ZARA и всичко останало от INDITEX - пазаруване онлайн. Тема III

  • 60 831
  • 725
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 160
Мацки, като заявите връщане на артикул от Зара, кой куриер идва за пратката?

# 316
# 317
  • Мнения: 3 331
Имате ли проблеми с поръчване онлайн от сайта на Ойшо? Не мога да завърша поръчката си, излиза ми с червено "Попълнете лични данни", а всичко съм попълнила...

# 318
  • Мнения: 26


Момичетатаа, изпуснах тази чанта, а мн, мн я искам. Случайно, някоя от вас да я има и да иска да се раздели с нея

# 319
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Момичета, имам един въпрос. Извинете ме, ако е коментирано, а не съм го видяла.
Искам да поръчам от Масимо с опция доставка до магазин. Има ли възможност да пробвам поръчаните неща в магазина и ако не са ми по мярка да ги оставя директно, или сменя?

# 320
  • Мнения: 19 018
Получаваш ги и може да ги върнеш веднага, но ще чакаш да ти върнат парите по картата.

# 321
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Получаваш ги и може да ги върнеш веднага, но ще чакаш да ти върнат парите по картата.
Благодаря много!
В случая ще пазарувам с предплатена /тяхна/ карта. От отговора ти разбирам, че независимо, че поръчвам до магазин трябва да платя поръчката през сайта. Ще трябва да пробвам дали ще стане с тази карта-подарък.

# 322
  • Мнения: 19 018
да, цялата поръчка я плащаш предварително
за картите подарък не знам..

# 323
  • Мнения: 3 632
При Zara парите се отразяват в баланса почти веднага. Предполагам и за Massimo е така.

# 324
  • Мнения: 3 050
И аз се мча със сайта на Масимо....При мен ли има проблем и не мога да отбележа доставка до магазина им в Сердика мол, а ми дава единствена възможност магазина им в Пловдив?

# 325
  • София
  • Мнения: 4 752
Когато се запълни лимита на физическия магазин за онлайн поръчки го блокират като опция. Явно в момента само магазинът в Пловдив приема онлайн поръчки.

# 326
  • Мнения: 3 050
Сега ми се появи Сердика като възможност, но вече 2 поръчки ми отказват Sad Моля, имайте предвид, че трансакцията е неуспешна, тъй като плащането е отказано.

ПП успях от третия път

Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 11:52 от Seti Beti

# 327
  • Sofia
  • Мнения: 9 726
Някой има ли от панталоните тип цигара с кант, този или подобен:
https://www.zara.com/bg/bg/%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB% … 96&v2=1286019
На какви номера отговарят тези XS, S? Ако нося 34 за панталон XS или S съм?

# 328
  • София
  • Мнения: 3 841
34 си е XS за мен.

# 329
  • Мнения: 743
Някой има ли от панталоните тип цигара с кант, този или подобен:
https://www.zara.com/bg/bg/%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB% … 96&v2=1286019
На какви номера отговарят тези XS, S? Ако нося 34 за панталон XS или S съм?
Аз имам такъв панталон XS, в друг цвят, много е удобен. Нося 34 размер дънки от Zara.

Общи условия

Активация на акаунт