я сега да се преброим мамите студентки

  • 3 091
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 761
 записвам се като мама студентка
ама за последен път ще ми е вече
Аман от учене  smile3511
Как е при вас
На мен сега едни държавни ми предсоят и ако ги взема никога вече Peace Flowers Four Leaf Clover

# 1
  • Мнения: 590
Още една година и свършвам.Задочно 6 год.

# 2
  • Мнения: 2 550
 Cry и аз студенствувам...имам чувството, че го правя от 20 години поне...

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 222
Аз да се пиша ли newsm78
Ще взема да се пиша, нали докторантурата е следващата степен след магистър Sunglasses

# 4
  • Мнения: 1 761
а дада пак става
абе номера е да се учи #Crazy

# 5
  • Мнения: 1 547
това интересно ли е?
пак бройки некакви. поне някой да прави статистика.

абе номера е да се учи #Crazy

а това не е номерЪт. по друг е  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 761
Цитат на: mama Bobo в 22-06-2006, 17:00:51
абе номера е да се учи


а това не е номерЪт. по друг е 

Не приемай буквално  bouquet

# 7
  • Мнения: 781
Ей ме на първа година съм икономика!

# 8
  • Мнения: 1 761
това интересно ли е?
пак бройки некакви. поне някой да прави статистика.

абе номера е да се учи #Crazy

а това не е номерЪт. по друг е  Mr. Green
Не приемай буквално, имах в предвид не да се учи каквото и да е а за самата тема ,че може питах за учащи мами ама не само за магистър или бакалавър а както  бяха отговорили и за докторанти
А на мен също ми е ясно че не е номерът само да се учи Hug

# 9
  • Мнения: 3 216
Ей ме на първа година съм икономика!

И аз сьм пьрва година икономика.Ти кьде си?

# 10
  • Мнения: 1 035
аз съм завършила по4ти семестриално Wink имам 4 изпита + държавния
у4а с4етоводство в БСУ

# 11
  • Мнения: 781
Ей ме на първа година съм икономика!

И аз сьм пьрва година икономика.Ти кьде си?

Ми в Европейския колеж по икономика и управление, там до маркитата Laughing

# 12
  • Мнения: 1 761
Е как се радвам че някои мами се запознават покрай темата Hug

# 13
  • Мнения: 1 520
Бакалавър завърших. Сега се точа за магистратура.  Peace

# 14
  • Мнения: 1 768
Бакалавър завърших. Сега се точа за магистратура.  Peace
И аЗ Peace

# 15
  • Мнения: 817
И аз съм с вас.Даже в четвъртък/другия/ съм на държавен изпит.Стискайте палци щото ми писна Rolling EyesМиналата година завърших в УНССто сега ми остава и това в СУто и край.
От как се помня все уча , а след две години и големия ще е ученик и айде давай пак Tired

# 16
  • Мнения: 1 761
а някой да има сега на 03.07 държавен по маркетинг във Великотърновсия в София newsm78

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 239
аз уча магистратура-публична администрация в Плевен.още 1 година. Simple Smile

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 574
МВБУ- Ботевград. Бизнесадминистразия 3 курс- задочно, още година ми остава....
Имам поправка (втората ми поправка за сега  Sad) по управленско счетоводство...никога няма да го разбера...

# 19
  • Мнения: 3 216
  Sad) по управленско счетоводство...никога няма да го разбера...

и аз сьм така с втората част на висшата математика.Ще си я влача до края Sad  ако някой има мерак да ми помогне да не се свени

# 20
  • Мнения: 2 910
И аз съм мама студентка Wink
Уча задочно в МЕИ-София, сега правя дипломна работа и силно се надявам до месец-два да му се види края на това учене Crazy

# 21
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 448
Аз уча магистратура Международен бизнес във Великотърновския. На 28.06 ми е последния семестриален изпит. Стискайте палци!!!! А държавния ще видим кога ще го взема, защото месеца съвпада с термина ми. Sad

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 574
  Sad) по управленско счетоводство...никога няма да го разбера...

и аз сьм така с втората част на висшата математика.Ще си я влача до края Sad  ако някой има мерак да ми помогне да не се свени

Ми...аз съм учила ВМ един семестър "избрано от висшата математика"  Laughing
Но разбирам задачите само с числа....като се намесят букви и изобщо геометрия- трагедия...
Ако мога да ти помогна с матрици, Крамер, оня с "Г" излезе ми от главата сега...Симплекс метод..?

# 23
  • Мнения: 3 216
Ми...аз съм учила ВМ един семестър "избрано от висшата математика"  Laughing
Но разбирам задачите само с числа....като се намесят букви и изобщо геометрия- трагедия...
Ако мога да ти помогна с матрици, Крамер, оня с "Г" излезе ми от главата сега...Симплекс метод..?
 

Мерси,но това с Крамер,Гаус и матриците е пьрва част.Сега са едни интегралиии ooooh!

# 24
  • Мнения: 5 577
 bowuu Крем, аз съм Бог на ВМ.

Интеграли, супер, давай, ще ти ги реша.  Peace

# 25
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 448
  Sad) по управленско счетоводство...никога няма да го разбера...

и аз сьм така с втората част на висшата математика.Ще си я влача до края Sad  ако някой има мерак да ми помогне да не се свени

Ми...аз съм учила ВМ един семестър "избрано от висшата математика"  Laughing
Но разбирам задачите само с числа....като се намесят букви и изобщо геометрия- трагедия...
Ако мога да ти помогна с матрици, Крамер, оня с "Г" излезе ми от главата сега...Симплекс метод..?
Аааа, този Симплекс метод сега го уча (или по-скоро само погледнах днес) по " Количествени методи в управлението" (последния ми изпит)

# 26
  • Мнения: 3 216
ами на лични може ли да подосаждам?

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Ми...аз съм учила ВМ един семестър "избрано от висшата математика"  Laughing
Но разбирам задачите само с числа....като се намесят букви и изобщо геометрия- трагедия...
Ако мога да ти помогна с матрици, Крамер, оня с "Г" излезе ми от главата сега...Симплекс метод..?
 

Мерси,но това с Крамер,Гаус и матриците е пьрва част.Сега са едни интегралиии ooooh!

Ох, жалко, че не мога да ти помогна...не ти завиждам (то и на мен си де...). Кой ви преподава? Няма ли начин да вземеш задачите от предишния изпит, да смениш група...  Confused

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 574
  Sad) по управленско счетоводство...никога няма да го разбера...

и аз сьм така с втората част на висшата математика.Ще си я влача до края Sad  ако някой има мерак да ми помогне да не се свени

Ми...аз съм учила ВМ един семестър "избрано от висшата математика"  Laughing
Но разбирам задачите само с числа....като се намесят букви и изобщо геометрия- трагедия...
Ако мога да ти помогна с матрици, Крамер, оня с "Г" излезе ми от главата сега...Симплекс метод..?
Аааа, този Симплекс метод сега го уча (или по-скоро само погледнах днес) по " Количествени методи в управлението" (последния ми изпит)

Чиста логика е, другото е сметки с калкулатор.

# 29
  • Мнения: 3 216
Преподава ни Мария Василева,разрешава да си ползваме помагалата и формулите,но аз не знам кьде какво се ползва. Embarassed И сега се опитвах да решавам,но седя и ги гледам ей така Shocked 

# 30
  • Мнения: 4 371
Трети курс, редовно съм аз. Влача си една макроикономика(някой иска ли да се яви вместо мен Laughing) и една психология(тук желаещи?). Не знам какво ще правя, наистина, отвратни предмети са това Sick

# 31
  • Мнения: 2 534
Майки - студентки , имаме нужда от вас на протеста на 1 юли
Ако някои от вас не знаят , едната от точките в отвореното писмо е допълнителна стипендия от 50 лв , върху сумата , която получавате в момента
Които искат да ни подкрепят могат да се видят с част от нас тази събота в 11 часа под липите в Борисовата градина . Там ще се разпределят плакатите и листовките  за протеста .
Или на 1 юли от 10 часа при фонтаните пред Призиденството .

# 32
  • Мнения: 3 216
Дуци мога да се пробвам на макрото.Ако имаш вьпроси питай.

# 33
  • Германия
  • Мнения: 8 103
чужбинските броят ли се?  Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз да се отчета. И мен ме чака държавен другият месец.

# 35
  • София
  • Мнения: 819
Аз уча предучилищна педагогика с чужд език, редовно, в СУ, наесен ще съм 3 курс Peace

# 36
  • Мнения: 1 761
  Sad) по управленско счетоводство...никога няма да го разбера...

и аз сьм така с втората част на висшата математика.Ще си я влача до края Sad  ако някой има мерак да ми помогне да не се свени

Ми...аз съм учила ВМ един семестър "избрано от висшата математика"  Laughing
Но разбирам задачите само с числа....като се намесят букви и изобщо геометрия- трагедия...
Ако мога да ти помогна с матрици, Крамер, оня с "Г" излезе ми от главата сега...Симплекс метод..?
Аааааааааааааааа,симплекс метода сега го дъв4а и аз по количествени методи,ама явно не с толкова подробности и слава Богу де
Ще се справите стискам Ви палци и на двете Peace

# 37
  • Мнения: 1 761
  Sad) по управленско счетоводство...никога няма да го разбера...

и аз сьм така с втората част на висшата математика.Ще си я влача до края Sad  ако някой има мерак да ми помогне да не се свени

Ми...аз съм учила ВМ един семестър "избрано от висшата математика"  Laughing
Но разбирам задачите само с числа....като се намесят букви и изобщо геометрия- трагедия...
Ако мога да ти помогна с матрици, Крамер, оня с "Г" излезе ми от главата сега...Симплекс метод..?
Аааа, този Симплекс метод сега го уча (или по-скоро само погледнах днес) по " Количествени методи в управлението" (последния ми изпит)
Air,
Ама ти май с мен една специалност караш
какво си

# 38
  • Мнения: 1 410
Водя се и аз някаква студентка. Имам 4 изпита за вземане (единият от 1 сем математика) и един сериозен Държавен, който незнам изобщо кога ще успея да взема. Та така пишете ме в списъка.

# 39
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 448

[/quote]
Аааа, този Симплекс метод сега го уча (или по-скоро само погледнах днес) по " Количествени методи в управлението" (последния ми изпит)
[/quote]
Air,
Ама ти май с мен една специалност караш
какво си
[/quote]

Магистратура, Международен бизнес във Великотърновския университет. А ти?

# 40
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
Както съм писала едно висшУ не ми стигна, 5 години ми бяха малко.
Сега пак съм студентка, след като бях прекъснала 3 години да си гледам дребоса, съответно съм в сесия ин дис момент.
Надявам се на есен да съм 4 курс, опа, грешка, 5+4 май беше 9

# 41
  • Мнения: 1 761
Аааа, този Симплекс метод сега го уча (или по-скоро само погледнах днес) по " Количествени методи в управлението" (последния ми изпит)
[/quote]
Air,
Ама ти май с мен една специалност караш
какво си
[/quote]

Магистратура, Международен бизнес във Великотърновския университет. А ти?

[/quote]
Аз съм Магистратура мениджмент Великотърновския ама в София Peace
първото ми е Биология

# 42
  • Мнения: 924
И аз уча  Laughing Още 1 година... Международни финанси.

# 43
  • Мнения: 178
Предстои ми държавен изпит-маркетинг(ПУ"Паисий Хилендарски").

# 44
  • Мнения: 1 040
Здравейте Peace
Бройте ме и мен мама-студентка Mr. Green 3-та година завършвам - остава ми още един изпит ей сега в понеделник(дай Боже да го взема Praynig) и съм 4-ти курс. Специалността ми е Начална педагогика с английски език и съм редовно Party

# 45
  • Мнения: 1 639
Студентка съм и аз  Tired
4-та година българска филология в СУ , задочно .
Сега ми тече изпитна сесия  Tired

# 46
  • Мнения: 211
И аз съм студентка.Карам магистратура по информационни системи във Великотърновския университет.На 17 Юни ми бе последният изпит за този семестър и то по гадна математика и по-точно диференциални уравнения.От интеграли няма отърване!Но го взех успешно.
На есен 3 семестър ме чака някаква Приложна Математика....абе,направо аман от този премет!

# 47
  • Мнения: 14 654
студентка 3 курс ,приложна математика, фми , су

# 48
  • Мнения: 211
За какво става дума в тази Приложна Математика?
На мен Анализа ми се стори по-труден от диференциалните уравнения.Но като цяло материята не може да се запомни...толкова теореми и доказателства-неща,които в информатиката не ми трябват.
Забравих да кажа,че уча задочно.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 7 011
И аз съм в групата на майките-студентки, но за малко още. Вече съм на фаза дипломна работа.
Първото студентстване беше по-лесно - без ангажименти, а второто с 2 бебета и аз не знам как го изкарах до тук!!  #Crazy

# 50
  • Мнения: 3 405
И аз съм студентка, отново. В момента карам магистратура по психология.
 Grinning И съм в сесия #Crazy

# 51
  • Мнения: 334
Cry и аз студенствувам...имам чувството, че го правя от 20 години поне...
И аз така.

# 52
  • Мнения: 723
Здравейте Peace
Бройте ме и мен мама-студентка Mr. Green 3-та година завършвам - остава ми още един изпит ей сега в понеделник(дай Боже да го взема Praynig) и съм 4-ти курс. Специалността ми е Начална педагогика с английски език и съм редовно Party

didun4o, в СУ ли учиш? Ако да, няма начин да не се познаваме! И аз завършвам същата специалност - в сряда ми е защита на дипломната работа.
Мам4е Мia, ще стискам палци!!!
Дуци, давай да взимам психологията вместо теб, това ми е един от най-любимите предмети Simple Smile
Писна ми, ще гледам да съм на линия на 1ви!!!

# 53
  • Мнения: 4 371
Приемам оферти за плащането  Whistling

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 7 011
Трети курс, редовно съм аз. Влача си една макроикономика(някой иска ли да се яви вместо мен Laughing) и една психология(тук желаещи?). Не знам какво ще правя, наистина, отвратни предмети са това Sick

В коя специалност учиш и макро и психология?  newsm78
Аз по макро имам 6, но не ми се чете пак. И без това се минах и взех 2 пъти един и същи изпит!

# 55
  • Мнения: 4 371
Ужас, за срам станах. Ама наистина не ги владея тези предмети Blush
Уча Туризъм.

# 56
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Приемам оферти за плащането  Whistling

Само пътя ми плати...

# 57
  • Мнения: 308
за щастие вече не попадам в групата майки-студенти защото успешно си взех държавният изпит и се дипломирах, но предпоследният семестър изкарах бременна, а последният - с бебче.

# 58
  • Мнения: 4 371
Ще те закарам ако трябва Laughing

# 59
  • Мнения: 268
И аз да се отчета. И мен ме чака държавен другият месец.

 Здравейте Simple Smile
 И аз имам два държавни другия месец - на 25 и 28 съответно. Първия е за цялата специалност, а втория - за под-специалноста
 Уча в Техическия Университет-София, специалност Авиационна Техника и Технологии
 

# 60
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Ще те закарам ако трябва Laughing

Никви грижи- само да не искат студентски книжки като на английския...че хич е не си приличаме  Grinning
Без майтап- ако решиш, че е не сте твърде малко и не те познава...бабата...отивам!
А ако ми намериш някой/я да ми вземе управленското счетоводство...."оправили" сме се!

# 61
  • Мнения: 566
аман от учене!!!
вече 7 години се търкалям по изпити - две висшета ама работя в съвсем различна сфера

# 62
  • Мнения: 781
Е айде мамчета като е тръгнало срам не срам, влачкам си изпитчето по математика 2 част и няма изгледи за вземане скоро Laughing, някой желаещ вместо мен Embarassed Embarassed Embarassed

# 63
  • Мнения: 196
Веднага се отчитам.Последна година в Свищов-маркетинг.Трябваше да завърша 2004 но имам още 4 изпита и държавен.Мисля тази година да приключа с висшето. Peace

# 64
  • Мнения: 58
Завършвам втора година публична администрация и в неделя на 0207 съм на защита на курсова работа,стискайте палци.....

# 65
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97
на мен ми остава 1 държавен изпит-МГУ

# 66
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз уча Биотехнологии в ХТИ- София! Ако някой иска да ми вземе математиките няма да му се разсърдя. Ходя на тези изпити да запълвам залата само. Нищо не вдявам. А сега ми набутаха и Числени методи  ooooh!

# 67
  • Мнения: 1 040

didun4o, в СУ ли учиш? Ако да, няма начин да не се познаваме! И аз завършвам същата специалност - в сряда ми е защита на дипломната работа.

Хехе, за малко - не съм в СУ - във Великотърновския съм Wink

# 68
  • Мнения: 723

didun4o, в СУ ли учиш? Ако да, няма начин да не се познаваме! И аз завършвам същата специалност - в сряда ми е защита на дипломната работа.

Хехе, за малко - не съм в СУ - във Великотърновския съм Wink
Ех, жалко! Нищо, колежке, успех на изпитите! Стискам палци!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт