Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 ян. 2019, 14:49 ч.

Майски бебета 2018 - 3

• 19 094
  • 453
  •   1
Отговори
# 450
  • София
Моят син е 85см и 12.5кг - другата седмица става на 1г и 4м. Яде от кухня храната без проблем - Хер Бебе и Вълшебник. По въпроса как да се дават АМ и вода през нощта - аз пробвах в началото с вода, но не заспиваше и плачеше, та давах мляко. По-късно пак опитах с вода и сега не се налага АМ, ако не е болен. В тия жеги пие по 200-250мл вода през нощта.

# 451
Привет мами, аз имам друго питане. Как върви отучването от памперс, ние почти успяхме, но след отпуската на тати, нещата се объркаха и сега сякаш напук се напишква в гащите, а хич не ми се чака до другото лято. Има ли такива „моменти” в отучването?

# 452
Беше се научил още на 9 месеца да прави знак за "голямата работа",но често виждаше гърнето, а откакто лятото сме си на къщата е толкова зает да играе в двора,че рядко аз го хващам-той не се сеща. За пишото ще е още по-трудно, според мен..

# 453
Към kpm 9.7 кг. Около 76-78 см, отбих малко след годинката, леглото му (тип дървена кошара, но без решетка) е долепено за спалнята ни, спи и в неговото и в нашето, нощем вода не пие почти, но когато е неспокоен с гушване се успокоява и заспива. Иначе с гърнето сме доникъде, сяда, но няма търпение да постои отгоре му.

Общи условия

Активация на акаунт