Страхотна Диета - II част

  • 9 441
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Много хубави резултати!
Аз ще съм с вас от следвата седмица, може ми сряда четвъртък, там някъде!
Още се захранвам след плодово разтоварване, като го приключа и се включвам!
Изчетох цялата първа тема и много се зарибих, много добри постижения!
Успех в борбата с килограмите!

# 16
  • Мнения: 88
Здравейте!
Поздравления за постигнатите резултати. Мисля и аз да се включа и ще докладвам.

# 17
Здравейте,
 
Следя от самото начало темата, но все отлагах започването й.  EmbarassedМного съм амбицирана от добрите резултати, които се получават. Браво на всички, които са я приключили и успех и постоянство на тези, които сега я спазват. Ето че дойде и Денят за започване на диетата  при мен. От сутринта вече три пъти ям таратор - много е приятно и вкусно, особено след плажа. Дано да не се проваля. Praynig Аз и за това го оповестявам във форума, та поне от кумова срама да не сгафя. Както виждам има и други начинаещи, така че се надявам да се поддържаме. Имам доста кг за сваляне, но колкото и да мръдна надолу, ще съм доволна.  Wink
Още веднъж - успех на всички диетуващи!!!

# 18
  • Мнения: 3 089
оф, за 8 дни съм - 1.8-1.9. много малкоооо. ама не се отказвам. искам още 5 кг да махна. надявам се, че смед 3-те диети ще съм постигнала желания ефект.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 844
В края на втората диета съм отслабнала с 3 кг.  и съм минус 3 см в талията, ханша и бедрата. Имам още 1-2 кг и се надявам с третата да сваля поне още 1 кг. Между другото тези дни четох, че здравословното отслабване трябва да е -5% от теглото на месец, а при мен е 3.200 кг, така че съм много доволна.
 Момичета, искам да ви питам дали пиете витамини, аз се чувствах доста слаба по-едно време и ми казаха, че трябва да пия витамини.

# 20
  • София
  • Мнения: 35 951
В края на втората диета съм отслабнала с 3 кг.  и съм минус 3 см в талията, ханша и бедрата. Имам още 1-2 кг и се надявам с третата да сваля поне още 1 кг. Между другото тези дни четох, че здравословното отслабване трябва да е -5% от теглото на месец, а при мен е 3.200 кг, така че съм много доволна.
 Момичета, искам да ви питам дали пиете витамини, аз се чувствах доста слаба по-едно време и ми казаха, че трябва да пия витамини.
Аз не пия витамини - но поемам много с плодовете и зеленчуците. Един ден дори си ги изчислявах - в по-големи дози са от нормалното, което е супер.
Пий повече вода или малко айрян със сол за да не си отпаднала.

# 21
Днес е втория ден от Диета № 1. Вече се сбогувах с първия килограм. Нямям прегрешения, при все че съвсем не се гладува с тази диета. Вчера карах цял ден на таратор. Двес съм на праскови и чай и на обяд - 2 кебапчета с краставица.
Дано продължа в същия дух. Успех на всички диетуващи /не гладуващи, защото това не е глад/.

# 22
  • София
  • Мнения: 8 282
Днес е втория ден от Диета № 1. Вече се сбогувах с първия килограм. Нямям прегрешения, при все че съвсем не се гладува с тази диета. Вчера карах цял ден на таратор. Двес съм на праскови и чай и на обяд - 2 кебапчета с краставица.
Дано продължа в същия дух. Успех на всички диетуващи /не гладуващи, защото това не е глад/.

ето ти прегрешението Simple Smile, ако е готово не знаеш какво има в него (я соя я нещо друго, смес на месо), ако си купила готова кайма има тлъсто, е ако си ски купила месо и само лук+подправки  си сложила знчи е ок:)
аз като съм на тази диета пържени кюфтета сънувам Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 089
абе само аз ли не слабея?
за 9 дни от диета 1 съм между -1.5 и 1.8. струва ми се много малко. все пак тръгвам от доста. и нямам особени прегрешения.

# 24
  • Мнения: 434
Ехе!Два дни не съм влизала и не можах да позная темата!И колко нови хора!Супер! Heart Eyes
Тъкмо се бях отчаяла,че няма с кой да си споделяме резултатите.
Аз съм 6-ти ден Диета2.Движение по лентата няма,но сантиметрите слизат надолу.Особенно се шашнах от разликата в корема .От началото-9см!!! #Crazy
Вече не ме дразни храната(аз дето на компа все си бях с шоколадче в ръка).
И да не забравяте водата!
Майче,може да не пиеш достатъчно вода? newsm78
Леко диетуване! Peace

# 25
Такааааа, такаааа, явно вече сгафик и то два пъти. Sad
Desem, много благодаря за забележката, но да бях влязла във форума преди да омета още 2 кебапчета с краставица за вечеря - и двата пъти ги ядох от готовите Banghead
Мога само да се надявам, че може и да не са слагали соя - въобще не съобразих, видя ми се лесно за приготвяне, ама......
За утре съм се подготвила с кисело мляко и праскови /май на таратор млякото повече ми допада, но ще пробвам и с плод, ако не съм очарована, следващите млечни дни ще си карам на любимия таратор.
Радвам се, че се включих в темата, защото така имам по-голям стимул да продължавам напред.
Desem, още веднъж благодаря за напомнянето - тази грешка няма да я повторя /т.е. потретя Embarassed/ - за други не гарантирам, но ще се старая да съм стриктна.

# 26
  • Мнения: 3 089
аз пък карам основно на мляко с плод. и след 10 дни съм -1 кг. защо така назадвам идея нямам. някъде тук четох, че има организми, които до 7-8-я ден задържали килограмите си, но после механизмът за отслабване се отключвал. така че още имам надежда...

# 27
  • София
  • Мнения: 35 951
аз пък карам основно на мляко с плод. и след 10 дни съм -1 кг. защо така назадвам идея нямам. някъде тук четох, че има организми, които до 7-8-я ден задържали килограмите си, но после механизмът за отслабване се отключвал. така че още имам надежда...
Да така е, но ти не се отказвай и продължавай.
Веднъж задейства ли се метаболизма, ще започнеш да смъкваш кг.
Диетата е вид 'стрес' за тялото и то често реагира със забавяне на метаболизма, защото незнае какво става. Свикне ли на новият режим - рапочва да си работи.
Желая ти успех в диетуването! Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 8 282
Такааааа, такаааа, явно вече сгафик и то два пъти. Sad
Desem, много благодаря за забележката, но да бях влязла във форума преди да омета още 2 кебапчета с краставица за вечеря - и двата пъти ги ядох от готовите Banghead
...
развесели ме Simple Smile, не се притеснавай нали отслабваш Simple Smile, а без преглрешения трудно Simple Smile

Та в този дух да кажа, че и при мен има застой с кг-мите Cry, с такова нетърпение да покаже под 60 ....
Аз поне не съм като мъж ми, който мрънка, че не отслабвал, а покрай диетката хапва понички на работа, натурален сок в къщи (колко е натурален е друга работа Simple Smile), бонбоните на малкия и т.н.  Wink
 

# 29
  • София
  • Мнения: 1 844
[
В края на втората диета съм отслабнала с 3 кг.  и съм минус 3 см в талията, ханша и бедрата. Имам още 1-2 кг и се надявам с третата да сваля поне още 1 кг. Между другото тези дни четох, че здравословното отслабване трябва да е -5% от теглото на месец, а при мен е 3.200 кг, така че съм много доволна.
 Момичета, искам да ви питам дали пиете витамини, аз се чувствах доста слаба по-едно време и ми казаха, че трябва да пия витамини.
Аз не пия витамини - но поемам много с плодовете и зеленчуците. Един ден дори си ги изчислявах - в по-големи дози са от нормалното, което е супер.
Пий повече вода или малко айрян със сол за да не си отпаднала.


Ами, по отношение на плодовете и зеленчуците - ям много, дори повече колкото трябва - ние в къщи сме им големи фенове, задължително всеки ден се ядат, и за мое щастие детето също много ги обича.

Но да си призная честно вода хич не пия, преди чаят ми беше достатъчен, но сега вече не пише чай и днес съм се запасила с вода. Лошото е, че много ми се подува корема.

Общи условия

Активация на акаунт