Минахме средата вече и през МАЙ ще гушнем мъничко човече!

  • 38 225
  • 748
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 992
Аз смело бих казала: "да живее този, който е измислил възглавницата за бременни!"
Ако не беше тя, съня ми щеше да е мираж още от 4тия месец. Взех си една обикновена, тип подкова от Вис Виталис за 18лв..не е кой знар какво, но ми върши идеална работа.
А тези гнезда и аз ги гледах, но бързо ги отхвърлих, точно поради гореизброените причини.

# 136
  • София
  • Мнения: 4 011
А някой наистина ако е ползвал да сподели мнение за тези дългите възглавници за бременни, аз обмислям да си взема и се чудя дали има смисъл от нея и дали повишава удобството по време на сън?
Аз си уших една дълга калъфка и бутнах вътре две възглавници. Стана супер. Използвах я с предната бременност и сега ще я ползвам.

# 137
  • София
  • Мнения: 856
Leyla D,  не знаех че има евтини. Аз съм виждала едни по 90 лв. А идеята на ditmade e направо за патентоване 😚

# 138
  • Мнения: 1 071
Аз пък ще си взема гнездо, според мен поне първите 3 месеца ще е удобно на дивана например да лежи бебето. А и с него можеш да си го местиш.
И аз си взех възглавница за бременни от тези по 18 лв. Сплескват се бързо, имайте предвид.

# 139
  • София
  • Мнения: 4 011
Мен пък ме вдъхновихте и мисля да пробвам да си ушия гнездо.

# 140
  • Мнения: 299
И аз ще взема гнездо, и аз поради същите причини😁 струва ми се по-удобно да го сложа да спи при мен в хола, отколкото да е в шезлонга например.. ще го тествам👌🏼

# 141
  • Мнения: 992
Аз се отказах от гнездото, защото ще имаме мини-кошче в спалнята в началото, което може да се придвижва навсякъде, та ще ми е излишно.
Иначе възглавницата бързо се сплеска - факт.

# 142
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 654
Обмислям да си взема от малките кошчета за в хола, което мога да местя и в детската. Кошарата ще е в спалнята, а с кошчето бебо ще е до мен. Гнездо за дивана не е ок, защото са нестабилни и на третия месец ще излезе от употреба. На всичко отгоре са по-скъпи и от кошовете. Момичета, обмислете добре дали си струва.

# 143
  • София
  • Мнения: 4 011
Аз малкия, докато стана на три месеца (не можеле да се върти ) си го слагах на дивана без никакви гнезда. Кошче с колелца бях взела от позната...е ни веднъж не го занесох в другата стая. Ако спи си спи в спалнята, ако е буден (рядко се случваше в началото) при мен на дивана или в шезлонга.

# 144
  • София
  • Мнения: 856
Aз също много ползвах шезлонг. От онези най-смотаните по 50 лв и я раЗнасяхме или другия вариант е кошницата за кола. Слагаш я на стола, то ви гледа, а вие се опитвате да вечеряте 😂 Това разбира се е моят личен опит, но ние отглеждаме караконджул, чувала съм че бебетата спели и хората ги оставяли в леглото и си вършели работа. 😁

# 145
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 654
И аз съм го чувала това и още се надявам да ми се случи (със спящото бебе). И аз шезлонга използвах много. Беше ми много удобен за като е будно детето, даже после като по-голям го храних в него.

# 146
  • София
  • Мнения: 4 011
Мойто до 3 месеца спеше постоянно, само се будеше да яде.

# 147
  • Мнения: 1 071
Момичета, има ли болни около вас? Утре съм на ендокринолог, ще слагам маска, но кабинета и е до личните лекари...
Сега дадоха,че 5 годишно детенце е починало за 3 дни от вируса, заради пневмония 😓.

# 148
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 654
Момичета, има ли болни около вас? Утре съм на ендокринолог, ще слагам маска, но кабинета и е до личните лекари...
Сега дадоха,че 5 годишно детенце е починало за 3 дни от вируса, заради пневмония 😓.

Около нас не за щастие. Утре изтича грипната ваканция и баткото се връща в предучилищната. Страх ме е , но няма как да го държа у дома. Надявам се на отговорността на другите родители да не пускат грипави деца.

# 149
  • Мнения: 30
Привет, аз отдавна не съм се отчитала,  но освен да се оплача от една болка в ставата и ужасни киселини...няма какво
Бебо си расте и много рита.
От средата на декември не бях ходила на преглед, и сега наваксах, ходих и на ФМ вчера, всичко е нормално.
Относно тези гнезда, ми се струват ужасно много 300 лв за ...това 🤔
Моя най- добър приятел по време на коликите с баткото беше вибриращия шезлонг . Уникално изобретение 🤩😁 Дори се е случвало и някоя по тежка вечер да спи там.
Сега съм набелязана едни шезлонзи с дистанционно, няколко степени на люлеене и на вибрация, звуци от природата и др мелодийки и даже прожектираща шарена лампичка .
Ето за това бих дала 300 лв 😉 ...а те са и по- малко.

Общи условия

Активация на акаунт