Не мога да избия бившата си приятелка от главата

  • 5 318
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Дени, опита ли да спортуваш активно?
Заличи ли всички следи от нея?

# 16
  • Мнения: X
Отиди до огледалото, застани срещу него, погледни се, поговори със себе си и си зашлеви един здрав шамар и вземи се събуди вече! Всичко /всички снимки, вещи и всичко, което материално ти напомня за нея го изхвърли, ако наистина искаш да се оправиш - ставай и действай! И толкова ти липсва не щото я обичаш, а защото те е зарязала - гордост/его, това е! Спри да я търсиш в другите, като тя не иска да бъде с теб, осъзнай се бе, човек! И друга да си намериш, защо трябва да страда заради твоите глупости, търсил нея в другите?? Всеки е различен!
Какво ѝ досаждаш? Като иска и с друг ще бъде, нали уж много я обичаш? Какво е това?Мислиш крайно егоистично. Това хич не е любов! Разбира се, че има, ама и тя е една.. ясно, че има друг и не е сама, но какво ти оставя надежди,че да се надяваш😑
Започни с шамара и приключи с изхвърлянето на всички вещи. Това е задачата ти за деня.
За твое успокоение да ти кажа, че и аз съм била така и дни, и месеци, и да чакаш помощ.. никой не може да ти помогне, ако не си помогнеш сам!

# 17
  • София
  • Мнения: 23 098
Прави ми впечатление, че като цяло в днешно време мъжете много по-трудно превъзмогват раздялат с жена. Изпадат в дупки, депресии, а понякога се стига и до най-лошото.
Авторе, стегни се, не се излагай. Почти няма човек, който да не е преживял тежка раздяла, развод и т.н. Хора се развеждат и след 20 годишен брак, с деца, общи имоти и пак се изправят и продължават. Вместо да седиш и да мрънкаш, се занимавай с неща, които обичаш да правиш, за да си отвличаш вниманието. И се забавлявай с приятели.

# 18
  • Мнения: 44
Прави ми впечатление, че като цяло в днешно време мъжете много по-трудно превъзмогват раздялат с жена. Изпадат в дупки, депресии, а понякога се стига и до най-лошото.
Авторе, стегни се, не се излагай. Почти няма човек, който да не е преживял тежка раздяла, развод и т.н. Хора се развеждат и след 20 годишен брак, с деца, общи имоти и пак се изправят и продължават. Вместо да седиш и да мрънкаш, се занимавай с неща, които обичаш да правиш, за да си отвличаш вниманието. И се забавлявай с приятели.
Приятелите ми са от типа “Какво тр боли к*ро”, не мога да се разсейвам... Ще заминавам за Щатите, за да започна живота си на ново, не виждам друг изход...

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ти сам управляваш живота си, а той е само един и както се оказва твърде кратък. Знаеш ли как ще те е яд след време, че си пропилял най-хубавите си години в напразно самосъжаление и преливане от пусто в празно?

Спри да мрънкаш и да притесняваш жената. Ако толкова я обичаш колкото твърдиш- остави я да си живее живота и не я натоварвай като пълен психопат с постоянното си присъствие. Мъчно ми стана за нея. Погледни се отстрани и честно кажи тя такъв би ли те харесала, ти харесваш ли се, а би ли бил с жена, която се държи като теб? Не, нали? Хайде сега се стегни и се дръж като мъж.

# 20
  • Мнения: X
Прави ми впечатление, че като цяло в днешно време мъжете много по-трудно превъзмогват раздялат с жена. Изпадат в дупки, депресии, а понякога се стига и до най-лошото.
Авторе, стегни се, не се излагай. Почти няма човек, който да не е преживял тежка раздяла, развод и т.н. Хора се развеждат и след 20 годишен брак, с деца, общи имоти и пак се изправят и продължават. Вместо да седиш и да мрънкаш, се занимавай с неща, които обичаш да правиш, за да си отвличаш вниманието. И се забавлявай с приятели.
Приятелите ми са от типа “Какво тр боли к*ро”, не мога да се разсейвам... Ще заминавам за Щатите, за да започна живота си на ново, не виждам друг изход...

Нещо конкретно имаш ли предвид или просто заминаваш на юнашко доверие? Иначе е хубаво, ще смениш обстановката, ще започнеш начисто, ще придобиеш нов опит.

# 21
  • Мнения: 3 395
Прави ми впечатление, че като цяло в днешно време мъжете много по-трудно превъзмогват раздялат с жена. Изпадат в дупки, депресии, а понякога се стига и до най-лошото.
Авторе, стегни се, не се излагай. Почти няма човек, който да не е преживял тежка раздяла, развод и т.н. Хора се развеждат и след 20 годишен брак, с деца, общи имоти и пак се изправят и продължават. Вместо да седиш и да мрънкаш, се занимавай с неща, които обичаш да правиш, за да си отвличаш вниманието. И се забавлявай с приятели.
Приятелите ми са от типа “Какво тр боли к*ро”, не мога да се разсейвам... Ще заминавам за Щатите, за да започна живота си на ново, не виждам друг изход...

Да смениш обстановката звучи добре. Не я притеснявай и не я търси повече. Казвам ти го като жена преживяла (и все още не напълно възстановила се от тежка раздяла). Изтрий всичко което ти напомня за нея, изтрий я от фейсбук, скайп, телефон - заличи я изцяло и се фокусирай върху възстановяването си. Ако имаш приятели излизай с тях, не се затваряй у дома (депресираш се още повече). Не я търси в другите жени, това ще ти попречи да започнеш нова връзка. Още един съвет - ти каза, че тя е 5 години по-голяма от теб? Ами ако е искала семейство и деца? А ти с твоя лапешки акъл на 22 не си могъл да й го предоставиш? Това е само хипотеза. Търси си жена или на твоите години или с минимална разлика 1-2 години от там нататък всичко прави пропаста по-голяма...

# 22
  • Мнения: 3 865
Едва ли защото е студена - по-скоро не изпитва същите чувства като теб и е преценила, че не си нейния човек. Щом ти е казала да излизаш с др жени - забрави - няма никакви шансове пак да сте заедно. Мисля, че заминаване далеч от нея и цялостна промяна на живота си наистина ще ти помогне да я забравиш. Но не мога да ти гарантирам, че ще ти донесе щастие. Иди в Америка само ако искаш да живееш там, а не само за да си далеч от нея. Мисли за себе си как ти да си щастлив. Но първото и най-важно нещо е да осъзнаеш, че с тази няма да го бъде. В момента си зле защото явно таиш все още някаква надежда. Трябва да мислиш за нея като за умряла - че повече не можеш нито да и се обадиш, нито да я видиш. Край - изтриваш я от всякъде като контакт и дори на улицата се правиш, че не я познаваш.

# 23
  • Мнения: 3 865
Наистина за да я разбереш се постави на нейно място. Представи си някой, която не харесваш непрекъснато да търси контакт с теб и да ти досажда. Какво би направил? Съмнявам се, че ще се смилиш над нея и ще и станеш гадже. Няма да е честно нито спрямо нея, нито спрямо теб самия.

# 24
  • Мнения: 452
Явно за нея връзката ви е изживяна, а за тебе все още не. Защо се разделихте (ако не е тайна)? Това, че е по-възрастна притесняваше ли я? Финансово на нейното ниво ли си? Никой не къса връзка, в която е доволен.

Психотерапевтите са загуба на време. Не съм видяла отчаян и депресиран от раздяла човек, на когото психотерапия сшда е помогнала.
разделихме се, защото тя е по-студена като характер, а аз обратното и мрънках, защото чувствах несподелена любов, в следствие на което избухнах, сз съм на 22, тя на 27. Да, притесняваше я, но не се отказа лесно, за финансов план, не знам. Родителите й са успели хора с бизнес, много народни и трудолюбиви, аз изкарвам по около 1800-2000лв месечно, но на този етап не мога да си позволя жилище, което ме мъчи до известна степен
Всичко ще мине и ще замине. Остави я тази работа с другите жени. Докато не си я избиеш от главата не е хубаво да започваш каквото и да е било
Ако с тези пари не можеш да си позволиш жилище как всъщност го правят хората

# 25
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 491
Оф, добре че отворих тази тема. Бях чела предната на автора, как е извън контрол и след това по новините чух за убийството в София и се стреснах, че на Дени му е изгърмял бушона.

# 26
  • Мнения: 44
Оф, добре че отворих тази тема. Бях чела предната на автора, как е извън контрол и след това по новините чух за убийството в София и се стреснах, че на Дени му е изгърмял бушона.
Стига, хора... Хубаво е да ме съдите, за това и съм споделил нещо подобно, но не ме изкарвайте психично невменяем сериен убиец...

# 27
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 491
Оф, добре че отворих тази тема. Бях чела предната на автора, как е извън контрол и след това по новините чух за убийството в София и се стреснах, че на Дени му е изгърмял бушона.
Стига, хора... Хубаво е да ме съдите, за това и съм споделил нещо подобно, но не ме изкарвайте психично невменяем сериен убиец...

Не бе, Дени. Аз съм последния човек, който те съди - дори и за хващането за врата. Знам - отчаян човек в момент на афект, че стига до крайности. А ти наистина звучиш много отчаян на този етап и нямаш контрол над себе си. Точно него ТРЯБВА да си върнеш обратно, да не правиш глупости, да се събереш и да проумееш, че горе-долу всеки е преживял разочарование в любовта, всеки е бил зарязван, докато още е бил влюбен, всеки се е чувствал, сякаш част от него е била изтръгната. Просто в момента ти си минаваш по реда - приеми го като мъж, премини го с достойнство.

# 28
  • Мнения: 452
Denney ще ти разкажа моя опит с мъж преди време. Но няма да влизам в подробности, защото вече са ме съдили на друго място за постъпката. Та така имах връзка с един мъж, която приключих. Въпросният мъж след като го направих ми звънеше, пишеше ми имейли, искаше да се върна. Но аз бях категорична. Имах много причини, за да го направя и той ги знаеше много добре. Но не беше направил нищо по въпроса. За мен нямаше друго решение освен раздяла. Така и стана. Доколкото знам вече 10-11 години откакто се разделихме въпросният човек нищо не е променил в отношението и живота си. Дори и сега от време на време ми пише емейл, но поне не ми звънни. И това въпреки че знае че аз вече имам друг човек до себе си, брак с него и две деца.
Всичко в в твоите ръце и постъпвай мъжки. Жената е решила да се разделите и ти си човека, който трябва да уважиш това нейно решение.

# 29
  • Мнения: 44
Denney ще ти разкажа моя опит с мъж преди време. Но няма да влизам в подробности, защото вече са ме съдили на друго място за постъпката. Та така имах връзка с един мъж, която приключих. Въпросният мъж след като го направих ми звънеше, пишеше ми имейли, искаше да се върна. Но аз бях категорична. Имах много причини, за да го направя и той ги знаеше много добре. Но не беше направил нищо по въпроса. За мен нямаше друго решение освен раздяла. Така и стана. Доколкото знам вече 10-11 години откакто се разделихме въпросният човек нищо не е променил в отношението и живота си. Дори и сега от време на време ми пише емейл, но поне не ми звънни. И това въпреки че знае че аз вече имам друг човек до себе си, брак с него и две деца.
Всичко в в твоите ръце и постъпвай мъжки. Жената е решила да се разделите и ти си човека, който трябва да уважиш това нейно решение.
Въпроса е, че аз все още мисля и вярвам на думите й, на всичко, което ми е казвала и искала с мен... И някаква надежда в мен живее, мисля, че ще се мине време, в което ще се сети за мен, ще ме потърси и прочие... Опитвам се да си избия всичко от главата, правя всичко, което мога... Просто си живея с някакви неосъществими надежди......

Общи условия

Активация на акаунт