Сполучливи имитации на маркови парфюми - 26

  • 77 976
  • 727
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 360
Благодаря за линка. Flowers Tulip Да, наистина, не съм го видяла. Smile

# 256
  • Мнения: 1 327
Умирам от нетърпение за новите Заг.. кои ли ще са, останах с един Скандал и съм в затаен дъх

# 257
  • София
  • Мнения: 38 470
Аз пък нещо се разочаровах от Заг. Тествах почти всички, които аз имам, в оригинал и доста се разминават.

# 258
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
И аз чакам с нетърпение новите, макар да съм зарината с парфюми, и оригинали и имитации. Но пуста краста. Вчера бях в магазинчето и питах момичето, но тя каза, че не знаела какво ново ще има.

# 259
  • Мнения: 1 485
Умирам от нетърпение за новите Заг.. кои ли ще са, останах с един Скандал и съм в затаен дъх
Единият щял да бъде Бушерон.

# 260
  • Мнения: 1 327
Да, но кой, аз по - харесвам вечерния, но ще се купува и от другите да е 😂
Има едно момче в Бургас, лятото ходих при него да диря Виктория сикрет, той е много наясно и винаги има от всичко, ако някой може да мине да го подпита, че му изтрих номера, пусти и техники, в нашият град съм сигурна, че няма да заредят от всички нови, та ще ми се наложи поръчка
Както и да е, търпение, дано има сладички и ванилови изкушения
 

# 261
  • Мнения: 157
Здравейте на всички. Искам да попитам на коя фирма има хубав имитационен аромат на дамски Амуаж? Обичам сладникави паефюми

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Кой точно Амуаж те интересува?

# 263
  • Мнения: 157
Не ги познавам много като аромати, рсзбрах само, че Интерлюд е ванилов, което ме устройва, ако има и друг сладък бих го пробвала.

Последна редакция: нд, 10 фев 2019, 12:39 от misheto2

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Не мисля,че без проби и то няколко такива някой от дамските Амуажи би те грабнал,особено пък за този,който питаш.Не се влияй от ревюта,поръчай си проби и ги пробвай лично/има в Нотино/,това са аромати,които на всяка кожа лягат по различен начин,много променливи,странни и претенциозни.По мой съвет започни с тези-Ciel,Honour,Блосъм,Рефлекшън,Съншайн.Интерлюд никога без предварителни тестове,това е парфюмен звяр.

# 265
  • Хасково
  • Мнения: 222
Парфен имат намаления в страницата си във фейсбук за онлайн поръчки по случай деня на влюбените. Днес е 25% , и всеки ден намаля отстъпката.

# 266
  • Мнения: 74
Здравейте, срещали ли сте Good Girl на Carolina Herrera и ако да - на коя марка?
Благодаря предварително 😊

# 267
  • Мнения: 5 719
Здравейте, срещали ли сте Good Girl на Carolina Herrera и ако да - на коя марка?
Благодаря предварително 😊

Аз го имам на Заг и е страхотен.
Силен и траен.

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Здравейте, срещали ли сте Good Girl на Carolina Herrera и ако да - на коя марка?
Благодаря предварително 😊
Да,вземи си версията на Сан Сиро ако желаеш,най-добрата до момента за мен и точно като истинската Обувка!

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 40 718
Здравейте, срещали ли сте Good Girl на Carolina Herrera и ако да - на коя марка?
Благодаря предварително 😊
Да,вземи си версията на Сан Сиро ако желаеш,най-добрата до момента за мен и точно като истинската Обувка!
А Клое,пак тяхното,дали е ок?

Общи условия

Активация на акаунт