Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав - бъдещи проекти & Vuslat ~115~ тема

  • 42 683
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 486
Филе, наистина са много сладки в това видео  Heart Eyes
Все се сещам за думите на Кадир, че трябвало да се бръсне по два пъти на ден за Малки тайни, а този е сниман след него  Joy Joy Joy Но иначе е много младолико момчето ни  Mr. Green


Затова като пуснах видеото,  визията на Кадир ми напомни героя му от Малки тайни Laughing


А , ''бейби фейс '' , ето защо не ми хресва , докато другия мизерник братът на Фериде е хубавец .
Peace хубавец е проклетията  Laughing



Нали имаше в озета , че Керем ще направи такова предложение на Фериде, че да не може да устои.

Peace та как ще откаже, като обеща на баща си, че ще оправи дълговете,  тия от банката не си поплюват и сега като няма магазин, току виж му взели къщата. Трябват й пари.

# 91
  • Мнения: 22 048
Ще приеме бе, за нуждите на сценария  Mr. Green




Неслихан, със семейството на Бурджу  Peace



# 92
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Hands Plus1 Васе, Еви





Ето го тоя дето ще трови обстановката : ))))



Заедно са Hands V Joy да си дават кураж Wink



Тази Евито я е сложила, скривам я
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 21 яну 2019, 16:05 от BVAR

# 93
  • Мнения: 10 486

Ето го тоя дето ще трови обстановката : ))))



Тук пък въобще не ми харесва Mr. Green аз едвам го изтрайвам този Laughing

# 94
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Тук пък въобще не ми харесва Mr. Green аз едвам го изтрайвам този Laughing

hahaha hahaha hahaha ами ... няма как да го махнем GrinningSmiling Imp

# 95
  • Мнения: 10 486
Тук пък въобще не ми харесва Mr. Green аз едвам го изтрайвам този Laughing

hahaha hahaha hahaha ами ... няма как да го махнем GrinningSmiling Imp
Joy Joy Joy Joy Joy

# 96
  • Мнения: 1 069
Здравейте, момичета! Прекрасни постове, изчетох ги с интерес!
Мислех да не гледам серията без превод, но май няма да мога да се стърпя и ще надничам!

Мислите ли, че ще се опитат да сгодят Фериде за полицая (вуйчото на нейната приятелка Емине)? Или за друг ставаше въпрос, че я гласи майката на Емине....
Май така ще станат доста кандидатите!

П.С. За "красотата" на синеокия  - мисля, че на въпросния колаж тук изглеждаше по-добре отколкото във филма....За миг забравих, че е същия човек....

Последна редакция: пн, 21 яну 2019, 19:19 от Polina_

# 97
  • Мнения: 10 486

П.С. За "красотата" на синеокия Кадир - мисля, че на въпросния колаж тук изглеждаше по-добре отколкото във филма....За миг забравих, че е същия Кадир....
Поли, имаш предвид Керем сигурно Laughing щото като чета Кадир, то нашето момче  е Кадир/ Азиз/ Laughing

# 98
# 99
# 100
  • Мнения: 374
То ме е срам да кажа, ама на мен Керем не ми е толкова противен, колкото на вас, да не кажа, че ми харесва. Е героят е гаден, но актьорът не, но пък не съм го гледала в други сериали. Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 101
  • Мнения: 10 486
Нева, защо да те е срам, всеки човек има различен вкус Peace

# 102
  • Мнения: 9 530
Добра вечер дружки Heart Eyes
На линия съм , сега ще ги ,,наям,, и ще ги '' сложа да спят '' моите двама дразнители и засядам ,че 2 сериала ме чакат .
А тоя русия е много противен , а ако се влюби във Фериде направо ще ни побърка от яд Smiling Imp
За полицая иска да я омъжи сестра му , той е приятен човек , но е старичък ( не ,че за комшиите това е проблем), мисля ,че е от добрите както и цялото им семейство .Както писахте лошите са повече тук и разчитам,че тези са и някои други от квартала са добри . И сега се сещам ,че и сестрата на Фериде ще създава ядове , с възпитанието , което майка и е дала .

# 103
  • Мнения: 22 048
Анета тейзе толкова време да не дойде в съзнание...

# 104
  • Мнения: 9 530
Дали тази серия ще гледаме опуления дангалак , но казвам ви на този ще му хареса Фериде .Дано греша .

Общи условия

Активация на акаунт