Размер на плода

  • 2 656
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте, какъв трябва да бъде размера на плода в 8.5 седмица... Защото аг не е мн разговорлив, а мен ме притеснява че размера е 18.3 мм.. Дали е нормално
А на ехографската снимка аз не виждаам нищо..

# 1
  • София
  • Мнения: 1 480
Нормален е размера на ембриона за срока на бремеността. Какво точно те притеснява?

# 2
  • Мнения: 26
Че аз не виждам нищо на ехографската снимка.. А той нищо не ми обясни... А съм на стероидно лечение и се притеснявам дали не е малък размера.. Дали всичко се развива ок

# 3
  • Мнения: 10 874
Измерванията почти никога не са прецизни, а таблиците с размери са само ориентировъчни. Няма смисъл да сравняваш каквото и да било, защото всеки ембрион се развива с различен темп. Ако е имало някакъв повод за притеснение, лекарят ти, колкото и неразговорлив да е, щеше да обърне внимание. Ако все пак имаш някакви съмнения, отиди при друг гинеколог и задай всичките си въпроси.
Лека и спокойна бременност ти пожелавам! Flowers Hibiscus

# 4
  • Мнения: 26
Благодаря за отговорите... Надявам се да си права... Другата седмица съм на преглед.. Ще се опитам да измъкна информация 🌷🌷🌷

# 5
  • Мнения: 1 174
Ако не ти е спокойно с това АГ, отди и се следи при някой, който ще отговаря на всички твой въпроси.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 082
Gerri, ето една ориентировъчна таблица за развитие на фетуса по седмици. Според мен всичко е наред и нямаш повод за притеснение.

# 7
  • Мнения: 26
Благодаря много много 🌷🌷🌷🌷🌷

# 8
  • Мнения: 90
Gerri, ето една ориентировъчна таблица за развитие на фетуса по седмици. Според мен всичко е наред и нямаш повод за притеснение.

Много полезна информация си дала. Винаги ми е било интересно да разбера как точно изглежда плода в дадени седмици.

# 9
  • Мнения: 17
Здравейте, нормално ли  е в 6гс да е 4,5мм?Вашите бебчета  с какви размери са ?

Общи условия

Активация на акаунт