха магазините. Аз знам един на Витошка и това е.
кой е магазина на Витошка и в коя част?

# 407
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Аз още си чааакам Клоето...Ди енд Пи още чакат пратка. Казаха ми около четвъртък пак да звъня.

# 408
  • Варна
  • Мнения: 79
Аз още си чааакам Клоето...Ди енд Пи още чакат пратка. Казаха ми около четвъртък пак да звъня.
Аз чаках повече от месец за Клое Накрая го получиха - средата на декември беше, сега отново чакат, странно.

# 409
  • Мнения: 1 327
Някой пробва ли новите Заг, трайни и сполучливи ли са като сходство с оригинала ?

# 410
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
Аз пробвах днес Куатре. Далечен е според мен.

# 411
  • русе
  • Мнения: 414
Някой пробва ли Флоралния Гарлен на Парфен?

# 412
  • Мнения: 2 223
Love Don't be shy/kilian/ N350 на Мартинез днес пак ме очарова-трайност,сила на излъчване,остатъчната ванилия е толкова нежна и женствена и трайна,че никога не бих казала,че е имитация,за пореден път се убеждавам в качеството на парфюмите им,Гиза също-такава трайност и красота,започвам да опознавам Парфен и Заг,сигурна съм,че и там ще намеря ценни попадения.Моля за пловдив да ми кажете Заг къде са заредени добре,на ул.Иван Вазов много зле ми се видя девойката,нямало парфюм Джой,била съм се объркала,ще им съсипе бизнеса горката:))

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 12:49 от Calabria

# 413
  • Мнения: 313
Здравейте,нова съм и започвам да следя темата!Извинете ме ако вече е коментирано,но някоя ползвала ли е SOSPIRO?

# 414
  • Мнения: 313
Или пък,гледам че сте коментирали Kilian,попадна ми изгодно ароматът му love the way you feel

# 415
  • Мнения: 59
Да for her Narcisso Rodriguez и обърках названията white flower na creed. Soleil b ми мирише на бензин и на мен и на моя син нещо са сложили не както трябва сигурно.
извинявай писала си ми на лично съобщение за един доктор но не мога д ти върна защото си си забранил личните съобщения

# 416
  • Варна
  • Мнения: 79
Здравейте!Може ли някой да ми каже каква е разликата в ароматите на Клое - 338 LS / LOVE STORY - CHLOE и 309 LO / LOVE - CHLOE на ЗАГ? и Още нещо - ако поръчам тестери от 3 мл,мога ли е да усетя реално ароматите?Това ,което ме кара да се замисля дали от 3 мл,или от 15 мл,е че може пластмасата да промени аромата.

Последна редакция: пн, 25 фев 2019, 13:25 от joy_333

# 417
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Разликата е от тук до небето,Love е силно пудрен/двата парфюма нямат нищо общо/,аз не го харесвам,другия е лек за идващия сезон е добре,но пак не е нещо от което коленете ми омекват.Вземи си по-добре от 15 мл. по-добри впечатления ще добиеш.

# 418
  • Варна
  • Мнения: 79
Разликата е от тук до небето,Love е силно пудрен/двата парфюма нямат нищо общо/,аз не го харесвам,другия е лек за идващия сезон е добре,но пак не е нещо от което коленете ми омекват.Вземи си по-добре от 15 мл. по-добри впечатления ще добиеш.
Благодаря,Bright Crystal Simple Smile

# 419
  • Мнения: 1 005
В събота си взех Пантерата на  Гиза, много съм разочарована от трайността, ароматът е чудесен, но на всеки час се налага да се пръскам, за да го усещам, питах и околните, никой не го забелязва ( в смисъл, не долавя, че съм с парфюм). Със Заг никога не съм имала подобен проблем, ако мога да се изразя така, ползвала съм Номад, Флауър(Кензо), Черната рокля, She wood, не часове, а дни наред трае аромата, дори след душ.
В Гиза помирисах и Chloe, допадна ми, но ще си го купя от Заг,

Общи условия

Активация на акаунт