Страхотна Диета - II част

  • 9 466
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 90
Сега виждам менюто на диетата и искам да попитам дали може да започна с храненето след 10 или 12 часа,защото никога не закусвам.
Благодаря.

# 76
  • Мнения: 524
аз сега съм на третата диета. Като я свърша, започвам пак отначало. Ще слдя комнтарите ви с интрес

# 77
  • Мнения: 103
Сега виждам менюто на диетата и искам да попитам дали може да започна с храненето след 10 или 12 часа,защото никога не закусвам.
Благодаря.
Здравейте момичета Simple Smile
оri_78 можеш да пропускаш закуската,аз като я правих преди не закусвах,дори пропусках и някои следобедни хранения.
А колкото до киселото мляко,може до 2 кг на ден.Аз си хапвам от 1-2 кофички рапределени за всички часове,долу-горе по 1/2 кофичка мляко на ядене.
Днес стартирах успешно с чаша топла вода+няколко капки лимон Wink
Успех Peace

# 78
  • София
  • Мнения: 2 164
С удоволствие бих се включила,но...аз все още съм на нея:6 ден от втората диета и резултата е -5 кг.Ама аз очаквах повече  Cry,но поне самочувствието ми взе да се позавръща и започнах да влизам в един номер по-малки дрехи /е понякога са поопънати,ама няма да е вечно/!Целта ми е да сваля още 3 кг,но нещо не не се получава,запънал се е кантара и това е!
Поздравления   bouquet И си трайкаш, а  Wink

Хотче за теб знам бе душа...аз запленена от постигнатите ти резултати и отвратена от собствените ми сланини се реших на тази диета!
Глупости не ми се слушат  Naughty Със сигурност си много по-слаба от мен в момента. Аз от 61кг не съм мръднала от средата на май, а трябва да стана поне 56  Confused

# 79
  • София
  • Мнения: 11 791
Момичета на всички,които днес започвате диетата желая успешна борба с пустите килограми!
Хотче далеч съм още от фигурата отпреди забременяването,но все пак благодаря  bowuu!Дрехите от преди половин една година започват да ми стават широки,а тези отпреди забременяването,ако ми станат са поопънати.Какъв е извода....нов гардероб! Laughing
Иначе си мисля,че сега е по-удачен вариант за диетата,отколкото Ема като тръгне на ясла,защото има повече плодове и зеленчуци,а половината диета се осланя на нея!
Иначе аз съм се закотвила на тез пусти килограми и не мърдам,то нали и втората диета е за задържане!А трябва да сваля още 2.5-3 килограма.
Тотално съм се отчаяла като имаш в предвид,че ме беше гебил вируса с разстройството,много малко съм яла,за другото се сещаш и кантара не мърда.
Някой изкарал ли е втората част на диетата и колко е свалил с нея?

# 80
  • София
  • Мнения: 2 164
Тотално съм се отчаяла...
Хич не се отчайвай и намини към Отчетната, че имам повод да черпя  Wink

# 81
  • Мнения: 90
Сега виждам менюто на диетата и искам да попитам дали може да започна с храненето след 10 или 12 часа,защото никога не закусвам.
Благодаря.
Здравейте момичета Simple Smile
оri_78 можеш да пропускаш закуската,аз като я правих преди не закусвах,дори пропусках и някои следобедни хранения.
А колкото до киселото мляко,може до 2 кг на ден.Аз си хапвам от 1-2 кофички рапределени за всички часове,долу-горе по 1/2 кофичка мляко на ядене.
Днес стартирах успешно с чаша топла вода+няколко капки лимон Wink
Успех Peace
Мисля да направя същото.Ще започна с чаша топла вода с лимон. За млякото също,защото не мога да ям толкова мляко и толкова пъти на ден.
Благодаря много debelankata Grinning

# 82
  • София
  • Мнения: 185

Някой изкарал ли е втората част на диетата и колко е свалил с нея?
Аз като правих втората част свалих само 1,5 кг. и затова се чудя дали да направя сега 1-вата диетка 2 пъти преди да премина на 2-та newsm78

# 83
  • София
  • Мнения: 11 791
Аз и на 1.5 кг. ще се радвам само да ги сваля и без това още 3 ми остават до целта,ама май е вярно,че колкото се доближаваш до нормалното тегло,толкова по-трудно става!
Днес ми е 7 ден от втората и резултата е има няма 0.5 килограма!
А 3-тата диета за какво е?Аз мисля да не я правя!По нататък може да се върна към добрия стар Скарсдейл!

# 84
  • Мнения: 103
Този Скарсдейл пък нещо не го харесах аз Rolling EyesНе стига,че трябваше да си подготвям ядене за всеки ден,да мъкна на раб.място,ами накрая за 2 седмици само 3 кг #Cussing outА имам да свалям,не съм края вече че да остават малко кг за сваляне и да става по-бавно newsm78
Затова реших да се върна пък аз към Страхотната Simple Smile
Крача и аз от диета на диета Embarassed,дано поне да има смисъл от цялата тази работа newsm78

# 85
  • София
  • Мнения: 185
хайде диетуващите какво става защо не пишете Cry?Аз да се отчета понеделник папках кис.мляко и праскови,вчера печени чушки със сирене и праскови.Днес малко прегреших започнах с грозде и малини Embarassed,но ще продължа със диня/за промяна в кг. е още рано/

# 86
  • Мнения: 90
Здравейте.
Днес ми е втори  ден и нещо не ми се връзва тази диета.Не мога да ям толкова често.Напр. сутринта в 10:30 пих чаша топла вода със сок от лимон и със голям зор изядох една ябълка.След два часа трябва пак да ям,а на мен не ми се яде.Прияде ми се чак  в 16:00 часа Grinning Вечерта към 19 часа сигурно ще пия чаи с 1 ябълка и това е.Незнам дали така диетата ще ми подейства.
Преди време опитах и със зелевата супа,същата работа - неможех да изям цялото количество - най- много 4 купи на ден.Немога да се тъпча с храна която не ми харесва или трябва да е ям постояно.
Ще продължа за сега така пък да видим какво ще се получи.

# 87
  • София
  • Мнения: 11 791
Здравейте!Къде сте се изпокрили всичките?Сигурно блажено се наслаждавате на свалените килограми,с които аз не мога да се похваля през последните дни!Май наистина втората диета е само за задържане и нищо повече,поне при мен!А на третата каква е целта?Тя е почти същата като втората!
Искам да попитам тези от Вас,които са правили втората диета как си приготвяхте ориза и в какво количество?

# 88
  • Мнения: 90
Здравейте.
Днес ми е 4-ти ден и сам минус 1 кг.Добре е,но не съм мн. доволна  Sad
 

# 89
  • София
  • Мнения: 11 791
Добро утро,темата пак е отишла много назад!Ама май аз съм най-често пишещата в нея!Никой ли не прави тази диета вече?Ако все пак е останал нямой успешно сваляне на килцата!

Общи условия

Активация на акаунт