Най-шантави обяви

  • 4 881
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 781







Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 17:50 от Сенди

# 16
# 17
  • Мнения: 196
"Търся любовта!Желая запознанство с млада дама с цел брак.Да е до 55кг,165см,с дълга руса коса,сини очи,да не пуши и да не пие,да обича семейството и да обича секса.Аз не съм претенциозен-просто тъся любовта!"Това е обява от вестник"Лична драма" PeaceЕвала на човека та той от скромност ще умре някой ден Laughing

# 18
  • Мнения: 1 462
"Търся любовта!Желая запознанство с млада дама с цел брак.Да е до 55кг,165см,с дълга руса коса,сини очи,да не пуши и да не пие,да обича семейството и да обича секса.Аз не съм претенциозен-просто тъся любовта!"Това е обява от вестник"Лична драма" PeaceЕвала на човека та той от скромност ще умре някой ден Laughing

Ама той като мен, човекът!  Дали е намерил?...  Mr. Green Надеждата умира последна.  Надежда, да си жива и здрава! Joy

# 19
  • Мнения: 1 860
Кои са най-странните и смешни обяви,  реклами и надписи на които сте попадали? Аз видях ей това:

"Заповядайте! Нас нищо не може да ни изплаши!" -надпис на входа на козметичен салон

"Фондация "Рога и Копита"набира средства за изработка на кожени кожухчета за бедстващи деца в Уганда".

http://72.14.221.104/search?q=cache:E3-xlEngzTwJ:www.vesel.info/ … ;ct=clnk&cd=1

Toя линк направо ме съсипа. Joy, но това ми хареса особено:

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
"Търся любовта!Желая запознанство с млада дама с цел брак.Да е до 55кг,165см,с дълга руса коса,сини очи,да не пуши и да не пие,да обича семейството и да обича секса.Аз не съм претенциозен-просто тъся любовта!"Това е обява от вестник"Лична драма" PeaceЕвала на човека та той от скромност ще умре някой ден Laughing

Ми това съм аз в обявата!  Grinning

# 21
  • Мнения: 3
Висок интелигентен симпатичен млад мъж с две висши образования търси да наеме трактор за селскостопанска дейност

Това го чух от приятели преди време-доколко е истина не знам Wink

# 22
  • Мнения: 4 651
Инфо от колежката: обява във в-к Позвънете : "Разменям трабант за саксофон" Simple Smile

# 23
  • Мнения: 6 417
Обява:"Давам уроци по английски, немски, френски, руски...ама не искам" Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 254

'хот-дог нема хлеб" на една каравана в моя роден град

и
"мармалад с кифли" на едно селско магазинче

 Peace

# 25
  • Мнения: 130
"Момък с имот търси мадама с трактор"-обява във в-к SHOW....... Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 139
"Пия на консигнация!" - обява от някакъв вестник. Drunk

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
"ПРОФЕСИОНАЛНО ПОПРАВЯМ КАПАЧКИ ЗА БУРКАНИ" - табелка, която се вижда от трамвай номер 5, някъде след Красно село JoyВсеки път като я видя, падам rotfImbo

# 28
  • Мнения: 2 254
"Търся любовта!Желая запознанство с млада дама с цел брак.Да е до 55кг,165см,с дълга руса коса,сини очи,да не пуши и да не пие,да обича семейството и да обича секса.Аз не съм претенциозен-просто тъся любовта!"Това е обява от вестник"Лична драма" PeaceЕвала на човека та той от скромност ще умре някой ден Laughing

 този пич е забравил да добави  : да носи и на бой:35:

# 29
  • Мнения: 631
"Фирма търси чистачка с английски и компютър" Обява във в-к 24 Часа от преди 1 година още си я пазя

Общи условия

Активация на акаунт